Akrep Burcu Kadın

AKREP KADINI

akrep_kadini

Size kendimi anlatmam ne kadar zor bir bilseniz! Ben adeta ketumluğun simgesiyim, hem kendimin hem sizin sırlarınızı ölesiye saklayan derin bir kuyu, kilidi asla kırılamayan bir günlüğüm ama bu seferlik bu duruşumdan bir kez ödün vermeye karar verdim. Sadece size bir Akrep kadının nasıl bir karaktere sahip olduğunu açıklamak ve belki kendimi biraz temize çıkarmak, belki de gerçekleri tüm açıklığıyla bir kez de olsa ortaya dökmek için.

Herhangi bir sosyal ortamda göz göze geldiğiniz kendinizi aurasının çekim kuvvetine kaptırdığınız kişi benim! Ben bir çok kadından daha  cazibeli, etkileyici, seksi ve bilinmezim. Bir kadınının ruhunu anlamayı ve onu keşfederek elde etmeyi hangi erkek istemez ki, elbette hepsi… O zaman yaklaşın, madem benden bu kadar etkilendiniz  tanımaya çalışın ve tabi ki beni etkilemek için becerilerinizi sergilemeye başlayın. İnanın karşılaştığımız andan itibaren siz henüz benim hakkımda birkaç kanıya varmak üzere iken ben sizi çoktan inceledim, gözlerinizin içinden girerek adeta tüm benliğinizi, ruhunuzu, bedeninizi keşfettim. Sırlarınız artık benim için sır değil! Ben adeta içinizden geçenleri dahi okumuş, gösterdiğiniz yönleriniz dışında gizlediklerinizi de fark etmiş olarak karşınızda oturuyorum! Eğer beni fethetmek amacındaysanız sakın kendinizi olduğunuzdan faklı göstermeye çalışmayın ve küçük düşünmeyin. Çünkü benim gözümden düşerseniz bir daha yükselmeniz çok zor olur.

Buğulu, sakin bir ses tonum, delici ve gizemli bakışlarım, kendimi sunuşumdaki mükemmelliğim, seksi tavırlarım beni özel bir kadın olarak algılamanıza neden olur. Peki; aslında böyle görünüyorken ve böyle algılanmak isterken içimdeki derin hislerin ne olduğunu merak ediyor musunuz? Açıklayayım. Ben yönetici gezegenim Plüton’un etkisi altındayım. Size son derece ateşli bir bayan olarak görünmeme rağmen ruhumda sert ve soğuk rüzgârlar esmektedir.  Ve ben aslında erkeksi bir ruhun özlemini çeken biriyim. Evet; doğru duydunuz! Ben bunu bu güne kadar kendime bile itiraf etmedim, ilk defa size söylüyorum.

Benim sevgilim mi olmak istiyorsunuz? O zaman size işinizi kolaylaştıracak bazı ipuçları vereceğim. Sakın sakın ne toplum önünde ne de benim gözümde  ezik, aciz ve zayıf bir karakter sergilemeyin. Ben güçlü bir kadınım, ne istediğimi bilirim, birçok yeteneğe sahibim. İnadımda ısrarlı olmamla tanınırım. İstediğim her ne olursa olsun onu elde etmenin bir yolunu bulurum. Eğer kolunuza beni takıp dolaştırmak amacındaysanız sizden etkilenmemi sağlamanız gerekecek. Bu arada ben de için için size boyun eğdirme çabası içinde olacağım ama bunu yaparken muhtemelen sizi ruhunuz bile duymayacak. Çünkü karşınızda kadınlık vazifelerini tam olarak yerine getiren birini bulacaksınız. Her zaman önünüzde değil arkanızda yer alacak, desteğimi daima size hissettireceğim.

Şunu unutmayın! Benimle hayata devam etmek istiyorsanız yanıma yakışmalısınız, yoksa sizi zaten bırakırım. Siz mi beni bırakacaksınız, bu mümkün değil! Yani benim sevgilim beni bırakamaz ben onu bırakırım, ben ayrılmayı isterim ve ayrılırım! Kimse beni yarı yolda bırakıp gidemez, aslında gitme cesaretini gösteremez. İsterse gitsin! O zaman başına gelecek olanlara da katlanacaktır. Benden günah gitti!

Belki de birçok kadından çektiniz ve onları başarı ile alt ettiniz. Ama bir Akrep Burcu kadınını kendinize düşman ederseniz belki de tüm kadınları aynı kefeye koyar hepsinden birden nefret edersiniz. Gün gün, saat saat, dakika dakika bana yaptıklarınızı adeta bir bilgisayar gibi beynime kaydettim, unuttuğum bir detay yok, siz fark etmediniz ama ben neyi neden yaptığınızı, bana aylardır yalan söylediğinizi, kandırdığınızı zaten biliyorum. Siz benim bildiğimi bilmiyorsunuz, yani benim zekâm, sezgilerim karşısında o kadar zayıf, o kadar zayıfsınız ki, beni kandırdığınızı düşünüp rahat rahat koltuğunuzda oturup gazete okurken ben size olan kinimin, nefretimin yarattığı öfkeyi bastırıyorum, içimden gizli gizli planlar yapıyorum! Kesin olarak bilin ki sizden öcümü öyle ya da böyle alacağım! Sinsi sinsi köşeden izliyorum, karşı atak için en uygun zamanı bekliyorum sonunda yeri geldiğinde sizi sokup zehirimi akıtacağım! İşte o zaman alaycı ve soğuk yüzümün ne kadar sert olduğunu göreceksiniz.

Yoksa okuduklarınız sebebiyle eliniz ayağınıza mı dolandı?! Hayır korkmayın, eğer siz dürüst ve güvenilir çizginizi bozmazsanız o zaman ben de size zarar vermem. Benim güvenimi zedelemeyin ve ilişkimizi asla kendinizden nefret ettirme çizgisine getirmeyin. Özellikle de size güvenmem oldukça zaman almışken…

Yine itiraf etmek zorunda olduğum bir şey var; ben nasıl bir kadınım biliyor musunuz? Her zaman karşımdaki kişi için bir açık kapı bırakırım, sonsuz güven diye bir şey benim kitabımda yazmaz. Ben kesinlikle ve kesinlikle kimseye tam olarak arkamı yaslamam, her an sırtımdan birinin beni aniden bıçaklamayacağını nereden bileyim? Bilemem, dolayısıyla da her an tetikteyim, her an sorgularım, daima gözlerimi, kulaklarımı tam olarak açmış bir şekilde etrafımı ve sizi tararım. Adeta bir radar gibiyim, hız kontrolünden kaçmanız imkânsız!

Buraya kadar yazdığım itiraflarımla sizi Akrep kadınlarından soğutmuş olabilirim. Ama eğer bir gün bir Akrep kadınına âşık olursanız daha önce hiç kadın tanımadığınıza yemin dahi edebilirsiniz. Ben iddia ediyorum ki, neredeyse bütün kadınlardan daha kadınım, size değer veririm, her konuda destek olurum, işinizde yükselmeniz için yardım ederim ve asla hiç kimse sizi benim yanımda yeremez. O kadar gururluyumdur ki kendimi ve sevdiklerimi asla ezdirmem. Yeter ki koluma taktığım adam beni toplumun gözünde yüceltsin, ben de yaptığım seçimimle takdir edileyim. Bu hisleri ruhumda yaşamam çok önemli. Maddiyat mı? Şu an zengin olmamanız önemli değil, tabii ki beni iyi yaşatmanızı istiyorum ama bunun gerçekleşmesini bekleyecek kadar da sabırlıyım. Yeter ki beklemeye değer olduğunuza inanayım! Ama benim ihtiraslı bir kadın olduğumu anlamanız çok önemli ve sizin de bu ihtirasın birazına sahip olmanız! Eninde sonunda refaha kavuşmamız şart!

Derin denizlere dalmak benim özel ilgi alanım, ben sığ sularda yüzmem, oralarda nefes alamam. Gizemli olayları araştırmak, kimsenin merak etmediği, hatta ilgilenmeye çekindiği konuları irdelemekten çok zevk alırım. Birçok kişi bu gizemli yollara girdiğinde kaybolur, ben hiç kaybolmam. Hatta daha da derinlere inmek için yollar ararım. Zaten başka âlemlere dalmak benim özel ilgi alanım. Bilin ki ben adeta ölümden bile korkmayan bir ruhun sahibiyim, ölsem bile ne olacak ki nasıl olsa küllerimden tekrar doğacağım!

Ben kimi evime, kimi kalbime sokacağımı çok iyi seçerim. Buna layık olup olmadığınızı çok iyi bilirim. Dostlarımın gerçek dostu olurum, hislerimde de yanılmam. Sırlarınızı ölene kadar içimde tutarım asla kimse ile paylaşmam. Sizi arkanızdan vurmam. Emin olabilirsiniz ki sırrınız benimle mezara kadar gidecek…

Benim evim her zaman düzenli olacak, özenle en güzel yemeklerimi eşim için yapacağım ve çocuklarım için çok iyi bir anne olacağım, bundan şüpheniz olmasın. Çok büyük bir şefkatle onları eğitecek ve hayata hazırlayacağım. Bu arada lütfen bana zorla kendi fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışmayın. Benim üzerimde baskı kurmayın. Sakin görüntüm sizi yanıltmasın, ben demir leydiyim ve kalbim çelikten bunu bir an bile aklınızdan çıkarmayın.

Sizi öylesine büyüleyebilirim ki adeta gözlerinizi kör edebilirim, dünyanızın merkezi olabilirim. Siz de bu sırada kendinizi benim dünyamın merkezi olarak hissedersiniz. Hiçbir kadının size yaşatamayacağı zevkleri verebilirim. Eğer böyle bir hayatı kabul edecekseniz zaman zaman kıskançlıklarımla sizi boğmama, adeta bir polis sorgusunda gibi sizi gözlem altında tutmama, iplerimi asla sizin elinize vermememe sabredebilecekseniz, buyurun buradayım!

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji'nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Sevgiyle kalın,

Karma Astrolog Jale Muratoğlu