Akrep Burcu Erkek

 AKREP ERKEĞİ

akrep_erkegi

Bugüne kadar bir Akrep erkeği ile yakınlaşma fırsatı buldunuz mu acaba? Merak ettim. Bilmiyor musunuz? Evet astroloji ilgi alanınıza girmiyorsa tabi ki tanıştığınız kişilerin burcunu da önemsememeniz gayet normal. Ama öncelikle şunu belirteyim ki, bir Akrep erkeği ile beraber  olduysanız, muhtemelen bu kişinin hayatınıza giren çok özel bir insan olduğunu, bir daha da onun gibi bir erkek bulamayacağınızı düşünmüş olmalısınız. Kendim hakkında böyle güzel sözler duymak harika! Çok gururlandım doğrusu. Ama size kendimle ilgili biraz daha detay vermek istiyorum. Bunları iyi dinleyin, çünkü size sırlarını açacak bir Akrep erkeği bulamayacaksınız!

Evet.. Karekterimin en belirgin özelliği; ketumluk, ketumluk, ketumluk… Özel hayatım benim özelimdir, bu konuda kimseye açık vermekten  hoşlanmam. Bu kadar gizemli olmamın kadınlara son derece karizmatik ve çekici geldiğini biliyorum ve bununla besleniyorum.

Kadınlar erkekleri beğenebilmek için birçok kriter öne sürürler; işbitiricilik, güçlü olmak, hakkını korumak, nezaket, kadının ruhundan anlama, cesur olma, kadınını sahiplenme… Evet ben bu özelliklerin hepsini üzerinde taşıyan bir erkeğim, adeta mükemmelim. Dudaklarınızın biraz büküldüğünü, bana inanmaz gözlerle baktığınızı hissediyorum. Yazdıklarıma inanıp inanmamak sizin elinizde ama ister inanın ister inanmayın ben kendi şahsiyetimi böyle görüyorum.

Size kendimle ilgili çok önemli bir sır vermek istiyorum. Bir Akrep erkeğini en çok tanımlayan, onun ismi haline gelmiş olan kelime İHTİRAS’tır.  Ben hayatımın her anında ihtirasımın peşinde koştum, bütün ruhumu ve bedenimi ihtirasımın kölesi yaptım, tüm zincirlerimi onun eline verdim ve boynuma ihtirasımın yönettiği bir tasma yerleştirdim. İhtirasımın beni sürüklediği yere gitmek zorundayım. Aksini yapma ihtimalim de yok. Bu durumdan şikayetçi miyim, hayır! Bence bir insanın ihtirası olmalı, hayatta her şeyin en iyisini elde etmenin başka yolu yok!  Evet yarışta daima ben birinci gelmek istedim, işyerinde en iyi pozisyon benim olmalı, olmazsa bunu elde etmenin yolunu mutlaka bulacağım ya da bu işten istifa edeceğim. Madem benim karımsın o zaman benim arzularımı, ihtiraslarımı ve bunları gerçekleştirme güdümün yüksekliğini anlayacaksın!

Eminim şu an gözlerimin içinde eriyorsunuz! Ne kadar sıcak bakıyorum değil mi, belli belirsiz yandan gülüşüm sizi cezbediyor, gözlerim de de ellerim kadar sana sıcak geliyor. Belki içinizden ne kadar romantik ve seksi bir erkek buldum diye geçiriyorsunuz, belki bu derin derin gözlerinizin ta içine bakan erkeğin, hayatınızın erkeği olduğunu düşünüyorsunuz. Belki kendinizi çok akıllı sanıyor, sakladığım bir yönüm varsa bunu kolayca açığa çıkaracağınıza inanıyorsunuz. Sadece size çok ama çok yanıldığınızı  söyleyeyim. Çünkü karşında bir Pluto erkeği oturuyor! Şimdi  yazdıklarımı dikkatle okuyun ve ona göre karar verin. Bakın bakalım Pluto erkeği nasılmış!

Evet sana sıcacık geliyor olabilirim, ellerime dokunduğunda, gözlerimin içine baktığında adeta eridiğini hissedebilirsin, sıcaklığımla seni ısıttığımı, yalnız kalbini çekiciliğimle fethettiğimi düşünebilirsin! Sakin görüntüm sana huzur veriyor, hele sesim öylesine kadife gibi ki seni inciteceğimi bir an bile düşünmüyorsun. Acaba ben bu dünyada çok nadir bulunan cevherlerden biri miyim, onu da sen mi buldun! Sonunda evet en sonunda yıllardır beklediğin kişi sana geldi, keşke evlensek ve sonsuza kadar mutlu olsak değil mi? Ne kadar yazık sana.. Sakin mi sakin görüntümün altında nasılım biliyor musun!

Malesef ben yıllardır sönmüş görünen ama içinde derinlerde büyük patlamalarla lavlarını dışarı atmayı bekleyen,  sakin sakin tatlı rüzgârlar eserken, içeride fırtınaların koptuğu, dipsiz, karanlık mı karanlık bir VOLKAN’ım. Yıllardır aktif değilmiş gibi görünebilirim ama her an her saniye aktif hale gelebilirim. Yani bu ayılıp bayıldığınız, kalbinizin kralı gördüğünüz, aklınızı ve ruhunuzu çalan adam sizin tüm benliğinizi ve bedeninizi bir anda tepetaklak edebilir ve tüm duygularınızı tuzla buz hale getirebilir!

Tutkulu ve aşık bakan gözlerim, size sıcak görünen tavırlarım, hep arkanızda duracağımı hissettiren sözlerim tamamen gerçek dışı! Çünkü benim özüm kutuplar kadar soğuk mu soğuk! Ruhum ve bedenim -256 derecede yaşıyor! Bilmem anlatabildim mi! Yani madalyonun görünen yüzü ile öbür yüzü arasındaki uçurumu şimdi görebildiniz mi? Buzlar ülkemde her tarafınız kapalı, termal kıyafetler giyseniz bile bu soğuğa dayanabilecek misiniz? Bilirsiniz buz da yakar, hem de buzun yaktığı bir bedenin uzvu bir daha iyileşmez, onu kesmek zorunda kalırsınız! Üzgünüm bunu siz istediniz…

Temel yapı taşım ihtiras, inancım kimseye güvenilmeyeceği, olmazsa olmazım kesinlikle her durum ve şartta haklı olduğumun kabul edilmesi, dayanamadığım yalan, istediğim kararlarıma saygı, karakterim içine kapalı, sır vermekten hoşlanmayan, farkım gizemli dünyaların adamı olmam…. Kimsenin merak etmediği bilinmeyen konuları araştırmak ve sırları çözmek benim için büyük bir zevktir.

Herhangi bir sebeple öfkelenirsem umarım yanı başımda olmazsınız. Bir volkan patladığında civarda olan kaç kişi hayatta kalabilir? Çok az değil mi, onlar da belki çok çok uzaklarda yaşayanlardır. Ama inanın hayatta kalsanız bile havaya yayılan islerimden zehirleneceksiniz. Belki de bulunduğunuz kentten taşınmak zorunda kalacaksınız! Bence kaçabileceğiniz kadar uzağa kaçın, ayrıca ansızın patladığımı da hiç aklınızdan çıkarmayın.

Hiç bir Akrebin saldırısına uğradınız mı, sizi soktu mu? Ne kadar kendine güvenen, ısrarla üstünüze gelen, asla korkunun esamesi onda okunmayan, sonunda ne yapıp edip size zehirini akıtan bir canlı! İşte bu benim. Karşıma düşman olarak çıkarsanız o zaman size kim olduğumu gösteririm, kinimi mutlaka kusarım ve öcümü alırım. Babamı bile tanımam!

Dünya nimetlerini sonuna kadar elde etme hırsımdan dolayı lükse çok düşkünüm. Evimin, arabamın, kıyafetlerimin üstün kalitede olmasını arzularım. Lüks yatlarla gezmeli, gösterişli malikanelerde oturmalı, üst sınıfın gittiği pahalı ve güzel lokantalarda yemek yemeliyim. İhtirasımın boyutları sizi korkutabilir evet ben her konuda aşırılığa meyleden bir yapıdayım. Sevdiğim kadına öyle güzel bir balayı planlarım ki, bunu hiçbir erkek daha önce yapmamıştır. Size özel olduğunuzu tüm detaylarda hissettirebilirim, romantizmi dibine kadar yaşamaktan çekinmem. Ama ben bunları yaparken kendimi, benliğimi kaybetmem, körü körüne aşık olmam.(Haritadaki açılara göre) Beni bir gözünü sürekli açık tutan bir canlı gibi görebilirsiniz, asla tam anlamıyla kendimi uyutmam, bilincim önsezimin ve hislerimin büyük parlak feneri ile sürekli aydınlanır ve beni boş bakışlarıyla kendini ve dünyayı unutan insanlardan tamamen ayırır.

Peki bir Akrep erkeği eşine sadık mıdır? Sizce değil mi? Yanıldınız! Bir akrep erkeğini çok sevdiyseniz ve o da sizi eşi olarak seçtiyse hiç göstermese dahi onun hayatının kadını oldunuz. Evet bütün kadınların ilgisini üzerine çeken bir erkek, bir yere girdiğinizde bütün başlar ona dönüyor, ortamdaki bütün kadınları adeta mıknatıs gibi kendine çekiyor, bir ilgi bir alaka görüyor! O adeta Eros, oklarını çevresindeki tüm kadınların kalbine saplıyor. Onun gözleri çevreyi tarasa da kalbi size kilitlenmiş bir şekilde. Onun ruhunun ve bedeninin anahtarını siz elinizde tutuyorsunuz. Umarım kendimi iyi ifade edebildim. Ben sizi kendim için seçtiysem yanıma layık olduğunuzu düşünmüşümdür. Hele yüzüğü parmağınıza taktıysam o zaman bütün kadınlardan daha üstün olduğunuza inanmışımdır. Neden sizi bırakayım ki, aşkımı ölesiye tüm tutkularımın, ihtirasımın, benliğimin ateşi altında kavrularak ve kavurarak yaşarım! Evet doğru duydunuz kavurarak dedim. Zaman zaman sert eleştirilerimle karşılaşırsınız, her şeyi açık açık söylerim, hiç çekinmeden! Üstünüzdeki kıyafet sizi bir palyaço gibi gösterdiyse kendinizi çok şık görmenizi anlamam ve bunu yüzünüze vurmaktan bir an bile çekinmem! Görüşlerimi bu kadar net ve açık belirtmeme alışmanız gerekecek. En azından ben diğer sevgililer ve kocalar gibi karısını idare eden, onun duymak istediği kelimeleri söyleyerek kendini küçülten erkeklerden değilim. Bu ne kadar büyük bir şans farkında mısınız?

Asla ve asla kadınsı oyunlarla beni kıskandırmaya kalkmayın. Bundan hiç hoşlanmam, benim yanımda bakışlarınız daima bana dönük olmalı, yanlışlıkla biri ile birkaç saniyeden fazla göz göze gelirseniz bunu fark etmeyeceğimi sakın düşünmeyin. Ben çoktan sizin o erkeğe baktığınız gördüm, sizin ilgiyle mi yoksa dalıp giderek mi baktığınızı çözüyorum şu anda, evet çözdüm ilgi ile baktınız, bana mantıklı bir açıklama yapmaya kalkmayın gördüm diyorum, neden o adama baktın, benim karım böyle bir şey asla yapamaz, bunu bilmiyor musun? Şimdi kıskançlıktan çatlayacağım ve sen öyle suratıma anlamsız gözlerle bakarken seni sokmanın bir yolunu kesin olarak bulacağım! İşte durum bu ona göre ayağınızı denk alın!

Çocuklarım için iyi bir baba olacağım şüphesiz, ben adeta ölüp ölüp dirilmiş bir bedenim, ruhum ve bedenim öylesine tecrübe ile dolu ki sanki dünyaya birkaç kere gelmişim ve geçmiş yaşamımın hem izlerini hem bilgilerini üzerimde taşıyorum. Bu nedenle çocuklarıma olağanüstü bir baba olacağım, hayatın gerçeklerini onlara öğreteceğim, pembe gözlüklerin arkasında aldanmalarına engel olacağım. Eğer ezik, şahsiyeti gelişmemiş bir çocuğum olursa muhtemelen benim karakterimin gücü altında daha da ezilecek, belki de iyice kendini güçsüz hissedecektir. Bu durumda kalırsam bana benzemeleri için elimden geleni yapacağım kesin.

Evet buraya kadar. Akrep erkeğini anlattım ve yolun sonuna birlikte geldik. Belki bir an önce yanımdan uzaklaşmak istiyorsunuz, o zaman kendimi kurtaracak bir cümle ile yazıya son vermek istiyorum. Eğer beni tanır, anlar, sözlerime ve yaptıklarıma katlanabilirseniz ömrümün sonuna kadar size karşı anlayışlı olacağım, iyi bir aşık olacağım, duygularınızı besleyeceğim, sizi onurlandıracağım ve her anlamda çok  mutlu edeceğim. İkna oldunuz mu?

 Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji'nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Sevgiyle kalın,

Karma Astrolog Jale Muratoğlu