7 Ocak Günlük Burç Yorumları

122

7 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

7 Ocak 2014 Gökyüzü; 6 Ocak 21:45 itibariyle Ay Balık Burcu’ndan çıkarak Koç Burcu’na girdi. Duygusal anlamda dengemizi korumakta zorlanabilir, aceleci ve düşüncesizce adımlar başımıza olmadık işlerin gelmesine neden olabilir.  Özellikle Ay’ın Uranüs ile kavuşum yaptığı öğle saatlerinde ütopik hedeflerin peşinde koşma eğilimine girebilir, gerginliğe düşebiliriz. Duygularımızı stabil tutmak, değişen ani koşullara uyum sağlamak oldukça zor olabilir. Akşam saatlerinde Ay / Plüton karesi duygusal anlamda kendimizi baskı altında, patlamaya hazır hissetmemize sebep olabilir.

7 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan):  Artan özgürlük ihtiyacınız karşı tarafı zorlarken duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir, abartılı tavırlar içine girebilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız sözler söylememeye dikkat edin. Kendinize olan güveniniz daha da artacağı için bu enerjiyi işinize kanalize etmelisiniz.

7 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Bilinçaltınızda gizli kalmış geçmişe ait konular aniden düşünce boyutuna çıkarak sizi strese sokabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir, kendinizi acımasızca eleştirebilirsiniz. Olumsuz düşüncelerden sizi esir almasına izin vermeyerek bu gününüzü dinlenmeye ve sakin kalmaya ayırmalısınız.

7 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Değişen çevresel koşullar sizi heyecanlandırırken ayak uydurmakta kimi zaman zorlanabilirsiniz. Gruplar içerisinde net ve anlaşılır olmaya özen göstermeli, muhtemel iletişim sorunlarına karşı uyanık olmalısınız. Aksi taktirde çevrenizden tepki görmeniz ve bunun üzerinizde yarattığı baskı ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

7 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz):  Kariyerinizle ilgili yapmış olduğunuz işlerde çıkacak olası problemler nedeniyle duygusal anlamda dengenizi bozabilir. İş ortamınızda beraber çalıştığınız kişilerle aranızda bazı sorunlar gündeme gelebilir. Duygularınızı dengede tutmak, değişen ani koşullara uyum sağlamakta güçlük çekebilirsiniz.

7 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Yurtdışı bağlantılı yapmış olduğunuz işlerde aniden ortaya çıkan sorunlar karşısında canınız sıkılabilir. Kendinizi stabil tutmaya çalışmalısınız. Adım atmadan önce kendinizi sakinleştirmeli, sonradan pişman olacağınız sözler söylememeye dikkat etmelisiniz.

7 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Finansal konularda yüksek beklenti içerisinde olmanız ve riskli adımlar atmanız söz konusu olabilir. Heyecanınızı kontrol altına almalı, gereksiz yatırımlara yönelmekten kaçınmalısınız. Düşüncesizce yapılan her atılım sonrasında pişmanlık duymanıza sebep olabilir.

7 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): İkili ilişkilerinizde aniden ortaya çıkan sürpriz olaylar karşısında kendinizi dengede tutmakta zorlanabilir, en son söylenmesi gereken sözü söyleyerek gerilime neden olabilirsiniz. Pişman olmamak için kendinizi kontrol altında tutmalı, doğru zamanda doğru sözler söylemeye önem vermelisiniz.

7 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Günlük hayat içerisindeki sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandırırken sağlığınıza gereğinden fazla özen göstermeli, beslenmenize dikkat etmelisiniz. Günün size yetmemesi ve yapılacak işlerin fazlalığı karşınızda ruhsal olarak kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

7 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aşk hayatınızda artan heyecan ve ilişkilerde hızla değişen koşullar sizi tepkisel ve fevri yapabilir. Aniden ortaya çıkabilecek olaylar karşısında kendinizi stabil tutmalı, düşüncesizce davranmamaya özen göstermelisiniz. Kendinizi baskı altında hissetmeniz öfkenizi açığa çıkartabileceği için hissettiklerinizi kontrollü bir şekilde dile getirmekten çekinmemelisiniz.

7 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Ev içinde değişen şartlar söz konusu olurken yaptırmak zorunda olduğunuz tadilatlarda bazı sorunlar gündeme gelebilir. Sizi zorlayan ustalarla uğraşmak ve çok kolay işlerde problem çıkması kendinizi gergin hissetmenize neden olabilir. Özellikle elektrikle ilgili yapılacak herhangi bir tamiratta son derece dikkatli olmanız önemlidir.

7 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Yakın çevre ve akrabalarla aranızda oluşabilecek sürpriz olaylar gündeme gelirken kendinizi kontrol etmekte zorlanabilir, en son söylenmesi gereken sözü ilk başta söyleyerek karşı tarafı kırıcı olabilirsiniz. Pişman olmamak adına nerede nasıl davranmanız gerektiğine önem vererek hareket etmelisiniz.

7 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): İçinizde var olan yeteneklerinizi ortaya çıkartarak yapmış olduğunuz işlerden gerektiği kadar tatmin olamayabilir, kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Maddi konularda olası pürüzler, ani değişimler sizi strese sokabilir. Duygularınızı kontrol altında tutmalı, hissettiğiniz baskıyı azaltmaya çalışmalısınız.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın