8 Şubat Günlük Burç Yorumları

140

8 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 

08 Şubat 2014 Gökyüzü; Bu güzel ve hareketli hafta sonunu şehir dışında geziler yaparak değerlendirebiliriz. Uzun zamandır görmediğimiz akrabaları ziyaret etmek isteyebilir ya da yurt dışında yaşayan tanıdıklarımızla kontak kurabiliriz. Bir kısmımız bu iki günü entelektüel bilgimizi daha da genişletmek adına seminerlere, work-shoplara katılabiliriz. Merakımızın artması ilgi duyduğumuz konulara yönelmemize neden olabilir. Ay’ın Balık Burcu’nda gerileyen Merkür ile sert açısı sebebiyle özellikle ilişkilerde duygusal davranarak sert tepkiler verebiliriz. Mantıklı düşünmek zor olduğundan olayları kendi haline bırakmak, söylenen sözleri büyütmemek gerekmektedir. Ay/ Neptün  karesi beraberlikleri daha da zorlarken kendimizi tuhaf olayların içinde ifade etmeye çalışırken bulabiliriz. Yanlış anlaşılmalardan dolayı problemlerle karşılaşmamız mümkün. Öğleden sonra Ay /Uranüs ile olumlu açı içerisine girerek tatminsiz ve keyifsiz olan ruh halimizi değiştirerek daha hevesli olmamıza neden olacak.

08 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Yakın çevre, akrabalar, kardeşlerle ilgili geçmişe ait konular zihninizi kurcalayabilir. Duygularınızı mantık süzgecinden geçirmenizin zor olduğu bu günde olaylara konuşarak çözüm bulmanız zor olabilir. Gereksiz yere tartışmaların çıkmasına mahal vermemeye çalışmalısınız.

08 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Geleceğinizle ilgili geçmişte aldığınız kararları duygusal anlamda sorguladığınız bir gündesiniz. Net düşünmeniz zor olacağı için bu tarz konuları zihninizde büyütmemeye özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda hayalinizde yaratmış olduğunuz kişiyi bulmak istiyorsunuz.

08 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Yuvanıza ait aile üyeleri ile ilgili hususlarda geçmişe ait konular zihninizi kurcalayabilir. Duygularınızı mantık süzgecinden geçirmenizin zor olduğu bu günde olaylara konuşarak çözüm bulmanız zor olabilir. Gereksiz yere tartışmaların çıkması mümkün görünüyor.

08 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Sizi anlayacak ve duygularınızı paylaşacak  kişileri bugün yanınızda bulamayabilirsiniz. Kardeşlerinizle alakalı endişeleriniz sizi içten üzebilir ve onlara yardımcı olamamaktan dolayı sıkıntı duyabilirsiniz. Gelecekle ilgili vesveselerinizi büyütmemeli yeni fikirlere açık olmayı denemelisiniz.

08 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Arkadaşlarınızla aranızda geçmişe ait yaşadığınız kırgınlıkları sorguladığınız bir gündesiniz. Gerçekle hayali ayırt etmenizin zor olacağı bu günde sıkıntılarınızı dile getirmekte zorlanabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlarınızda atacağınız her adımda son derece temkinli olmalısınız.

08 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Mesleğiniz ile ilgili geçmişte almış olduğunuz kararlar zihninizi kurcalayabilir. Duygularınızı mantık süzgecinden geçirmenizin zor olduğu bu günde olaylara konuşarak çözüm bulmanız zor olabilir. Gereksiz yere tartışmaların çıkması söz konusu olduğu için dikkatli olmalısınız.

 08 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Yabancılarla ilgili geçmişte yapmış olduğunuz işlerde istediğiniz sonuçları elde edememenin hayal kırıklığını içinizde yaşıyorsunuz. Ofis içinde yaşanan tartışmaları büyütmemeli, bunları çözmek için bugünü tercih etmemelisiniz. Yanlış anlaşılmanız mümkün.

08 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Eşinizle alakalı parasal konularda bir takım problemler karşısında hayal kırıklıkları yaşamanız söz konusu. Olayları fazla büyütmeden kendinizi akışa bırakmayı denemelisiniz. Gruplara yönelik yapmış olduğunuz çalışmalarda dikkatsizlikten dolayı olası sorunlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

08 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): İkili ilişkilerinizde her zamankinden daha hassas olacağınız bir gündesiniz. Geçmişe ait yaşamış olduğunuz kırgınlıkların hatırlanması söz konusu. Duygularınızın esiri olmamalı, sizi sıkan her ne varsa bunlar için çözüm yolu bulmayı denemelisiniz.

08 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Günlük hayat içerisinde duygusal anlamda kendinizi büyük bir baskı altında hissedebilir ve üzerinizdeki sorumluluklardan bıkkınlık duyabilirsiniz. Akrabalar, kardeşler ile ilgili geçmişe ait konular  zihninizi kurcalayabilir. Özellikle konuşmalar, yazışmalar, görüşmelerin çok olduğu bu günde hata yapmamaya dikkat etmelisiniz.

08 Şubat Kova ve Yükselen Kova (20 Şubat – 20 Mart ): Sahip olduğunuz değerleri sorguladığınız bu günde zihninizde bir takım karışıklıklar yaşamanız söz konusu. Mistik anlamda geliştiğiniz bu süreçte öğrenmiş olduklarınızı zihin süzgecinden geçirmeyi ihmal etmemelisiniz. Gerçekle hayalin karışması sizi daha büyük bir kaosa sürükleyebilir.

08 Şubat Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Kendinizi her şeyden soyutlayarak yalnız başınıza kalmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kendiniz ile ilgili fikir ve düşüncelerle dolu olan zihniniz mantıklı düşünmekten uzaklaşabilir. Sürekli özeleştiri yapmaktan kaçınmalısınız. Aşk hayatınızda sizi yenileyen ve değiştiren olaylar gündemini koruyor.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın