7 Şubat Günlük Burç Yorumları

138

7 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

07 Şubat 2014 Gökyüzü; Boğa Burcu’nda ilerleyen Ay’ın Satürn ile karşıt açı yapması nedeniyle yolunda gitmeyen olaylarla karşılaşmamız mümkün. Duygusal anlamda kendimizi kısıtlanmış, yalnız ve herkesten soyutlanmış hissedebiliriz. Son açısını Satürn ile yaparak boşluğa girecek olan Boğa Burcu’ndaki Ay, 20:40’a kadar  bu konumda kalacak ve daha sonra hızlı, hareketli, becerikli olan İkizler Burcu’na geçecek.

07 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Meslek hayatınızla alakalı parasal anlamda yapacağınız girişimlerde aceleci davranmamalısınız. En ufak gözden kaçan bir ayrıntı duygusal yönden sizi sıkıntıya sokabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı dengeli bir şekilde harcamaya dikkat etmeli ve büyük yatırımlardan uzak durmalısınız.

07 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Burcunuzda bulunan Ay sebebiyle sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirmek istiyorsunuz. Eşinizden yeteri kadar ilgi görememe duyguları içerisinde ya da onun davranışlarını sürekli sorgulama eğiliminde olabilirsiniz. Bu tarz düşüncelerden kendinizi kurtararak mantıklı olmaya çalışmalısınız.

07 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  İş hayatınızla alakalı konular, ortaklaşa kazançlar ya da yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili mevzularda bilinçaltınızda sürekli bir hesaplaşma içindesiniz. Duygusal yönden sıkıntılı olmanıza neden olan bu tarz fikirlerden uzaklaşmalı ve kendinizi suçlama eğiliminden vazgeçmelisiniz.

07 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Gruplar içerisinde dostlarınızla bir arada olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İlişkinizde sizinle yeteri kadar ilgilenilmediğini düşünebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi sevgisiz hissetmeniz sizi yıpratabilir. Bu durum sizi anlamakta zorlanan partnerinizin uzaklaşmasına neden olabilir.

07 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Geleceğiniz ile ilgili yapmak istediklerinizle alakalı zihninizde bazı düşünceler uyanabilir. Kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissetmeniz mümkün. Özellikle ofis içi arkadaşlarınızla ilgili sıkıntılarınızı dile getirmekten kaçınmamalısınız. Size el uzatacak güçlü insanlar karşınıza çıkabilir.

07 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Üniversite hayatında olanlar ağır çalışma temposu içerisinde kendilerini duygusal anlamda kısıtlanmış hissedebilirler. Bunun geçici bir his olduğunu bilmeli, rutin çalışmalarınıza devam etmelisiniz. Yabancılarla ilgili yapmış olduğunuz bağlantılarda bir takım engellenmeler söz konusu olabilir.

07 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Banka kredisi, sigorta tarzı konularda bir takım kısıtlanmalar gündeme gelebilir. Bitirilmesi gereken işlerinizde aksamalar canınızı sıkarken duygusal anlamda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İşinizle alakalı atacağınız her türlü yeni adımda stres yaşamamak adına son derece dikkatli olmalısınız.

07 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım):  Eşinizle alakalı yaşamış olduğunuz sıkıntılar duygusal anlamda baskı hissetmenize neden olabilir. Var olan problemi en aza indirgeyerek konuları büyütmemeli, karşılıklı konuşarak çözmeye çalışmalısınız. Ortaklaşa yapılan işlerde meydana gelen duraksamalara karşı akışta olmaya dikkat etmelisiniz.

07 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Gündelik hayat içerisinde yaşamış olduğunuz kaos sizi duygusal anlamda yalnızlığa itebilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Çok çalışıp az kazanmanız söz konusu. Olayları faza büyütmeden kabullenici olmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

07 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Çocuklarınızla alakalı konularda artan sorumluluklar sizi sıkıntıya sokabilir. Kendinizi yalnız ve depresif hissedebilirsiniz. Geleceğinize ait almış olduğunuz kararları gerçekleştirmek adına şartlarınızı zorlamaya çalışıyor olabilirsiniz. Akışta kalmaya dikkat edin.

07 Şubat Kova ve Yükselen Kova (20 Şubat – 20 Mart ): Aile üyeleri ile ilişkilerinize son derece dikkat etmeli, iletişim kaynaklı anlaşmazlıklardan doğabilecek tartışmalardan uzak durmalısınız. Kariyerinize yönelik yapmış olduğunuz işlerin yoğunluğu sebebiyle kendinizi baskı altında hissetmeniz söz konusu. Yuvanız ile ilgili yıpratıcı olaylara fırsat vermeyin.

07 Şubat Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Günlük işlerinizin yoğun olduğu, kısa yollarda vaktinizin çok harcandığı, iletişimin bol olduğu bir gündesiniz. Bu trafik karşısında kendinizi baskı altında hissetmeniz söz konusu. Gruplar içerisinde aldığınız sorumlulukları yerine getirmeye özen göstermeli, ileriye yönelik yatırım yaptığınızı bilmelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın