5 Şubat Günlük Burç Yorumları

150

5 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

05 Şubat 2014 Gökyüzü; Dinamik enerjilere sahip olan ve Koç Burcu’nda boşlukta ilerleyen Ay saat 11:45’te daha sakin ve temkinli olan Boğa Burcu’na geçecek. Bu saate kadar hiç bir yeni işe başlamamak, elimizde var olanları bitirmek en doğru karar olacaktır. Yapılan işlerden sonuç almak istiyorsak Ay’ın boşlukta olduğu zaman dilimine çok dikkat etmeliyiz. Ay /Mars 180° lik sert açısı içinde bulunduğumuz şartları zorlamanın hiç bir anlamı olmadığını göstermekte. Ay / Merkür olumlu açısı özellikle iletişim konusunda duygularımızı ifade ederken daha mantıklı olmamıza yardımcı olacak. Bu yumuşak etkiler altında ilişkiler daha hızlanacak. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; Merkür Balık Burcu’nda kendini yeterince rahat ifade edemediği için bazı dedikodular kulağımıza gelebilir. Bir takım mesaj, e-mail trafiğimiz yoğunlaşabilir. Bir takım anlaşmalar, kontratlar yaparken bilirkişilerin desteğini mutlaka almalıyız. Akşam saatlerine doğru daha mistik ve ruhsal enerjilere sahip Neptün’ün Ay ile olumlu açısının etkisinde olacağız. Hassasiyetimiz artarken başkalarını anlamamız daha kolay olacak. Olaylar karşısında tepki vermek yerin anlayış göstermemiz mümkün.

 

05 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): kariyerinizle alakalı yapmak istediğiniz başlangıçlar gündeme gelebilir. Düşünmeden atılan adımlar sonrasında pişman olacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eş ve ortaklarınızla ilişkilerinizi dengede tutmak zor olabilir, sorunları konuşarak halletmeye önem vermelisiniz.

05 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Kontrolünüzün dışında sıradışı gelişen olaylar ve önünüzü görememeniz karşısında yapacağınız en doğru hareket beklemek olacaktır. Yeni bir adım atmakta zorlanmanız söz konusu. Özellikle yakın çevre ve kardeşlerle alakalı konularda aniden gelebilecek haberlere karşı hazırlıklı olun.

05 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  İçinizde var olan hareketlilik bugün en üst noktaya ulaşmış görünüyor. Size bu ortamı sağlayacak arkadaşlarınızla beraber olmak isteyebilirsiniz. Ancak enerjinizi kontrol etmeniz çok önemli. Kontak kurduğunuz ve size el veren kişiler kariyerinizde ilerlemenize neden olacaktır.

05 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Evhamlı ve pimpirikli olan yapınız bu enerji ile beraber iki kat yükselirken kariyeriniz adına bazı atılımlarda bulunabilirsiniz. Çocuklarınız ile alakalı yapmak istediğiniz bir çok konu gündeminizde olabilir. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu. Size değişik alternatif fikirler sunan ortağınıza karşı temkinli olmalısınız.

05 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Eğitim hayatında olanlar yüksek performans göstererek çalışmalarına devam ederken bu enerjiler altında derslerini daha çabuk bitirebilirler. Yapacağınız yurtdışı bağlantılardan olumlu gelişmeler alırken olası negatif durumlar karşısında sakinliğinizi korumalısınız.

05 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Finansal konularda temkinli adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Geleceğiniz için yapacağınız yeni başlangıçlar söz konusu. Özellikle eşten gelen paralarla ilgili mevzularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Can sıkıcı olaylar meydana gelebilir.

05 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): İkili ilişkilerinizde gelişen olaylarda farklı pencerelerden mevzuları değerlendirmekte fayda var. Yapacağınız mesleki açıdan her adım için bugün çevrenizden destek görebilirsiniz. Yeniliklere açık olmanız çok önemli. Aşk hayatınızda olası tartışmalara karşı temkinli olmalısınız.

05 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Çalışma ortamınızda ofis içindeki arkadaşlarınızla ilgili bir takım problemler canınızı sıkabilir. Farklı ve alternatif çözümler üretmek adına konuşmayı tercih etmelisiniz. Özellikle sağlığınızı ihmal ediyorsanız bugünden itibaren beslenmenize dikkat edin.

05 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Bugün aşk hayatınızda heyecanın yüksek olduğu bir gündesiniz. Sevdiğiniz ile beraber vakit geçirmek size iyi gelecektir. Enerjinizi atmak için doğada koşu yapabilir ya da spor merkezine giderek vaktinizi geçirebilirsiniz. Finansal konularda adımlarınızı atarken temkinli olmaya devam etmelisiniz.

05 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Bugün ebeveynlerinizle beraber olabilir, onlarla vakit geçirerek gününüzü değerlendirebilirsiniz. Ev içinde yapılacak düzenlemeler, tamirat, tadilat işlerine vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Aile ve yuva temaları ön planda olurken onlarla alakalı konularda birbirinize destek olabilirsiniz.

05 Şubat Kova ve Yükselen Kova (20 Şubat – 20 Mart ):  Akrabalarınız, yakın çevreniz, kardeşlerinizle birlikte olmak size her zamankinden daha fazla mutluluk verecek. Zihinsel konularda faaliyet gösteren biriyseniz bugün oldukça yoğun bilgi alışverişi trafiğiniz olabilir. Kısa seyahatler gündeme gelebilir.

05 Şubat Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Maddi anlamda değişik cephelerde savaşmanız sizi yorarken bir takım yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Bütçenizi iyi ayarlamalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Size destek olmak isteyen kişilere karşı temkinli davranmalı, güvendiğiniz kişilerden akıl almayı ihmal etmemelisiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın