Yükselen Boğa

YÜKSELEN BOĞA 

boga

Eğer Yükselen burcunuz Boğa ise sizden korkulur. Bu kadar sakin görünen bir insan nasıl birden böylesine çileden çıkar, kontrolünü kaybeder? Çevrenizdeki kişilerin “öfkeden şuuru kapanan bu insan benim yıllardır tanıdığım kişi mi? Onu tanıyamıyorum!” dediklerine şahit olabilirsiniz. Siz siz olun, Yükselen Boğayı kızdırmayın, onun kontrolden çıkmış hali  ile karşılaşırsanız ilk bulduğunuz deliğe girin!

Yükselen Boğa = Para. Para kazanmak sizin hayatınızın amacı haline gelmiş olabilir. Siz sahip olduklarınızı korumak ve sahip olabileceklerinize kavuşmak için can atan bir yapıya sahip olabilirsiniz. Eğer hırsınız sizi esir almışsa; çevrenizi, işinizi, dostlarınızı hayattaki hedeflerinize varmak için bir araç olarak kullanabilirsiniz.
Yükselen Boğa’nın elde etmek istediklerine karşı bu derece kesin kararlı yapısı, dünya zevklerine düşkünlüğü, hayatın tadını çıkarma arzusu, onun mal ve para biriktirme arzusunu artırır. Hayat kimi zaman size kapılarını aniden açar, size atalardan miras kalır, önünüze çıkan fırsatlarla şan ve şöhrete kavuşur, bir anda nimetlerin içinde boğulabilirsiniz. İşte o zaman ne mutlu size! Artık istediğiniz lüks mekanlarda yemek yiyebilir, pahalı zevklerinizi tatmin edebilir, hatta yakınlarınızı da hediyelerinizle sevindirebilirsiniz.

Bir Yükselen Boğa ile arkadaş iseniz; (sizi çevreniz veya maddi imkanlarınız için seçmiş olabileceği bir yana) anlayışlı, nazik, sevgi dolu, dertlerinizi dinleyen bir dostunuz var demektir. Sahip olduklarını sizinle paylaşmaktan zevk alan böyle bir arkadaşınız olduğu için ne mutlu size.

Bir Yükselen Boğa ile evli iseniz; bitmeyen taleplerinden bunalmanız mümkün! “Allah’ım istekleri ne zaman bitecek” diye düşüncelere dalmayın. Boğa sabırla arzularına ulaşmak için bekler de bekler. Siz ona ihtiyaçlarını ve lükslerini verene kadar da yılmaz. Sakın bir yere gider diye endişe etmeyin. Yükselen Boğa eşini seçti mi yuvanın ortasında oturur kalır! Bu arada sıkıntılarını, korkularını, zayıflıklarını sizinle paylaştığı için yine de şanslı sayılırsınız. En azından Akrep gibi ketum biri yok karşınızda. Cinsel doyum  gerçekten bu kadar önemli mi! Kesinlikle! İşte Yükselen Boğa’nın cinselliğe bakış açısı, olmazsa olmaz!

Yükselen Boğa maddiyata, dünyevi değerlere aç ve onlar için yaşayan bir beden görünümündedir. Bu sebeple bu kişilerin diğer insanlara göre daha yüzeysel yaşadıklarını, derin hedefler ve inançlardan uzak olduklarını söylemek de mümkündür.

Bir derdiniz olduğunda Yükselen Boğa arkadaşınıza gidin, size açtığı kucağının içinde rahatlayın, şefkatli kollarının içine güvenle yaslanın, ağlayın, sızlanın, dövünün. Bu merhamet yumağının kapısı size her zaman açık olacaktır.

 

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji'nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Sevgiyle kalın,

Karma Astrolog Jale Muratoğlu