9 Şubat Günlük Burç Yorumları

183

9 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

09 Şubat 2014 Gökyüzü; İkizler Burcu’nda hareket eden Ay iletişime açık bir günün habercisi. Hareketli ve kalabalık ortamlarda bulunmak isteyebilir, bize heyecan veren durumlarla karşılaşabiliriz. Ay/Güneş uyumlu açısı bize destek veren güçlü insanlarla beraber olabileceğimizi göstermekte. Bugün sıra dışı haberler almamız mümkün. Ay/Mars arasındaki olumlu üçgen açı bizi cesaretlendirecek. Kısa zamanda birçok iş başarabilme gücünü içimizde bulabileceğiz. Gece saat 23:10’da Ay boşluğa girerek ertesi gün 08:30’kadar bu konumda kalacak.

09 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün bitirdiğiniz haftanın karmaşasından kendinizi kurtararak, eşinizle birlikte akraba ziyaretlerine gidebilirsiniz. Bir kısmınız günü arkadaş grupları ile beraber şehir içi gezintiler yaparak, doğada vakit geçirerek değerlendirebilirler. Adeta yeniden nefes aldığınızı hissedebilirsiniz.

09 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Uzun zamandan beri uğraşmadığınız işlere vakit ayırabilir, kendiniz için yapmak istediğiniz şeyleri uygulayabilirsiniz. Sakin ve huzurlu hissedeceğiniz bu günde hayatınızla ilgili yeni kararlar almanız söz konusu. Özellikle kariyeriniz ile ilgili konularda yeni adımlar atabilirsiniz.

09 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Mesleğinizle alakalı konularda önünüzü net görememeniz sizi sıkıntıya sokabilir. Bugünü sevdiklerinizle geçirmek size iyi gelecek. Spor yaparak enerjinizi atabilirsiniz. Kendinize güveninizin yüksek oluşu aşk hayatınızda partnerinizi zorlayabilir. Olası tartışmalardan uzak durun.

09 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Çocuklarınızla alakalı uğraşılarınız yüksek tempoda devam ederken bugün biraz mola vererek onlarla beraber keyifli aktivitelerde bulunmalısınız. Bazılarınız evde angarya bulduğunuz işlere vakit ayırarak günün olumlu enerjisini kullanabilirler.

09 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Farklı gruplar içerisine girerek tanışacağınız yeni insanlarla beraber olmanız söz konusu. Arkadaşlarınızla kısa seyahatler yaparak doğada vakit geçirmek de size iyi gelecektir. Bitirmek istediğiniz projeleri tamamlamak isterseniz bu günün olumlu enerjilerinden faydalanabilirsiniz.

09 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Geleceğinizle ilgili planlar yapmak ve bütçenizi bu doğrultuda ayarlamak arzusundasınız. Kendinize olan güveninizin yüksek olması her türlü zorluğun üstesinden gelmenize ve sorumluluklarınızı yerine getirmenize neden olacak. Aşk hayatında tutkulu beraberlikler gündeme gelebilir.

09 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Yurtdışı bağlantılı işler bugününüzü meşgul edebilir. Sizi heyecanlandıran ve bir an önce kontak kurarak atılım yapmak isteyeceğiniz durumlar söz konusu. Risk alacağınız girişimlerde bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Haftanın yorgunluğunu üstünüzden atmak için dinlenmeyi ihmal etmeyin.

09 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ortağınız ya da eşiniz ile alakalı konularda konuşarak anlaşma yolunu tercih ettiğiniz halde ortak bir noktada buluşma olmayabilir. Bu durum karşısında olayları bir süre askıya alıp kendi halinde çözülmeye bırakmalısınız. Zamanın her şeyin ilacı olduğunu bilerek hareket etmeli, mantıklı olmaya çalışmalısınız.

09 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Çok yönlü olan kişiliğiniz ve bir çok alanda faaliyet göstermek istemeniz kendinizi belli bir noktaya odaklayamamanıza neden oluyor. Bugünü eşinizle beraber gruplar içerisinde geçirmek size iyi gelecektir. Arzuladığınız amaçlarınıza ulaşmak için onların desteğini alabilirsiniz.

09 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Bugünü ertelediğiniz ve yapmaktan kaçındığınız işlerinizi tamamlamaya ayırabilirsiniz. Günün diğer saatlerini kendinize vakit ayırarak hayatın daha keyifli alanlarına kaydırabilirsiniz. Sağlık konularında aklınızı kurcalayan durumları açıklığa kavuşturmak için  gereken tahlillerinizi yaptırmalısınız.

09 Şubat Kova ve Yükselen Kova (20 Şubat – 20 Mart ):  Bugün çocuklarınızla beraber aktivitelere katılarak vakit geçirerek değerlendirebilirsiniz. Duygusal paylaşımların yoğun olduğu bu günde  aşkınızla beraberliğinizin tadını çıkartmalısınız. Kendinizi iyi hissetmenize neden olacak haberler gündeme gelebilir.

09 Şubat Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Yuvanıza ait konularda bir takım çözülmeyen sorunlarla mücadele etmek durumunda kalmanız sizi sıkıntıya sokabilir. Herkesten uzaklaşarak yalnız kalmak istediğiniz bu günde ev içinde düzenlenmesi gereken işlerinizi yapabilir ve bir an önce bitirebilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın