27 Nisan Günlük Burç Yorumları

292

27 Nisan Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

27 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün özellikle aile üyeleri ile aranızı gergin tutmaya dikkat etmelisiniz. Size karşı yapılan her türlü hamleye karşı, toleranslı davranarak karşı tarafı anlamaya çalışmanızı öneririm. Olaylara kuş bakışı baktığınızda kendi hatalarınızı da gözlemleyebilirsiniz.

27 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Ortaklaşa kazançlarınızda gelişen olayların istemediğiniz yönde ilerlemesi içsel anlamda gerilimler yaşamanıza neden oluyor. Kendinizi çıkmazda hissetmeniz sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Hayat mücadeleniz sürerken rahatlatıcı ortamlarda bulunmaya çalışmalısınız.

27 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Yurtdışı bağlantılı yapmış olduğunuz işlerde istemediğiniz sonuçlarla karşılaşmanız, sizi bir takım mücadelelerin içine sokabilir. Yarınlarınızı ilgilendiren konularda tedirginlik yaşamanız anı yakalamanızı engelliyor. Sağlığınızı ihmal etmeyerek gerekli kontrolleri yaptırmalısınız.

27 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Sizi maniple eden partnerinize karşı yeteri kadar tavır alamamanız, karşısında kendinizi çaresiz hissetmeniz mümkün. Bu şekilde sessiz kalmanız olayların daha çarpıklaşmasına ve işin içinden çıkılmaz hale gelmesine neden olacaktır. Sorunları çözmeye yönelik adım atmalısınız.

27 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Aile içindeki artan sorumluluklar ya da ilgilenmek zorunda olduğunuz ebeveynler sizi gereğinden fazla zorluyor olabilir. Bir yandan çalışma koşullarındaki mücadeleniz, diğer yandan içsel çatışmanız sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Hayatınızı bir an önce düzene sokmalısınız.

27 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Finansal anlamda kendinizi yetersiz hissetmeniz içsel olarak kendinizi sıkkın hissetmenize neden oluyor. Bütçenizi düzenlemek üzere bazı çalışmalar yapabilir, paranızın kontrolünü elinize almak isteyebilirsiniz. Annenizle aranızda çıkan gerginliği ortadan kaldırmak sizin elinizde.

27 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Partnerinizin aşırı reaksiyon gösteren hareketleri sizi çileden çıkartabilir ve kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Yıpratıcı olayların gerçekleşmesi sonucunda kalp kırıklıkları yaşamanız söz konusu. Mümkün olduğunca bu dönemi sakin geçirmek adına farklı ortamlara yönelerek sorunların üstesinden gelmeyi denemelisiniz.

27 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ebeveynlerinizle ilgili ani çıkan olaylar karşısında heyecanlanabilir ve ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Sakin kalmaya özen göstererek içsel sesinizi susturmalı ve bir plan program içerisinde hareket etmeye çalışmalısınız. Faaliyetlerinizi büyük bir hızla bitireceğinizi bilmelisiniz.

27 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yaratıcı faaliyetlerinizi ortaya çıkarttığınız bu günlerde inanılmaz şaheserler ortaya çıkarabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; aşırı gerginlikten dolayı içsel basınç hissetmenizdir. Çalışmalarınızı ortaya çıkartmak amacıyla borç altına girmeniz sizi sıkıntıya sokabilir.

27 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Gruplar içerisinde almış olduğunuz sorumluluklar sizi toplum önünde bir takım mücadelelerin içerisine sokmuş olabilir. Ailenize yeteri kadar vakit ayıramamanız ya da başka sebeplerden dolayı eşinizle karşı karşıya gelmeniz söz konusu. Gerilen ipleri gevşetmekte zorlanabilirsiniz.

27 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Bitirmek zorunda olduğunuz işlerinizi yetiştirmek için çok büyük bir efor sarf ediyor  olabilirsiniz. Sağlığınızı kötü etkileyecek ve kontrol dışı gelişen olaylara karşı kabullenici davranmakta zorlanabilir, kendinizi sakinleştirmekte güçlük çekebilirsiniz.

27 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan – 20 Mart): Kariyerinize yönelik yapmış olduğunuz bir takım işlerinizde istediğiniz sonuçları elde edememeniz, hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir.Finansal konularda vermiş olduğunuz mücadele hala devam ederken, bütçenizi kontrol altına almak adına ön bir çalışma yapmalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu