Danışmanlık

Danışmanlık Hizmeti için Kullandığım Teknikler

 

Astrolog Jale Muratoglu Danislanlik Formu

Bireysel Danışmanlık Hizmeti Seçenekleri

 • Doğum (Natal) Haritası Analizi: Bilindiği gibi Zodyak’ta bulunan tüm gezegenler Güneş’in etrafında dönmektedir. İlk nefes aldığınız anda gökyüzünün bir fotoğrafının çekildiğini düşünürsek o an içinde gezegenlerin konumu sizin Natal (Doğum) haritanızı oluşturmaktadır. Parmak izi niteliğinde olan ve sizin potansiyellerinizi belirten bu harita, nasıl bir tohum olduğunuzu gösterir. Değişik Astrolojik teknikler kullanılarak geleceğe yönelik öngörümlere ulaşmak mümkündür. Doğum Haritası Analizi aslında size bir ayna tutmaktadır. Karakteriniz, duygularınız, kişiliğinizin güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkarırken aynı zamanda  kariyeriniz, sağlığınız, aşk hayatınız, evliliğiniz, çocuklarınız ile ilişkileriniz, hayatınızdaki kazançlarınız ve kayıplarınız vb. konularda bilgiler içermektedir. Bu bilgilerin ışığında aslında amaç; Doğum Haritanızı analiz etmek vasıtasıyla sizin kendi benliğinizi ve hatta farkında olmadığınız bilinçaltınızı gün yüzüne çıkarmaktır. Böyle bir durumda karanlıkta olan noktalara ışık tutulacak ve  bir aydınlanma yaşayarak bugüne kadar neyi neden yaptığınız görme fırsatı bulacaksınız. Bununla birlikte kendinizi daha iyi tanıdığınız için hayat yolundaki seçimlerinizden memnun olacak, kendinizi suçlamak yerine edindiğiniz farkındalık ile yapabileceklerinizin sınırlarını görme imkânı da elde edeceksiniz. Zaman içerisinde hayatınızdan şikayet etmek yenine kabullenme duygularını hissetmeye başlayacaksınız. Yüz yüze veya yoğun çalışanlar için Skype üzerinden gerçekleştirilir. İstanbul dışında yaşayanlarla da Skype üzerinden danışmanlık alabilirler. Ödeme yapıldıktan sonra randevu alınmalıdır. (6500 TL)
 • İlişki (Sinatri) Analizi: Beraberlik yaşadığınız kişinin haritası ile sizin haritanızın birlikte yorumlandığı bir analizdir. Bu analiz ikili ilişkide bir çok noktaya değinerek uyum ve uyumsuzluğu ortaya çıkarmaktadır. Yüz yüze veya yoğun çalışanlar için Skype üzerinden gerçekleştirilir. İstanbul dışında yaşayanlarla da Skype üzerinden danışmanlık alabilirler. Ödeme yapıldıktan sonra randevu alınmalıdır. (8500 TL)
 • Çocuğunuzun (Bebeğinizin) Harita Analizi: Hayatımızdaki en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız hakkında önceden öğrenebileceğiniz karakter özellikleri, yetenekleri, zayıf yönleri, hangi alanda başarılı olabilecekleri astrolojik natal haritalarında net olarak görünmektedir. Onları doğru bir şekilde yönlendirebilmek adına alacağınız bu danışmanlık hizmetinde geliştirmesi gereken alanları öğrenme imkanı bulacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun sizinle ve babayla, diğer aile üyeleri ve çevresi ile ilişkilerini gösteren bir analiz elde edebileceksiniz. Bu analizi yeni doğan- ergenlik dönemi arasındaki yaşlarda olan çocuklarınız için yaptırabilirsiniz. (6500 TL)
 • Tek soru danışmanlığı:  Hayatınız ile ilgili önemli kararlar verme aşamasında iseniz, hangi yöne gideceğinizi bilemiyorsanız, tek soru danışmanlığı alabilirsiniz.  Doğum haritanızda merak ettiğiniz konularda bu tarz sorulara dahil olabilir. (3500 TL)
 • 1 yıllık Gelecek Haritası Analizi : Hayatınıza daha geniş bir perspeftikten bakmak ve daha bilinçli bir farkındalık ile olaylara yaklaşmak açısından oldukça etkili bir analizdir. Önceden meydana gelebilecek olasılıkları bilmek ve tedbir almak imkanı sunar. Yapacağınız her türlü atılımda potansiyelleri fark etmek, fırsatları yakalamak, gerektiğinde beklemek ve uygun zamanda harekete geçmek, hayatınıza yön vermek bu sayede mümkün olacaktır. (6500 TL)
 • Önemli Gün ve Olaylar ile ilgili Analiz: Bu analizde hayatınızla ilgili alacağınız önemli kararlarla ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Örneğin nişan, nikah günün tarihi, yatırım yapacağınız günün belirlenmesi, önemli ameliyat tarihleri, seyahat günleri vb.  (4500 TL)
 • Kariyer Analizi: Bu analiz kariyeriniz ile ilgili yapacağınız önemli atılımlarda terfi, zam isteme, iş değişikliği, iş kurma vb. konularda sizi aydınlatır. 4500 TL)
 • Kurumsal Danışmanlık & Çalışanların işe uygunluk Analizi: İş yaptığınız, birlikte hareket ettiğiniz ortağınızın haritası dahil olmak üzere, işe aldığınız ve alacağınız personelin işe ne derece etkin olduğu hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız her türlü yatırım için uygun zaman tespiti yapılmaktadır. Bunun için gerekli olan bilgi şirketin kuruluş tarihi ve biliyorsanız sözleşmeye imza attığınız saat gerekmektedir. Alacağınız personel ile ilgili analiz yaptırmak istiyorsanız kişinin doğum bilgileri (ay, gün, yıl, doğum yeri ve saati) gerekmektedir. Ücret talebe ve danışılacak personel sayısına göre değişmektedir.
 • ASTROKARTOGRAFİ: Astroloji, kişinin kadersel olarak yaşayabileceği olaylar hakkında bilgi verirken ( kişiliği, para kazanma kapasitesi, aile ve kardeşlerle alakalı konular, eş, çocuk, vs) aynı zamanda Astrokartografi sayesinde Dünya’nın hangi ülkelerinde zorluklar yada kolaylıklar yaşayacağınızı da öğrenmenizi sağlar. Mesela, yaşadığınız yerde mutlu değilseniz, kendinizi o ülkeye ait hissetmiyorsanız, aşk hayatınızda gerekli sevgiyi bulamıyorsanız veya iş alanında yeterli kazancı elde edemiyorsanız dert etmeyin. Alternatif ülkelere yönelmeyi deneyin.
  Bu tekniği kullanırken doğum haritanızda ki en güçlü gezegen bulunur ve Dünya haritası üzerine projecte edilir, coğrafya bilgilerinden de yardım alınarak, enlem, boylam, koordinatlar sayesinde nerede yaşamanız gerektiği hakkında öngörüm yapılır.
  Astrokartografi’nin en gizemli yanı ise, reenkarnasyona inanıyorsanız geçmiş hayatlarınızda nerelerde yaşadığınızı öğrenebilmenizdir. Örneğin doğduğunuz andaki Mars’ın konumuna göre en çok mücadele edeceğiniz alanları öğrenebilir, Venüs gezegeninin konumuna göre aşk hayatınızı renklendirebilirsiniz. Bu örnekler çoğaltılabilinir.(4500 TL)
 • Doğum saatini bulma (Rektifikasyon) Analizi: Doğum saatinizi bilmiyorsanız, 3 saatlik çok titiz bir çalışma ve inceleme gerektiren Rektifikasyon sistemi ile doğum saatinizin bulunması mümkün. Hayatınızda gelişen önemli günlerin tarihleri(evlilik, boşanma, doğum v.s) ve o dönemlere ait gökyüzü hareketlerine bakarak doğum saatine ulaşılabilmektedir. Verilen her tarih için o dönemdeki Ay ve Güneş tutulmaları ve transitleri dikkate alınmaktadır. Ayrıca teyit etmek içinde Solar Return, Profection, Solar Arc tekniklerini kullanılmaktadır. (3500 TL)

Danışmanlık Hizmeti Alma Yolları

– Yüz Yüze Danışmanlık Hizmeti: Yüz yüze Danışmanlık Hizmeti almak isteyen Danışanların mail ile randevu almaları rica olunur. (info@astrologjalemuratoglu.com)

– Online Danışmanlık Hizmeti: Yüz yüze Danışmanlık almak için vakti olmayan ve şehir dışında olan danışanlara danışmanlık hizmeti Online Skype vasıtasıyla verilmektedir. Bunun için mail vasıtasıyla gün ve saat tespit edilmesi gerekmektedir.

Danışmanlık Hizmeti Almak İçin Danışanın İletmesi Gereken Bilgiler

– Danışan Hizmet almak istediği günden en az üç gün önce aşağıdaki bilgilerini Danışmana iletmesi gerekmektedir.

– Danışanın İletmesi Gereken Bilgiler: 

– Doğum günü, ayı ve yılı (05 Ekim 1967)

– Doğum yeri (Ankara, Frankfurt)

-Doğum Saati, Ör: (03:30 gece veya 11:00 sabah gibi), doğum saatinin tam iletilmesi analiz için çok önemlidir.

Doğum saatini tam bilmeyenlerin 3 saatlik aralık vermeleri rica olunmaktadır, öğlen 13:00 – 16:00 arası gibi. Doğum saati hiç bilinmiyorsa  Rekftifikasyon sistemi ile doğum saatinin bulunması mümkündür.  Bunun hesaplanması için hayatınızdaki önemli olayların, dönüm noktalarının tarihlerini yazmanız yeterli olacaktır. Ör: evlilik, işe başlama, çocuğunuzun doğum tarihi( yıl, ay ve gün olarak)  önemli ameliyat veya kaza, ailenizdeki yakınlarınızın vefat tarihi, iş hayatınızda önemli günlerin tarihleri (başlama, ayrılma) vb.

-Hakkınızda kısa bilgi veren bir yazı ve özellikle hangi konu hakkında bilgi almak istediğinizi belirtiniz.

Ödeme

Jale Muratoğlu

Hesap No: 1140704

İş Bankası Göztepe Şubesi Şube Kodu: 1101

IBAN NO:  TR 33 000 64 00000 11 10 11 14 07 04

0532 266 12 58

 form

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji'nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Sevgiyle kalın,

Karma Astrolog Jale Muratoğlu