Yükselen Akrep

 YÜKSELEN AKREP

akrep

Güçlü ve etkileyici bakışlar, derin derin çevresini inceleyen gözler dikkatinizi mutlaka çekecek! YÜKSELEN AKREP = SEZGİ  diyebiliriz. Gelin Yükselen Akrepleri birlikte tanıyalım daha doğrusu iç dünyalarını deşifre edelim.

Bu insanlar bir akrep canlısının gizemli ve çarpıcı özelliklerini ruhlarında hissederler. Kuytu, karanlık yerlerde yaşayan, insanlara kendini göstermekten hoşlanmayan, kendine has bir dünyası olan ve dikkatle kendini korumak için çevresini gözetleyen Akrep! Ne demek istediğimi herhalde anladınız.

Yükselen Akrep kendini savunmak için duyularını yüzde yüz kapasitede kullanır. Bu insanı yalanlarınız ile kandırmanız, davranışlarınızla aldatmanız olasılığı yoktur, evet yoktur! Çünkü Yükselen Akrep sizi adeta sizden daha iyi tanır. Siz dereyi gördüğünüzde o dereyi çoktan geçmiş gidip binlerce kez geri dönmüş gibidir. Bu nedenle karşınıza aldığınız şahsı çok iyi tanıyın. Yükselen Akrep’in düşmanı olmayı asla istemezsiniz. Zira bu insanlarda oldukça güçlü bir kin tutma ve öç alma hissi hakim durumdadır. Kendisine yapılan kötülüğü asla unutmayan, çoğu zaman da bunun karşılığını vermek için gerekirse yıllarca bekleyen ve sonunda öcünü alarak rahatlayan bir ruh var karşınızda!

Bir Yükselen Akrep’in ilgi alanı içerisindeyseniz, bu bir röntgen cihazının ışınları altında incelendiğinizi gösterir. Yani onun gözünde ne iseniz O’sunuzdur. Kendinizi farklı göstermeye çalışmanız Yükselen Akrep’in karşısında kaçınılmaz olarak küçük düşmeniz sonucunu doğuracaktır.

Siz Yükselen Akrep’i çözmek gibi bir düşünceye kapıldıysanız bence hemen vazgeçin! Zira bunun için önce onu bulmanız gerekir! Bilinmeyen yerler, insanların olmadığı gizli mağaralar, karanlık kuytular, köşeler onların yaşam alanıdır. Ruhları ise gizemi her zaman korumak ister, bu nedenle Yükselen Akrep adeta bir sır küpüdür. Kendisini deşifre etmekten hoşlanmaz, insanlara açılmaz, adeta dipsiz bir kuyu ile karşı karşıya olduğunuzu hissedersiniz. Sırları da bu dipsiz kuyunun içinde işte! Elinizi mi uzattınız, kalbinizi mi kaptırdınız ne yaparsanız yapın onu tam anlamıyla keşfetmeniz imkansızdır. Ancak kendisi izin verdiği ölçüde ki bu da doğası gereği oldukça sınırlı olacaktır, onu tanıma imkanı bulacaksınız.

Yükselen Akrep kendisini toprağın altında gizler, ancak toprağın üstündeki ve altındaki her şeye karşı inanılmaz bir merak ve ilgisi vardır. Çevresindeki olaylardan ve insanların hayatlarından bilgiler edinmeyi çok sever, sizi soğuk ve donuk yüz ifadesi ile dinlediğine bakmayın, oldukça ilgilidir aslında. Hele mistik konulardan, başka boyutlardan bahsediyorsanız kulaklarını ve gözlerini dört açmış bir şekilde sizi dinliyordur. Onun ruhunun tutkularına yelken açtmışsınızdır o anda. Sizi nasıl dinlemesin! Hayatın sırlarını çözmek, insanların bilmek istemedikleri, çekindikleri konulara vakıf olma isteği Yükselen Akrep’in tabiatında vardır ve yaşadığı sürece var olacaktır..

İnatçılık mı dediniz? Bu kişilerin ruhu inatçılıkla bezenmiştir diyebiliriz. Yükselen Akrep bir şeye karar verdi mi tüm dünya karşısına gelse yine de ondan vazgeçmez, inadı oldukça sağlamdır. Seçtiği yol kendi zararına bile olsa o yolda yürümekten kendisini hiçbir şekilde döndüremezsiniz. Öç alma, tutkularını yaşama uğruna körü körüne sonuna kadar gider, tabii kimi zaman da bunun olumsuz sonuçlarına katlanmak durumunda kalır.

Yükselen Akrep kendini tatmin etmek için seçtiği yol çıkmaza girince, artık kaçacak hiçbir yer olmadığını anladığında kendisini sokacaktır. Yani ölümü bile kendi elinden olan bir canlı ile karşı karşıyasınız. Sizin intikam alma duygunuzu dahi tatmin etmenize izin vermez, kendi eliyle kendi sonunu yaratır.

Yükselen Akrep bir sevgiliniz mi var! Şanslı olduğunuz ve olmadığınız noktalar var elbette. Öncelikle oldukça kıskanç olan birini seçtiniz ve sevdiniz. Hareketlerinize, bakışlarınıza, sözlerinize olağanüstü dikkat edin ve onu kıskandıracak şeyleri asla yapmayın. Bu kişiler sizin her şeyinizi büyük bir dikkatle izler, ruhunuzu çözer, riya yaptığınız anda bunu hemen hissederler. Kenarda beklemesi sizi sakın yanıltmasın, eğer istemediği bir tutum içinde iseniz o sinsi sinsi sizi sokmak için doğru anı beklemektedir.

Tamam kıskançlığı ile sizi bunalttı, ama eminim aşktaki tutkusu, ihtirası, derin sevgisi ile sizi kendisine çoktan bağladı bile. Ayrıca oldukça önemli bir noktadan bahsetmeden geçemeyeceğim; cinselliği size zirvelerde yaşatması… Yükselen Akreplerle birlikte olanlar ne demek istediğimi anladılar değil mi! Cinsellik onlar için bir tutkudur, derinlemesine yaşadıkları zaman sizi de alabildiğine mutlu ederler.

Yükselen Akrep’in bedeni derinlere inse de ruhu hep yükseklerdedir ve daima da daha yükseklere çıkmaktan hoşlanacaktır.  Zirveye çıkma arzusu içinde hep olacaktır ve büyük bir hırsla ve inatla bu tutkusunu yerine getirmek için elinden gelen ne varsa yapacaktır. Siz siz olun bu kişinin daima yanında yürümeye çalışın, eğer hedeflerine ulaşma yolunda sizin kendisine bir engel teşkil ettiğinizi anlar ve düşmanı olarak kabul ederse bu takdirde çok büyük bir rakiple karşı karşıyasınız demektir! Benden söylemesi…

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji'nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Sevgiyle kalın,

Karma Astrolog Jale Muratoğlu