7 Mart Günlük Burç Yorumları

118

7 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

07 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Geleceğinizi şekillendirmeye yönelik yapmak istedikleriniz ortaklarınız ya da eşiniz kaynaklı problemlerle gölgeleniyor. Hayatınızdaki değişen koşullarla beraber aile bağlarında ilişkilerin gerginliği sizi gereğinden fazla zorlamakta. Olayları mantıklı bir şekilde ele alarak hareket etmelisiniz.

07 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Prestijinizi yükseltmek üzere geleceğinizi şekillendirdiğiniz bu süreçte kariyerinize yönelik yapacağınız bir takım çalışmalar sorumluluklarınızın artmasına neden oluyor.  İşiniz ya da hayatınızda önem verdiğiniz konularla alakalı bazı konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yaparak olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

07 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Yabancılarla yapılan ortaklaşa işlerde olumlu sonuçlar almanız sizi mutlu edecek. Çıkacağınız seyahatler size fırsatlar sunacak kişilerle karşılaşmanıza neden olabilir. Bu imkanları değerlendirmeye dikkat etmeli, uyanık olmalısınız. Kişisel anlamda gelişim gösterdiğiniz bir süreçtesiniz.

07 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Geçmiş dönemlerde verdiğiniz borçların size geri ödenmesi söz konusu. Uzun zamandan beri çekmek istediğiniz kredi imkanı karşınıza çıkabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; Mars ve Satürn Retro’larından dolayı kendinize güveniyorsanız bu tarz bir girişimde bulunmanızdır.

07 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): İkili ilişkilerinizde olumlu havanın esmesiyle gerginleşen ortamın yumuşamaya başladığını göreceksiniz. Beraberliğinizde sizi sevindirecek gelişmelerin oluşması mümkün. Adli davalarla ilgili mevzularda haber bekleyenler olumlu sonuçlar elde edebilirler.

07 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Günlük hayatınızda işlerinizin yolunda gitmesi, zor işlerin altından kolaylıkla kalkmanıza neden oluyor. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde huzurlu ve keyifli diyaloglar içerisinde olmanız sizi şevklendiriyor. Yeme içmenize çok dikkat etmeli, tatlılardan uzak durmalısınız.

07 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Çocuklarınızla keyifli vakitler geçirmek ve onlarla daha kaliteli zamanlar paylaşmak imkanı bulacaksınız. Kendinizi geliştirecek hobilerle uğraşmalısınız. Spora başlamak için uygun bir dönem içerisindesiniz. Aşkınızla kısa tatiller yapmak isteyebilirsiniz.

07 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yuva içerisinde kendinizi daha huzurlu ve güven içerisinde hissediyorsunuz. Evinizi güzelleştirmek, değişiklikler yapmak, tamirat ve tadilat işleri bu dönem gündeminizde olacak. Sevdiklerinizi evinize davet ederek onlarla beraber olma isteği içerisindesiniz.

07 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yakın çevrenizle beraber olmak ve onlarla vakit geçirmek size huzur veriyor. Aranızın bozuk olduğu akrabalarınızla daha ılımlı havanın eseceği bir sürece giriyorsunuz. İşiniz yazmak ile ilgili ise akıcı bir şekilde çalışmalarınızı bitirebilirsiniz. Reklam, pazarlama, satış alanlarında önünüze bazı imkanlar çıkabilir.

07 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Finansal konularda şansınızın açılacağı olumlu bir döneme giriyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta fazla harcamalar yaparak bütçenizi zorlamanız olacaktır. Sanatsal konularda yeteneğiniz varsa bu alanlarda kendinizi geliştirerek kazançlar elde edebilirsiniz.

07 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Bugün etrafınızdan iltifatlar alabilir, kendinizi her zamankinden güzel hissedebilirsiniz. Uyumlu ve uzlaşmacı hareketleriniz karşı tarafın dikkatini çekiyor. Sosyal ortamlarda bulunarak bu olumlu enerjiyi değerlendirmelisiniz. Aranızın bozuk olduğu arkadaşlarınızla ilişkileriniz düzelebilir.

07 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Sosyal ortamlardan uzaklaşarak kendinizi izole etmek arzusundasınız. Aşk ilişkilerinde sizi zorlayan partneriniz ondan uzaklaşmanıza neden olabilir. İçinizin ısınmadığı kişilerden kendinizi uzaklaştırmalı, yüreğinizin sesini dinlerken karşınıza çıkacak diğer alternatifleri değerlendirmelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu