8 Ocak Günlük Burç Yorumları

120

8 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

8 Ocak 2014 Gökyüzü;  Gece 23 itibariyle Ay / Mars karşıtlığı öfkemizi kontrol etmemizi zorlaştırırken olası çekişmelere girmemize neden olabilir. Gece yarısından sonra Ay / Jüpiter  karesi yüksek volümlü tepkilerde bulunmamıza sebebiyet verebilir. Her türlü kazaya karşı temkinli olmalıyız. Koç Burcu’nda ilerleyen Ay öğleden sonra Retro Venüs / Merkür ile kare açı içerisine girecek. Duygusal anlamda özellikle ikili ilişkilerde bazı dalgalanmalar söz konusu olabilir. Venüs’ün Retro olmasından dolayı geçmişe ait konular gündeme gelebilir.  Ay’ın Merkür ile olan zorlayıcı açısı ise gereksiz tartışmalar içine girmemize sebebiyet verirken iş hayatımızda da bazı hatalar, kararsız tutumları beraberinde getirebilir. Ay 18:20’de boşluğa girecek ve Perşembe sabaha karşı saat 04:20’ye kadar boşlukta kalacak. Ay Boşluk’ta ne demektir? http://astrologjalemuratoglu.com/astrolojide-ay/ay-boslukta/

8 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): İş hayatınızda yapmış olduğunuz çalışmalarda bir takım problemlerin çıkması söz konusu olabilir. Yaptığınız işe kendinizi verememeniz ve bunun sonucunda hatalar yapmanız üstlerinizle aranızda tartışmaların yaşanmasına neden olabilir. Fevri tavırlardan, düşüncesiz konuşmalardan uzak durmalı, abartılı tepkiler vermekten kaçınmalısınız.

8 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Eğitim hayatınızda vermiş olduğunuz mücadele sizi içsel anlamda sıkıntıya sokabilir. Yaşadığınız zorlukların yanında ilişkilerinizde iletişimle ilgili hatalar yapmanız söz konusu olabilir. Kısa yollarda oluşabilecek kazalara sakarlıktan dolayı meydana gelecek  yaralanmalara son derece dikkat etmeli ve önleminizi almalısınız.

8 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Ortaklaşa kazanılan paylaşımlarda meydana gelebilecek problemler karşısında öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Banka kredisi, alacak verecek konularında mücadele verebilir, fırsatları yakalamakta geç kalabilirsiniz. Yapacağınız her türlü anlaşmada Venüs Retro’sunu göz önünde bulundurarak temkinli davranmalısınız.

8 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Adli davalar, mahkemeler ile ilgili belli bir mücadele içinde olanlar bazı zorluklarla yüzleşmek durumunda kalabilirler. Ortaklaşa yapılan işlerde dikkatsizlikten dolayı hatalar söz konusu olabileceği için konsantrasyonunuzu toplamaya ve odaklanmaya çalışmalısınız. Abartılı tepkiler iş ve evlilik ilişkinizde yıpratıcı sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir.

8 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Günlük yaşam içerisinde ya da ofis içindeki arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz işlerde acelecilikten dolayı bir takım problemlerle karşı karşıya kalabilir, kontrolsüz tepkiler vererek üstlerinizin tepkisini çekebilirsiniz. Son derece temkinli davranmalı ve projelerinizde olası hataları engellemek için dikkatinizi işinize odaklamalısınız.

8 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aşk hayatınızda yanlış anlaşılmaktan dolayı ilişkinizde yıpratıcı durumlar ortaya çıkabilir. Hayatınızdan çıkardığınız eski aşkınız aniden ortaya çıkarak sizinle kontak kurmaya çalışabilir. Bu tarz durumlar karşısında temkinli olmalı, yeni ya da eski bir beraberliğe adım atmanın Venüs Retro’sunda size olumlu sonuçlar getirmeyeceğini dikkate almalısınız.

8 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Yuva içerisinde aile üyeleri ile ilişkilerinizde geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Sonradan pişman olacağınız durumlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu enerjiler altında dengenizi korumaya özen göstermeli ve olayların üstünü kapamak yerine uygun bir dille kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız.

8 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Görüşmelerin, fikir alışverişlerinin,  çalışmalarınızın yoğunluğu sebebiyle zihinsel olarak kendinizi ciddi bir baskı altında hissedebilirsiniz. Bu sıkı tempo içerisinde rehavete kapılmamalı kendinizi disipline ederek işlerinizi yoluna koymaya çalışmalısınız. Yapacağınız en ufak bir hata sonrasında pişman olmanıza neden olacağı için dikkatinizi işinize vermelisiniz. Kısa yollarda kazalara karşı uyanık olmalısınız.

8 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım -21 Aralık): Sahip olduğunuz yeteneklerinizin farkında olmanız ama bunları hayata geçirmekte zorlanmanız söz konusu olabilir. Bu durum kendinizi yetersiz hissetmenize neden olurken aynı zamanda korkularınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Uygun zamanda bu yeteneklerinizi ortaya çıkaracağınızı bilmeli, fırsatları yakalamaya çalışmalısınız. Gelecek endişesini bir tarafa bırakarak akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

8 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak):  Sizi zorlayan ortaklarınız ya da eşinizle mücadele etmek durumunda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Aile içerisinde yaşanacak olası tartışmalara karşı kendinizi kontrol etmeli, özünüzde var olan disiplin ve düzeni dengeli bir şekilde ortaya koymaya çalışmalısınız. Fazla baskıcı davranır, karşı tarafı zorlarsanız karşı tarafında aynı şekilde karşılık vereceğini hesaba katmalısınız.

8 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Herkesten uzaklaşarak kendinizi inzivaya çekmek arzusu içindesiniz. Günlük hayatın içerisindeki değişen koşullarla beraber, yakın çevre, kardeşler, akrabalarla ilgili konularla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Bastırdığınız duygularınızı kontrol etmeli, olası tartışmalarda fevri tavırlardan kaçınmalısınız. Kısa yollarda kazalara dikkat etmelisiniz.

8 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Sosyal çevrenizde meydana gelebilecek tatsızlıklar karşısında kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı kişilerin sizin hakkınızda yaptığı konuşmalar kulağınıza gelebilir. Bu nedenle kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Olası bu tarz durumlar karşısında öfkenizi dizginlemeli, öncelikle size ulaşan kaynağın doğruluğunu araştırmalısınız. Yanlış izlenimlere ve vesveselere kapılmanız mümkün olabilir.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın