9 Ocak Günlük Burç Yorumları

103

9 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

9 Ocak 2014 Gökyüzü; Sabaha karşı 4:20’de Boğa Burcu’na geçen Ay; Koç’un aceleci ve heyecanlı enerjisi yerine daha temkinli ve güvenilir enerjisini hissettirmeye başlayacak. Ay / Neptün arasındaki olumlu açı hassasiyetimizi arttırırken daha fazla fedakarlık temalarını ön plana çıkartarak yardımsever yönümüzü kullanmanıza neden olacak. Mars’ın Jüpiter ile sert açısı inançlarınız için kendinizi ortaya koyarken abartıya kaçmamanız gerektiğinin altını çizmekte. Huzursuz ve sabırsız davranmanız işlerinizde sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir.

9 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Maddi değerlerinizi arttırmak için güdüsel bir istek duyduğunuz bu günde gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. Neptün sizi hayallere sürükleyebilir. Geleceğe dair gerçekleştirmek istediklerinizi hayata geçirme isteği bu gün daha fazla olacaktır. Yuva içerisinde ailenizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir gündesiniz.

9 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Yakın çevreniz, arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz.Bu şekilde duygusal tatmin ihtiyacınızı giderebilir, kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Sahip olduğunuz inançları paylaşan kişilerle beraber olmak ve onlarla paylaşımda bulunmak size keyif verebilir.

9 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Manevi yönden güçlenmek için yalnız kalmak arzusundasınız. Kendinizle yüzleşerek fark ettiğiniz eksiklerinizi kabullendiğiniz, duygusal anlamda yoğun hislerle dolu olduğunuz bir gündesiniz. Hatalarınızı görebilmek ve onları düzeltmeye yönelik adım atma kararı size iyi gelecektir.

9 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Farklı gruplarda boy göstermek isteyebilirsiniz. Sosyal organizasyonlar içinde bulunmak ve onlarla beraber geleceğinize ait hayaller kurmak söz konusu olabilir. Neptün’ün etkisi nedeniyle gerçeklerden uzaklaşmamanız önemlidir. Gönüllü olarak çalıştığınız işlerinizde yaptığınız fedakarlıklar ruhunuzun rahatlamasına neden olacaktır.

9 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Toplum önündeki itibarınızı yükseltmek ve mesleki anlamda yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek üzere hayaller kurduğunuz bir gündesiniz. Bunun sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olmanız bazı kontaklar kurmaya yönelmenize sebep olabilir.

9 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Günlük hayatın sorumluluklarını bir tarafa bırakarak bu günü kendinize ayırmak isteyebilirsiniz. Ufkunuzu genişletebilecek kısa bir seyahat size iyi gelecektir. Katılacağınız ortamlardaki duygusal paylaşımlar sizi mutlu ederken hayata bakışınızı değiştirecek fikirlerle dolu olabilirsiniz.

9 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): İş ortaklarınızla kariyerinize yönelik yapmış olduğunuz atılımlarda beklentilerinizi yüksek tutuyor olabilirsiniz. Duygusal anlamda yoğun hislerle dolu olduğunuz bir gündesiniz. Gerçeklerden uzaklaşmanız sonrasında hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir.

9 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Eşinizle birlikte çocuklarınız için yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek arzusundasınız, ancak yüksek hedefler belirlemeniz sonrasında hayal kırıklığına neden olabilir. Neptün’ün etkisini dikkate alarak daha gerçekçi olmaya önem vermelisiniz. Ortaklaşa yapılan işler, toplantıların yoğun olduğu bir gündesiniz.

9 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21Aralık): Çalışma ortamınızda olumlu bir havanın hüküm sürdüğü, karşılıklı destek alıp verdiğiniz bir gündesiniz. Almış olduğunuz sorumlulukların yoğunluğunu hafifletmek adına ekip çalışmasına önem verebilirsiniz. Bu şekilde işlerinizi daha kolay bitirebildiğinizi göreceksiniz.

9 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : İlişkinizde romantik anlar yaşayacağınız, keyifli saatler geçireceğiniz bir gündesiniz. Beraberliğiniz hakkında geleceğe ait yapacağınız konuşmalarda duygularınızı rahat bir şekilde ifade etmeye özen göstermeli, yapamayacağınız vaatleri dile getirmemeye dikkat etmelisiniz.

9 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Evinizde vakit geçirmek isteyip arkadaşlarınızı çağırarak toplantılar düzenleyebilirsiniz. Gün içerisinde fazla yemek yememeye dikkat etmeli, abur cuburdan uzak durmalısınız. Kendinizi dinlendirmek, gündelik, yapmaktan kaçındığınız işlerinizi yapmak için güzel bir gündesiniz.

9 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Duygusal güvenliği yakın çevrenizde bulacağınız, akraba ziyaretlerine giderek sıcak ve samimi ortamlarda rahatlayacağınız bir gündesiniz. Aşk hayatınız size mutluluk veriyor olabilir ancak gün içinde gereksiz çıkışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın