5 Mart Günlük Burç Yorumları

150

05 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

05 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Maddi kazançlarınızı arttırmak isteği içindesiniz. Ancak kendinizi bu sayede güvencede hissedeceğinizi düşünüyorsunuz. Karşınıza çıkan yurtdışı bağlantılı ticari fırsatları değerlendirmenizi öneririm. Ebeveynlerinizin sorumlulukları ile uğraşmak durumunda kalmanız sizi gereğinden fazla yıpratıyor olabilir.

05 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Burcunuzda hareket eden Ay dikkatleri üzerinize çekecek ortamlarda bulunmanıza imkan verecek. Dış görüntünüzle uğraşmak, kendinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal ortamlar içerisinde keyif verici mekanlarda bulunarak güzel vakitler geçirebilirsiniz.

05 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Sosyal ortamlardan uzaklaşarak izole bir gün geçirmek arzusundasınız. Zihninizi kurcalayan finansal kaynaklı endişeler sizi gereğinden fazla yıpratırken hayatınıza yön vermekte zorlanabilirsiniz. Kariyerinize yönelik karşınıza çıkan fırsatları değerlendirememenin sıkıntısını yaşıyor olabilirsiniz.

05 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Sosyal alanda hareketliliğin arttığı, güçlü ve etkin kişilerle bir arada olduğunuz bir gündesiniz. Etrafınızdaki önemli kişilerden destek almanız söz konusu olabilir. Geleceğiniz ile ilgili planlarınızda gerçekçi düşüncelerden uzaklaşmadan plan yapmanız son derece önemli.

05 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos):  İş, kariyer konularında mühim mevzular gündeminizde olacak. Sizin önemli pozisyonlara yönelmenize neden olacak güçlü kişilerden destek görmeniz söz konusu. Bir önceki dönemlerde sıkı çalışarak yüksek performans gösterdiyseniz başarı ve ödül kazanmanız, terfi almanız mümkün olabilir.

05 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Ruhsal konularda kendinizi derinleştirmek ve bir çok konuda bilgi sahibi olmak üzere katılmış olduğunuz work shop ya da kitapların faydasını görüyorsunuz. Yapacağınız seyahatlerde ufkunuzu genişletecek deneyimler yaşamanız sizi çok mutlu edecek.

05 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ortaklaşa kazanımlar, alacak verecek, banka kredisi kısaca finansal konular bugün sizin için her şeyden önemli olacak. Değişen şartlara ayak uydurmanız, aile ve kariyer arasındaki dengeyi oturtmanız çok mühim. Aksi taktirde uğraşmanız gereken sorunlar sizi oldukça yorabilir.

05 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): İkili ilişkiler, ortaklaşa hareket etmek durumunda kaldığınız kişilerle birlikte yapmış olduğunuz işlerde, kararlı bir şekilde ilerlerken detaylar içerisinde boğulmanız söz konusu. Bir an önce plan ve proje yaparak çalışmalarınızı bir sistem içine oturtmaya önem vermelisiniz.

05 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Gündelik yapmak zorunda kaldığınız işler her zamankinden daha fazla önem kazanacak. Sorumluluklarınızı ve üzerinize aldığınız görevlerinizi yerine getirmekten kaçınan bir tutum sergilememelisiniz. Sağlığınızı ilgilendiren tetkikler yaptırdıysanız olumlu sonuçlar almanız sizi sevindirecek.

05 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Sevdiklerinizle birlikte ortaklaşa hareket etmek ve kararlar almak için uygun bir gündesiniz. Çocuklarınızla ilgili girişimlerde bulunmanız söz konusu. Vücudunuzu şekillendirmek üzere spora başlamak için uygun bir dönemdesiniz. Her zamankinden daha fazla sosyalleşmeniz mümkün.

05 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Aile hayatınızda gelişen olaylar sizi daha fazla ev içinde vakit geçirmenize neden olabilir. Özellikle ebeveynlerinizle her zamankinden daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeniz son derece önemli.  Yaşadığınız alanda bazı değişiklikler yapmanız söz konusu.

05 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Sahip olduğunuz fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak ve onları aydınlatmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevreniz, akrabalarınız ile ilgili konularda bazı sorumluluklar almanız söz konusu. Katılacağınız her türlü seminer ya da konferanslar ileriye dönük eğitim hayatınıza yatırım olacaktır.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu