26 Nisan Günlük Burç Yorumları

294

26 Nisan Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

26 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Sabah saatlerinde kişisel hiç bir girişim yapmamalı, bu işleriniz için öğleden sonrayı tercih etmenizi tavsiye ederim. Yapacağınız çalışmaların sonuçsuz kalması nedeniyle yıpranabilirsiniz. İlerleyen saatlerde ise kendinizle ilgili planlar yaparak sevdiklerinizle beraber olabilirsiniz.

26 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Sabah saatlerinde özellikle yazışmalara, anlaşmalara yönelik hiç bir girişimde bulunmamalı, gruplara yönelik atılımlar yapmaktan kaçınmalısınız. İlerleyen zamanlarda yalnız kalmak size iyi gelecektir.Kendinizi dinleyerek bir takım farkındalıklar yaşamanız mümkün.

26 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Sabah saatlerinde kariyerinize yönelik yeni hiç bir çalışmaya yönelmemelisiniz. İlerleyen saatlerde katılacağınız gruplarda yer alarak sosyalleşebilirsiniz. Kontrollü olmakta zorlanacağınız durumlarla yüzleşmeniz mümkün. Her söylenen söze aldırış etmemeniz karşı tarafı çileden çıkarabilir.

26 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Projelerinizle ilgili yeni hiç bir başlangıç yapmamaya özen göstermeli, öğleden sonrayı çalışmalarınıza ayırmayı tercih etmelisiniz. İlerleyen zamanlarda özellikle kariyeriniz ve toplumsal statünüz ile alakalı konularda sinirinizi bozacak olaylarla mücadele etmeniz söz konusu.

26 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Öğleye kadar finansal konularda hiç bir şekilde yeni başlangıç yapmamalı, ilerleyen saatlerde bu konularla ilgili çalışmaları ele almalısınız. Kendi hayat felsefenizle ilgili almış olduğunuz kararlar neticesinde, tavır alan çevrenize karşı toleranslı olmakta zorlanabilirsiniz.

26 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Sabah saatlerinde gruplara yönelik yapmak zorunda olduğunuz yeni organizasyonları, öğleden sonraya ertelemenizi öneririm. Bu sayede her şey daha hızlı ilerleyecektir. Akşam saatlerinde ebeveynleriniz ve akrabalarınızla birlikte güzel saatler geçirebilirsiniz.

26 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Gündelik hayat içerisinde yapılması zorunlu olan işlerinizi bitirmeli, yeni başlangıçları öğleden sonraya bırakmalısınız. İlerleyen saatlerde ikili ilişkilerin altının çizileceği bir gün olacak. Sizi zorlayan ve dengenizi bozmak isteyen kişilere karşı toleranslı olmakta güçlük çekebilirsiniz.

26 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yaratıcı çalışmalarınızı, çocuklarınıza ait yeni başlangıçları öğleden sonraya ertelemenizi öneririm. İlerleyen saatlerde günün size yetmemesi söz konusu. İşlerinizin fazla olması sağlığınızı olumsuz etkileyeceği için mümkün olduğunca kendinizi sakinleştirmeli ve gereken sağlık kontrollerinizi yaptırmalısınız.

26 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ev içinde sabah saatlerinde yeni bir tadilat ve tamirat işine girişmemenizi, yaptıracaksanız öğleden sonrayı tercih etmenizi öneririm. İlerleyen saatlerde partnerinizle ilişkilerinizde bazı pürüzler çıkabilir, karşı tarafın sözlerinden fazlasıyla etkilenebilirsiniz.

26 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Eğitim amaçlı yapacağınız yeni bir çalışma varsa bunları ilerleyen saatlere aktarmalısınız. Öğleden sonra ev içinde artan gerginlikler sizi sıkabilir. Faaliyetlerinizi evinizde gerçekleştiriyorsanız aile üyelerinden toleranslı olmalarına yönelik talepte bulunmalısınız.

26 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Maddi olarak yeni yapacağınız başlangıçlar varsa günün ikinci yarısını tercih etmenizi öneririm. Aksi taktirde sonuç almakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra vaktinizi yakın çevre, akrabalar ya da kardeşlerinizle geçirebilirsiniz. Ani gelişen olaylar karşısında şaşkınlık yaşamanız söz konusu.

26 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan – 20 Mart): Kişisel anlamda yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız bunu öğleden sonrasına ertelemenizi öneririm. İlerleyen saatlerde kendinizle daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İçsel olarak bir takım uyanışların yaşanması söz konusu. Kendi değerinizi fark etmeniz ve bu yönde güçlenmeniz mümkün.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu