8 Mart Günlük Burç Yorumları

182

8 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

08 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Finansal konularda beklediğiniz haberin gelmemesi canınızı sıkabilir. Özellikle iş ortamınızda artan sorumluluklarınız sizi gererken yoğun telefon ve mail trafiği, konuşmalar, yazışmalar yapabilirsiniz. Bugünün stresini arkadaşlarınızla buluşarak atmak isteyebilirsiniz.

08 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Sahip olduğunuz maddi değerleri korumak adına vermiş olduğunuz savaş sizi gereğinden fazla yıpratabilir. Özellikle miras konularında sizinle karşıt görüşte olan yakınlarınızla güç savaşları vermeniz söz konusu. Kendinizi hayatın akışına bırakarak kırılma noktasına vermeden esnemeye çalışmalısınız.

08 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Kariyer hayatınızla ilgili sübjektif düşünceler içinde olmanız sizi gerçeklerden uzaklaştırıyor. Aile yaşantısı ve işinizi dengelemekte zorlanmanız eşinizle aranızda bir takım problemlerin çıkmasına sebep olacağı için duygularınızı açıkça dile getirmelisiniz. Aksi taktirde olayların büyümesine engel olamayabilirsiniz.

08 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kendinizle alakalı endişe ve kuruntularınız artarken güveninizi sarsan olumsuz düşüncelerden kurtulmalısınız. Bunların bir ilizyon olduğunu bilerek hareket ederseniz daha kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz. Geleceğiniz hakkında sürekli planlar yaparak bunların üstesinden gelme gayreti içindesiniz. Her şeyi oluruna bırakmaya çalışın.

08 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Arkadaşlar, gruplar, sosyal organizasyonlar içerisinde bulunda ihtiyacı içinde olacaksınız. Finansal kaynaklarınızı arttırmaya yönelik yapmak istediklerinizi hayatınıza geçirememeniz sizi gereğinden fazla üzebilir. Özellikle eşinizin arkanızda durmaması sebebiyle olumsuz duygular içerisine girmiş olabilirsiniz.

08 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): İtibarınızı, onurunuzu korumak ve kendinizi toplum önünde vasıflı bir konumda görebilme arzunuz sizi hırslandırıyor. Yapmış olduğunuz işe sıkı sıkıya sarılmanız hedeflerinize gideceğinizin işareti. Özellikle bu hafta sonu akrabalarınıza vakit ayırarak geçirmek isteyebilirsiniz.

08 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Yoğun geçen bir haftanın sonunda her şeyden uzaklaşarak  dinlenmek amacıyla kısa seyahatler yapabilirsiniz. Çocuklarınızla eğlenceli aktivitelere katılarak onlarla olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı faaliyetler yaparak kendinizi sakinleştirebilirsiniz.

08 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Özel hayatınızı yeniden organize ettiğiniz bir gündesiniz. Evinizde vakit geçirmek size huzur veriyor. Ebeveynlerinize her zamankinden fazla zaman ayırmak arzusundasınız. Onların ihtiyaçlarını karşılayarak yapmanız gereken görevlerinizi mutlulukla yerine getireceksiniz.

08 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yoğun düşüncelerle zihninizi gereğinden fazla yorarak kendinizi içsel olarak zorluyorsunuz. Fikirleriniz sizi aşağı çekerken, gelecekle ilgili daha oluşmamış olaylarla ilgili yaşadığınız korkular oldukça yıpranmanıza neden oluyor. Üzerinizde kötü  etkiler yaratacak konuşmalardan uzak durun.

08 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Bütçenizi zorlayacak tutum ve davranışlarınız sebebiyle paranızı idare edemiyor olabilirsiniz. Akıllıca adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirirken son derece temkinli olmalısınız. Olmasını çok istediğiniz şeylerin gerçekleşmemesi sizi üzse de bunun hayrınıza olacağını bilmelisiniz.

08 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Bu dönemde kariyerinizle ilgili konularda size imkan sunacak kişilerle beraber olmanız ve onları ikna edebilmeniz her zamankinden daha kolay olacak. Fikirlerinizi dile getirirken net olmaya özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda sizi mutlu edecek gelişmeler söz konusu.

08 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Fikirlerinizi kimse ile paylaşmak istememeniz karşı tarafın sizin hakkınızda yanlış şeyler düşünmesine neden oluyor. Arkanızdan iş çeviren kişilerin çok yakınınızda olabileceğini bilerek temkinli olmalısınız. İşlerinizin yolunda gitmemesi ve hakkınızda yapılan dedikodular kulağınıza gelebilir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu