28 Şubat Günlük Burç Yorumları

142

28 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

28 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Sosyalleşme ihtiyacınızın artacağı bir gündesiniz. arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve işinizle alakalı konularda onlardan fikir almak isteyebilirsiniz. Sizinle aynı hayat görüşüne sahip kişilerle birlikte olmanız kendinizi rahat ifade etmenize neden olacak. Hayatınızla alakalı gözlem yaptığınız bu süreçte bir takım kararlar almanız mümkün.

28 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) :Toplum önündeki duruşunuzu sağlamlaştırmak adına alternatif iş konularına yönelmeniz ve bir takım kararlar almanız söz konusu olabilir. Geleceğinize yönelik bu değişimler hayatınızı etkileyebilir. Terfi, zam istemek için bugünü tercih etmemeli, Ay’ın Balık Burcu’na girmesini beklemelisiniz.

28 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Günlük işlerinizin yoğunluğundan duygusal anlamda daralmanız sebebiyle sosyal çevrenizle farklı ortamlarda rahatlamak isteği içinde olabilirsiniz. Yurtdışındaki arkadaşlarınızla iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Seyahat etme isteğinizi yerine getiremiyorsanız bir süre değişik yerlerde bulunmanız sizi rahatlatacak.

28 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Bugün alacak verecek, miras, ortaklaşa sahip olunan kaynaklarla ilgili konularda bazı mevzular gündeminize gelebilir. Sahip olduğunuz değerleri daha fazla kontrolünüz altına almak arzusundasınız. Geçmişten beklediğiniz ödemelerin elinize geçmesi sizi rahatlatabilir.

28 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Bugün önemli işlerinizi halletmek adına ortaklarınızla toplantılar yaparak olumlu sonuçlar elde etmeniz mümkün görünüyor. Aşkınızla ilişkinizde kendinizi daha çok ifade etme ve aranızdaki güven duygusunu pekiştirme eğilimindesiniz. Duygularınızı kontrol altına almanız, objektif bakış açısından uzaklaşmamak adına önem kazanmakta.

28 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Bugün günlük rutin işlerinizi yerine getirmek size her zamankinden daha sıkıcı gelebilir. Ne var ki üzerinizdeki sorumlulukları tamamlamak mecburiyetinde olduğunuz için kendinizi çok kasmamalısınız. Sağlığınız ile ilgili rutin kontrolleri yerine getirmeyi ihmal etmemelisiniz.

28 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim):  Bugün kendinizi her zamankinden daha heyecanlı ve motive hissedebileceğiniz, duygusal yoğunluğunuzun arttığı bir gündesiniz. Keyfinizi arttırıcı eğlenceli aktivitelere katılmak, hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla bugünü değerlendirmeniz hem size hem onlara çok iyi gelecek.

28 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Bugün evinizde yakınlarınızla birlikte olmak ya da her şeyden uzaklaşarak kendinizi dinlemek arzusunda olabilirsiniz. İçsel sorgulama yapacağınız bu süreçte kendinize dışarıdan bakarak değiştirmek istediğiniz vasıfların farkına varabilmeniz söz konusu. Bugünlerde başka bir yerde ikamet etmek üzere taşınabilirsiniz.

28 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Özellikle yakın çevrenizle iletişimin hızlandığı bir gündesiniz. Bugün yaptığınız görüşmelere duygusal olarak fazlasıyla anlam yüklemeniz, objektiflikten uzaklaşmanız söz konusu olabilir. Yazı alanında faaliyet gösteriyorsanız bugünün olumlu enerjilerinden faydalanabilirsiniz.

28 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Kendinizi maddi anlamda güven altına almak isteğinin baskın olduğu bir gündesiniz. Sahip olduklarınızı objektif olarak değerlendirememeniz söz konusu olduğu için gereksiz kuruntulara kapılmamalısınız. Maddi kaynaklarınızı arttırmak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

28 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Kişisel anlamda yapacağınız girişimlerden sonuç almanız mümkün ancak çok da kolay olmayacak. Özellikle finansal konularda yapacağınız atılımlara son derece dikkat etmelisiniz. Önemli konuşmalar, yazışmalar yapmak açısından bir takım problemler çıkması söz konusu olabilir.

28 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Aile  ve eşinizi ilgilendiren mevzularda, yakın gelecekte ortaya koymak üzere bazı planlar ve düşünceler içindesiniz. En uygun zamanda duygularınızı dile getirmek arzusundasınız. Geçmişe ait konuların gündeme gelerek canınızı sıkması ya da arkanızdan iş çeviren insanlarla yüzleşmeniz mümkün.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu