Yükselen İkizler

YÜKSELEN İKİZLER

ikizler

Aynı anda bir çok işi yapabilen, yüksek becerilere sahip, organizasyon mu tam benim işim diyen kişilerle karşılaştınız değil mi? Gerçekten on parmağında on marifet sözü, Yükselen İkizler için söylenmiştir. Siz iki işi bir arada yapamazken Yükselen İkizler çoktan bir çok şeyi becermiş, kiminde yolu yarılamış, kiminde çoktan bitirmiş bir halde yanınızda durur.

Yükselen İkizleri, antenleri sürekli yayında olan bir radyo kanalı gibi düşünebilirsiniz. Hem kendisi yayın yapan, hem de diğer sinyalleri sürekli algılayan bir beyin! Eğer bu derece marifetli değilseniz bu kabiliyete şapka çıkarıyor olmalısınız. İnsanları, olayları, sorunları irdeleyen, fark eden, algılayan bu zeka karşısında hep birlikte saygı duruşunda duralım.
Bu insanlar, güzel yazı yazma, etkili konuşma konusunda uzman kişilerdir. Yaratıcılık onların doğalarında vardır ve ortaya çıkardıkça kendilerini daha iyi ifade ettiklerini düşünürler. Bir de daldan dala konmasalar! Yükselen İkizlerin aynı işte otuz, kırk sene çalışıp oradan emekli olup köşesine çekildiğini görmeniz gerçekten zordur. Birçok insan bu şekilde hayatını sürdürürken Yükselen İkizleri bir işten diğerine adeta zıplarken görmeniz olasıdır.  Kararsızlık, ne yapacağını bilememek bu insanın kanında vardır.  Bugün harika bir işe başlıyorum diye mutluluktan uçan bu kişi yarın bu iş benim işim değil diyen biri olarak karşınıza çıkar. Siz onu kendi haline bırakın, değişmez, değişemez!

Analiz, araştırma, detaylı inceleme gerektiren işler tam Yükselen İkizler’in işi! Usta bir araştırmacı gazeteci, etkileyici bir yazar, üstün bir delil toplayıcı, adeta bir kimyager gibi olayları atomlarına ayrıştırıcı, sezgileri ile kabiliyetlerini bir araya getirebilen bir yetenek! Gerçekten özendirici değil mi!

Aşk mı, mantık mı? Tabii ki Aşk… Yükselen İkizler ilişkilerinde kendileri ile aynı frekansta kişilerle birlikte olmak ister. Enerji tutarsa ki bu size bağlıdır;  zarif, etkileyici, güzel, şık giyinen bir kişi iseniz duyargalar buna etkisiz kalamayacaktır, işte o zaman Yükselen İkizler’in beyninden kalbine akmaya başlarsınız. Ama yine de bu kişilerin içinde birkaç ruh, birkaç beden olduğunu unutmayın, siz siz olun ipleri sıkı tutmaya çalışın. Aynı anda bir çok işi idare eden bu kişi sizi de sakın başkaları ile birlikte idare etmeye kalkmasın! Bunu kolaylıkla yapabileceğinden emin olabilirsiniz!

Çevre, dostlar, arkadaşlar bunlardan bol ne var! Yükselen İkizler bunları edinmekte de ustadır, yaydığı güçlü frekans bir çok insanı kendisi ile iletişime geçirir. Adeta denize atılan bir ağa balıkların yakalanması gibi! Geniş iletişim ağı yakın arkadaşlıkları, dostlukları, hareketli ve yoğun bir sosyal yaşamı beraberinde getirir. Düşsel ve bedensel geziler bu insanın hayatıdır diyebiliriz.

Biraz parayı bir kenara koymak önemli, su akarken testiyi doldurmam gerek! Yükselen İkizler olan eşiniz, yastığının altına arada para atıyorsa bilin ki; geleceğe karşı güven duygusu eksiktir. Ona destek olun, yastığının altına arada bir siz de para atın. İnanın çok sevinecektir.

 

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji'nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Sevgiyle kalın,

Karma Astrolog Jale Muratoğlu