Boğa Burcu Erkek

BOĞA ERKEĞİ

boga_erkek

Romantik mum ışığında pahalı bir lokantada yemek daveti, kapı çalındığında aniden gelen büyük bir gül demeti, hatta evlilik yıldönümümüzde kapıda son model lüks bir araba hediyesi! Şaşırdınız değil mi? İşte Boğa erkeği olarak benim romantizm anlayışım! Size biraz daha kendimi anlatayım, bakalım bir Boğa erkeği ile birlikte olmak isteyecek misiniz?

Birçok kadın sağlam karakterli eş arayışı içindedir. Ben güvenebileceğiniz, sıcak, neşeli, yumuşak ve oldukça sosyal biriyim. Aradığım kadını bulunca onun önüne güzellikler sunmaktan çok hoşlanırım. Fakat dikkat edin, aradığım kadını bulunca dedim. Yani ben aşka körü körüne inanan, hayaller peşinde koşan biri değilim. Sizi iyiden iyiye irdeleyecek, tanıyacak ve ancak hayatımın kadını olduğunuza karar verdikten sonra kraliçeler gibi yaşatacağım. Tabii ki hem evimin hem de gönlümün saraylarında…

Kim özel günlerde hatırlanmak istemez, zevkli bir hediye ile şımartılmak istemez ki? Evet iddia ediyorum ki; ruhunuzu ve bedeninizi okşayacak tüm güzelliklerin anahtarı bende. Kibar, centilmen salon erkeği havamla sizin gönlünüzde taht kurmamın zor olmayacağına eminim.

Güzel görünen, kendisine önem veren, bakımlı kadınlardan hoşlanırım. Onların alımlı ve renkli kıyafetler, gösterişli mücevherler, hoş parfümler içinde olmasını arzu ederim.  Tabii ki sizden etkilenmem için beklentilerim bunlarla sınırlı olmayacak. Dik başlı, kontrolü daima elinde tutmayı seven, sert mizaçlı ve kaba kadınlardan hoşlanmam. Hayalimdeki kadın; benim hâkimiyetimi kabul eden, ancak özgüveni olan, akıllı, toplumda yeri olan biri olmalıdır.

Asla, asla, asla! Beni insanlar içinde küçük düşürmeye, yermeye, ezmeye kalkmayın. Böyle bir durumda düşündüğünüzden çok daha sert bir tepki ile karşılaşabilirsiniz. Öfke bulutları üstüme çöktüğünde beni sakinleştirmeye çalışmanız, alttan almanız hiç işe yaramaz. Aynı zamanda size vereceğim dehşetli reaksiyonun etkilerini de üstünüzden uzun süre atamayabilirsiniz. Böyle bir durumda beni daha da kızdıracak yollara gitmeyi seçmeyin. Bir süre ayrılalım kafamı dinlemek istiyorum derseniz, size temelli güle güle diyebilirim.

Kimi kadınlar kolay erkeklerden hoşlanır; parmağına takıp istediğini yaptıracağı, gel deyince gelen git deyince giden erkeklerden! İyi bilin ki ben bu tanıma asla uymam. Bir kadının hâkimiyetindeki evlilik benim için zindandan farksızdır. Şunu önemle belirtmek isterim ki ben kolay kolay evli erkek statüsüne girecek biri değilim. İlişkimizi resmileştirmemiz için kontrolün tamamen bende olduğuna iyice inanmalıyım.

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer! Kuşkusuz birçok erkek gibi ben de beraber olduğum bayanın marifetli, becerikli olmasından hoşlanırım. Benim için gösterişli, damak zevkine hitap eden sofralar hazırlarsanız gönlümü kazanmanız daha kolay olacaktır. Ama iyi bir haberim var ben de size lezzetli yemekler hazırlamaktan büyük zevk alırım.

Boğa erkeği ile evliyseniz ve uyumlu bir beraberlik yaşamak istiyorsanız, evimize girdiğimizde adeta bir huzur kokusu yayın, stres yaratmayın, sakinliği bozmayın. İçtenliğinize ve sevginize inanmamı sağlayın. Sakın maddiyata, lükse çok önem verdiğinizi söylemeyin. Bu durumda sadece param için benimle birlikte olduğunuz hissine kapılabilirim. Saygıda ve ilgide kusur etmezseniz, benim ne kadar evcimen bir erkek olduğumu göreceksiniz.

Boğa erkeğinin çocuğu ile olan ilişkisi nasıl diye sorarsanız, genelde ideal bir babayım. Çocuklarıma çok düşkün olurum, görevlerimi sonuna kadar yerine getiririm. Onları her fırsatta değerli hediyelerle ödüllendiririm. Ancak çocuklarımın da kendi sorumluluklarını yerine getirmelerini isterim.

Benimle keyifli yolculuklar yapabilir, gösterişli yerlerde tatillere çıkabilirsiniz. Lükse düşkünlüğümle hayatı size bir cennet bahçesine çevirebilirim. Eğer bu zevklerin tadına varırken, ayın romantik ışıklarında kulağınıza güzel sözler fısıldayan bir erkek arıyorsanız, beni elde etmenin ipuçlarını size verdim sanırım…

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji'nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Sevgiyle kalın,

Karma Astrolog Jale Muratoğlu