28 Nisan Günlük Burç Yorumları

454

28Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

28 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Akşam saatlerine kadar özellikle finansal konularda yeni başlangıçlar yapmamalısınız. Bugünü daha çok yarım kalan işlerinizi halletmeye ayırmalısınız. İlerleyen zamanlarda finansal anlamda, harcama konularında gel git yaşadığınız hususları ele alabilirsiniz.

28 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Akşam saatlerine kadar özellikle kişisel anlamda yeni başlangıçlar yapmamalısınız. Daha çok rutin işlerinize vakit ayırmalısınız. İlerleyen saatlerde özellikle yeme içmenize dikkat etmeli, açılan iştahınızı dengelemeye çalışmalısınız.

28 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Akşam saatlerine kadar özellikle konsantrasyon gerektiren işlerde başarısız olabilirsiniz. Hangi yöne gideceğinizi bilememeniz sizi kararsızlığa düşürebilir. İlerleyen saatlerde içe çekilme arzunuz yükselebilir.

28 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Akşam saatlerine kadar özellikle kariyerinize yönelik yeni başlangıçlar yapmamalısınız. İlerleyen saatlerde sosyal çevre içerisine karışabilir, dostlarınızla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Güçlü insanlarla tanışarak destek bulmanız mümkün.

28 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Akşam saatlerine kadar özellikle yurt dışı bağlantılı yabancılara yönelik yeni başlangıçlar yapmamalısınız. İlerleyen zamanlarda kariyerinize yönelik bir takım başlangıçlar yapabilir, karar vermekte zorlandığınız işleri yoluna koymak üzere güçlü insanlardan destek görebilirsiniz.

28 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Akşam saatlerine kadar özellikle ortaklaşa konularda yeni başlangıçlar yapmamalısınız. İlerleyen zamanlarda doğa ile baş başa kalmak üzere kısa seyahatler yapabilir, kendinizi dinleyerek güzel vakitler geçirebilirsiniz.

28 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Akşam saatlerine kadar özellikle mahkemeler, adli davalar ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapmamalısınız. ilerleyen zamanlarda yabancılarla ilgili anlaşmalar gündeminizi meşgul edebilir. Finansal konularda aradığınız desteği bulabilirsiniz.

28 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Akşam saatlerine kadar özellikle çalışma ortamınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmamalısınız. İlerleyen zamanlarda ilgi alanınız daha çok eşinize kayabilir ve aranızda konuşulması gereken konularda, ortak hareket etmek üzere bir takım kararlar alabilirsiniz.

28 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Akşam saatlerine kadar özellikle aşk hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmamalısınız. İlerleyen zamanlarda çalışma temponuzun yüksek olması sebebiyle efor sarf ettiren işlere zaman ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Sizi zorlayan koşullara karşı güçlü olmaya çalışın.

28 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Akşam saatlerine kadar özellikle yuvanıza ait yeni başlangıçlar yapmamalısınız. İlerleyen zamanlarda yaratıcı faaliyetlerinizi ortaya çıkartan çalışmalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmelerin yeşermesi sizi umutlandırırken sevdiğinizle birlikte vakit geçirmek arzusu içerisinde olabilirsiniz.

28 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Akşam saatlerine kadar özellikle eğitim alanında yeni başlangıçlar yapmamalısınız. İlerleyen zamanlarda ilgi alanınız evinize yönelecek. Yuva içerisinde yapmak istediklerinizle ilgili bir takım girişimlere başlamak isteyebilirsiniz.

28 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan – 20 Mart): Akşam saatlerine kadar özellikle finansal konularda yeni başlangıçlar yapmamalısınız. İlerleyen zamanlarda sosyal çevrenizde, akrabalarız, arkadaşlarınız ile birlikte güzel vakit geçireceğiniz ortamlara girebilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu