Yükselen Koç

YÜKSELEN KOÇ 

koc

Yükselen burcu Koç olanlar enerjik, çevik, spontan yaşamaktan hoşlanan, hayatla mücadele etmeyi seven, çocuksu karakterde kişilerdir. Ele aldıkları bir işin sonucuna ulaşmayı yıllarca bekleyecek sabrı gösteremezler. Kendilerini heyecanlandıran projelere bir anda dalabilir, kısa bir süre sonra o işten sıkılarak başka bir alana yönlenebilirler.

Çözümü imkansız gibi görünen konulara bir anda parlak fikirler getirerek, herkesi hayrete düşürüp takdir toplamaları mümkündür. Başkalarına akıl vermekte üstlerine yoktur. Ama iş kendilerine ve bunları uygulamaya gelince başarısızlık listelerine bir madde daha ekleyerek hayal kırıklığı yaşarlar. Fakat ayağa kalkmaları fazla uzun sürmez, kısa bir süre sonra olanları unutarak tekrar hayatın içine dalarlar. Yapılarında var olan yüksek enerjiyi hafifletmek ve rahatlamak adına mutlaka spor yapmaları son derece akılcıdır.
Güç, kararlılık, yüksek zeka Yükselen Koçların avantajlarıdır. Ancak bu artılarınızı olumlu yönde kullanmaları gerekmektedir. Öfkeyi kontrol altına almayı, yüksek heyecanlarını bastırmanın çözümlerini bulmaları çok önemlidir. Eğer kendilerini kontrol altına alırlarsa hayatları da aynı oranda kolaylaşacaktır. Bunu her zaman hatırda tutmaları gerekir.

Yükselen burcu Koç olan birini kısıtlamaya kalkmayın. Özgürlük bu insanların hayatının temel taşıdır ve hep öyle olacaktır. Bağımsızlık içgüdüsü onları arkadaş seçimlerinde özenli olmaya teşvik eder.

Yükselen Koçlar için yuva çok önemlidir. Evine, ailesine, geçmişine, geleneklerine bağlı, muhtemelen annesine de çok düşkündür. Peki ya sadakat? Sevgiliniz, eşiniz Yükselen Koç ise gözünüz açık olsun, çapkınlık kanına işlemiş olabilir.

İddiacı, dediğim dedik, tartışmacı bir kişilik sergileyen Yükselen Koçlar sosyal hayatlarında da bu özelliklerinden dolayı kayıplar yaşayabilirler. Öfke nöbetine tutulduklarında yanında olmasanız iyi olur! Hele ki haksızlığa uğradığını düşündüğü bir konu varsa…

Çalışkan, zeki olan Yükselen Koçlar iş bitiricilikleri sebebiyle iş dünyası için bulunmaz Hint kumaşı olabilirler.  İyi bir yönetici, grup lideri olabilirler. Literatüre baktığınızda başarılı iş adamlarının, askerlerin Yükselen Burçlarının Koç olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Bu kişilerin fiziksel özellikleri; atletik yapılı, orta veya uzun boylu, kahverengi saçlı, güçlü kollara ve bacaklara sahip, buğday veya esmer tenli olmalarıdır. Spordan zevk alan Yükselen Koç, sağlam ve güçlü vücudu ile sizi etkilemeyi başarabilir.

 

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji'nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Sevgiyle kalın,

Karma Astrolog Jale Muratoğlu