6 Mart Günlük Burç Yorumları

130

6 Mart Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

06 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Gelirler, ödemelerle alakalı konularda dengeyi kurmakta zorlandığınızı hissettiğiniz bir gündesiniz. Geleceğinize ait önemli konuşmalar, görüşmeler yapmanız gün boyu mümkün. Gerçeklerle yüzleşmeniz sizi korkutsada, mesuliyetlerinizin size ağır geldiğini düşünseniz de hayatla savaşacak gücün içinizde var olduğunu bilmelisiniz.

06 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Çocuklarınız ile ilgili konularda artan sorumluluklar ve aranızdaki iletişimsizlik sorunlarınızın büyümesine neden olabilir. Kararlı hareket etmeniz son derece önemli. Geri adım atmanız halinde bu problemlerin daha da artacağını bilmelisiniz. Sizi zorlayan partnerinize karşı toleranslı olmakta zorlanabilirsiniz.

06 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Eğitime yönelik her türlü faaliyette bulunmanız sizi geliştiriyor. Bu nedenle önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Çalışma ortamınızdaki arkadaşlarınızla artan diyalog sorunlarınızı önlemek adına empatik olmaya önem vermelisiniz.  Başkalarının yapması gereken işlerin üzerinize kalması söz konusu.

06 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Parasal konularda planlar yapmak ve ortaklaşa hususlarda uzman kişilerden fikir almanız önünüzü açacak. Çocuklarınızla ilgili artan sorumluluklar kariyerinizde bazı duraksamalar yaşamanıza neden olduğu için kendinizi bir ikilemde bulabilirsiniz. Aşk konusunda mevzuları daha ciddiyetle ele almak sizi gerebilir.

06 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos):  Önemli anlaşmaların gündeme geldiği bu günde işinizle alakalı bir çok konuda alım satım mevzuları gündeminizde olabilir. Ortaklaşa karar vermeniz son derece önemli. Yuvanızda  mesuliyetlerinizin artması nedeniyle ev içinde aile üyeleriyle çekişmeler yaşamanız söz konusu olacağı için kendinizi dengede tutmaya çalışmalısınız.

06 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Çalışma hayatının vermiş olduğu yükümlülüklerin altından kalkabilme gücünü kendinizde bulurken aynı zamanda kendinizi büyük bir yenilenmenin içinde bulacaksınız. Geçmiş dönemlerden getirdiğiniz düşüncelerinizden arınmak sizi fazlasıyla rahatlatacak.

06 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ailenize yeni bir birey katılması müjdesini alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda kararlar almanız söz konusu. Aşk hayatınızda derin düşünceler içerisinde olmanız olaylara ciddiyetle yaklaşmanıza neden olabilir.  Kendinizi rahatlatmak adına spor yapmayı denemelisiniz.

06 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Evinizle ilgili yapmış olduğunuz planlar gündeme gelirken tamirat tadilat işlerine vakit ayırmak isteyebilir, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Kendinizi yorgun, halsiz hissetmeniz enerjinizin düşmesine neden olurken sorumluluklarınızın farkında olarak yaptığınız işleri bitirme çabasındasınız.

06 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Zihinsel konularda gelişime açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Fikirlerinizi yazarak dile getirmek, hatta bir kitap hazırlığı isteği içinde olabilirsiniz. İşinizle alakalı önemli görüşmeler, toplantılar yoğun bir şekilde gündeminizde yer alırken el becerilerinizi geliştirici faaliyetlere katılabilirsiniz.

06 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Sahip olduğunuz kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek arzusu içersindesiniz. Yeni iş teklifleri almanız, işinizde farklı teknikler kullanmanız yükselmenize neden olabilir. Özellikle gruplara yönelik yapmış olduğunuz işlerde, organizasyonlarda bazı problemlerle uğraşabilirsiniz.

06 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Meslek hayatınızda yükselmek ve daha başarılı olmak adına yapmış olduğunuz girişimlerin sonuçsuz kalması kendi güçsüz hissetmenize neden olabilir. Yapmak zorunda olduğunuz mecburi sorumluluklar size gereğinden fazla yük bindiriyor. Kendinizi yorgun hissediyorsunuz.

06 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Uzun dönemden beri içsel gözlem yaptığınız bir süreçtesiniz. Bir çok konuda farkındalıklar yaşayarak sizi rahatsız eden olayları keşfetmeniz ve bunları yüzeye çıkarmanız söz konusu. Ruhsal anlamda büyümeniz, doğanızda var olan sezgilerinizi harekete geçiriyor.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu