9 Mart Günlük Burç Yorumları

179

9 Mart Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

09 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Özellikle kariyeriniz ve geleceğiniz ile ilgili yaptığınız anlaşmalarla ilgili endişeler taşıyor olabilirsiniz. Girişimlerinizin sonuçlarınızı almak isterken kaygılarınızından kurtulmaya çalışmalısınız. Bu konularda netlik sağlamak adına bilirkişilerden destek almayı denemelisiniz.

09 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Çocuğunuzla ilgili konularda birtakım kaygılar, endişeler içerisinde olmanız çocuğunuz tarafından tepki almanıza neden olurken düşünceleriniz sebebiyle içten içe kendinizi yemeniz söz konusu. Olayları farklı bir şekilde ele alarak gerekirse bir uzmandan destek almayı, gösterdiği yola uymaya özen göstermelisiniz.

09 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Aile, yuva ve ebeveynlere yönelik konularda endişe ve kuruntular sizi karanlık düşüncelere sürüklerken kendinizi disipline etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine onları yerine getirmenin önemini düşünerek hareket etmelisiniz.

09 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili mevzularda yapmanız gereken işlerden kaçmanız, görevlerinizi yerine getirmek istememeniz tepki almanıza neden olabilir. İçsel anlamda kendinizi köşeye sıkışmış ve çaresiz hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirirken aşırı eleştirel olmayın.

09 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Gruplar içerisinde yapmak zorunda olduğunuz işlerinizi yerine getirememeniz sebebiyle tepki alabilirsiniz. İşinizle alakalı konularda aşırı eleştirel, karamsar olmanız ya da isteklerinizin yerine getirilmemesi söz konusu. Paranızın yetersiz geldiğini düşünebilirsiniz.

09 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aşk hayatınızda almış olduğunuz sorumlulukları yerine getirememeniz partneriniz tarafından tepki almanıza neden olabilir. Görevlerinizin bilincinde olarak hareket etmeniz ve karşı tarafa gereksiz yere tavır almanız sorunları daha da büyüteceği için net olmaya çalışın.

09 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Kendi öz değerinizi sorguladığınız bir gündesiniz. Almış olduğunuz sorumlulukları yerine getirirken zorlanmanız partneriniz tarafından tepki almanıza neden olabilir. Yapacağınız seyahatler bu döneme denk geliyorsa bir takım problemlerle karşılaşmanız söz konusu.

09 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Maddi kaynaklarınız ya da eşinizin finansal durumu ile ilgili endişeleriniz sizi olumsuz düşüncelere sürüklüyor olabilir. Bunun sizin gelişiminize sebep olduğunu bilerek hareket etmeli, kendi paranızı kazanmanız yönünde çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışmalısınız.

09 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kariyerinizle ilgili endişeler, arkadaşlarınızla ilgili mevzularda sizi sıkan düşüncelerin baskısı altındasınız. Bu süreçte size destek olan ailenizin kıymetini bilmeli, gereksiz tartışmalardan uzak durarak hareket etmelisiniz. Gruplar içerisinde dengeli davranmanın önemini kavramalısınız.

09 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Aklınızı kurcalayan iş mevzularından kendinizi kurtararak bugünü kendinize ayırarak biraz dinlenmelisiniz. Ailenizle birlikte geçireceğiniz vakitler sizi mutlu ederken gereksiz tartışmalardan kaçınmalı, ufacık bir kıvılcımın ortalığı kasıp kavuracağını bilerek hareket etmelisiniz.

09 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Aşk hayatınızda sizi yoran ve zorlayan partnerinize karşı tavır almanız söz konusu. Fikirlerinizi dile getirirken açık ve net olmaya dikkat etmeli, sizi rahatsız eden düşüncelerinizi paylaşmalısınız. Yapacağınız seyahatlerde sakarlıktan, dikkatsizlikten dolayı oluşabilecek kazalara karşı uyanık olmalısınız.

09 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Yeni başlangıçlar yaptığınız bu günlerde adımlarınızı atarken olumlu bir süreçte olduğunuzu bilmelisiniz. Eşinizle diyaloğunuzda son derece dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Aileniz, ebeveynlerinizle ilgili sorumluluklarınızı arttıracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Planlı hareket etmezseniz görevlerinizin üstesinden gelmekte zorlanacaksınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu