5 Ocak Günlük Burç Yorumları

117

5 Ocak Günlük Burç Yorumları

5  Ocak 2014 Gökyüzü;  Ay Balık Burcu’nda ve Plüton ile 60 derecelik olumlu açı içerisinde. İlerleyen saatlerde Güneş, Merkür ve Venüs’ün de etkisinde kalarak duygusal anlamda bizi güçlü kılacak.  

5 Ocak Koç:  Evliliğiniz, ortaklarınız, kariyeriniz ile ilgili konulardaki mücadeleniz sebebiyle içinize dönebilirsiniz. Kendinizi bir süreliğine dinlemek size iyi gelecektir.  Ruhsal anlamda kendinizi güçlendirmek için meditasyon yaparak rahatlayabilirsiniz.

5 Ocak Boğa: Sosyalleşme ihtiyacını içinizde hissedeceğiniz bu günde arkadaşlarınızla bir arada olmak ve onlarla keyifli saatler geçirmek arzusundasınız. Dostluklardan alınan haz sizi yaşama bağlarken artan sorumluluklarınızı bir nebze olsun ertelemek isteyeceksiniz.

5 Ocak İkizler: Kazançlarınızı arttırmak için yapmış olduğunuz yatırımlardan sonuç alabilir, bunun keyfini çıkarabilirsiniz. Kariyerinize yönelik sağlam adımlar atmak için uygun bir gündesiniz. İşiniz gereği karşınıza çıkar fırsatlar sizi şaşırtabilir. Yinede düşüncesizce hareket etmeyin.

5 Ocak Yengeç: Aşkınız ile beraber günlük yaşamın rutininden çıkarak uzak yerlere gitmek isteyebilir, keyifli vakitler geçirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Sizi moral olarak yükselten enerjiler altında beraberliğinizi resmiyete dökmeye karar verebilirsiniz.

5 Ocak Aslan: İç dünyanızın derinlikleriyle temasa geçmek ve daha yüksek bir bilinç seviyesine ulaşmak için uygun bir gündesiniz. Spritüel konulara yönelebilir, geçmişte halledemediğiniz konularla yüzleşerek hatalarınızı fark edebilir, kendinizi yenileyebilirsiniz.

5 Ocak Başak: İkili ilişkiler her zamankinden daha fazla önem kazanırken duygusal yönden sizi tatmin edecek insanlarla beraber olabilir, kendinizi ruhsal anlamda mutlu hissedebilirsiniz. Gruplar içerisinde  rahat hissetmeniz özgüveninizin artmasına sebep olacak.

5 Ocak Terazi: Ofis arkadaşlarınızla birlikte ekip halinde yapılan işlerden  keyif alacağınız bir gündesiniz. Günlük rutin işlerinizi kolaylıkla akıcı bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili beklediğiniz sonuç varsa olumlu neticeler almanız mümkün.

5 Ocak Akrep: Ebeveyn olarak gerginlik yaşadığınız evlatlarınızla aranızı düzelteceğiniz güzel bir gündesiniz. Çocuklarınızla beraber yapmış olduğunuz aktiviteler, hobiler size keyif verirken duygusal anlamda heyecanlanabilir, ruhsal anlamda doyum hissedebilirsiniz.

5 Ocak Yay: Evinizde vakit geçirmek isteyeceğiniz bu günde aile üyeleri ile beraber olmak ve yuvadan aldığınız sıcaklık size güven verecektir. İçsel anlamda kendinizi dinlemek ve hayatınızla ilgili yapmak istediklerinizi gözden geçirmek için uygun bir gündesiniz.

5 Ocak Oğlak: Yakın çevre duygusal bağların güçlendiği bu günde akrabalarınızı ziyaret edebilir, onlarla birlikte olmanın hazzını tadabilirsiniz. Eğitim hayatında olanlar başarılarından dolayı taktir görebilirler. Bilgi alışverişinde bulunmak, fikirlerinizi çevrenizdekilerle paylaşmak size keyif verecektir.

5 Ocak Kova: Yapmış olduğunuz yatırımlardan elde etmiş olduğunuz kazançların mutluluğunu yaşadığınız bir gündesiniz.  Yeteneklerinizi kariyerinizde yükselmek adına kullanmak olumlu neticeler almanıza neden olabilir. Ancak sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

5 Ocak Balık: Sanatsal konularda çalışmalar yapıyorsanız bu günü iyi değerlendirmeli ve yeteneklerinizi dökmek için var gücünüzle bu enerjiyi kullanmalısınız. Tansiyonlu giden aşk ilişkinizde bu iki günlük süreçte güzel vakitler geçirebilirsiniz.