4 Şubat Günlük Burç Yorumları

120

4 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 04 Şubat 2014 Gökyüzü; Koç Burcu’nda ilerlemeye devam eden Ay; başlangıçlar yapma adına bizi heveslendirecek. Ancak bugün sakarlıklardan dolayı meydana gelecek kazalara dikkat etmeliyiz. Bugünkü dinamik enerjileri sağlıklı bir şekilde hayatımıza geçirmek adına yapılabilecek en güzel şey doğada vakit geçirmek, ruhsal ve bedensel rahatlamaya çalışmaktır. Bizi anlayan kişilerle bir arada bulunmaya dikkat etmeli, bizi aşağı çeken kişilerden de uzak durmalıyız. Ay -Jüpiter/ Plüton/  Venüs sert kare açıları  ilişkilerimizde dengemizi korumamızı zorlaştırabilir. Duygusal anlamda aşırı yoğun, baskı altında olmamız, manüple edici  davranmamıza ve abartılı tepkiler vermeye bizi itebilir. Anlayışlı olmakta zorlanacağımız bu günde akışta kalmaya özen göstermeliyiz. Ay /Güneş sekstil açısı bu zor günü hafifletici etkilerini hissettirecek. Cesaret hissi ile dolu olmamız sebebiyle yeni başlangıçlar yapmak için güzel bir gün.

04 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Dinamik geçireceğiniz bu günde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; iş hayatınızdaki gerginliği aile hayatınıza yansıtmamak olacaktır. Karşılıklı diyaloglarınızda güçlük çekmemek adına sakinliğinizi korumalı, partnerinize anlayışlı olmalısınız. Aşırı hırslarınızın kurbanı olursanız ilişkilerinizde gerginlikler söz konusu olacaktır.

04 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Aklınızın ucundan geçmeyen geçmişe ait düşünceler birden bilincinize düşebilir. Pişmanlık duyduğunuz konularda kendinizi yıpratmak yerine bir daha aynı hataları yapmamayı önemsemelisiniz. Özellikle eğitim hayatında olanlar için koşullarınızı zorlayan durumlarla mücadele etmeniz içsel anlamda sizi yıpratabilir.

04 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Sosyal çevreniz içerisinde arkadaşlarınızla güzel paylaşımlarda bulunmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İlişkilerinizde sizi zorlayan durumlarla karşı karşıya kalmanız tepkisel olmanıza neden olabilir. Özellikle aşk hayatınızda daha fazla heyecan arayışınız partnerinizin sizden uzaklaşması ile sonuçlanabilir.

04 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kariyeriniz için yapacağınız yeni başlangıçlar olabilir, hareketli bir gün. Özellikle beraber iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi korumak adına kararlarınızda aceleci davranmamanız önemli.  Ortaklarınızla fikir ayrılığına düşmemek için sorunlarınızı karşılıklı çözümleme yoluna gitmelisiniz.

04 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Gelişmekte olan ruhunuz geçmişte almış olduğu derslerden tecrübeler almakta. Özellikle işe yönelik yabancılarla ilgili yurtdışı bağlantılı işlerde ani gelişen sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandırabilir. Bilirkişilerden destek almaya dikkat etmeli ona göre harekete geçmelisiniz.

04 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Özellikle finansal konularda aniden gelişecek olaylar sizi heyecanlandırabilir. Sosyal çevrenizdeki hareketlilik yeni kişilerle tanışmanıza imkan verecek. Aşk hayatınızın hareketlendiği bu günlerde karşınıza çıkan kişileri iyice tanımadan hayatınıza sokmamalısınız.

04 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Özellikle eşiniz ve ortağınızla ilgili konularda sakinliğinizi korumakta zorlanacağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sizi heyecanlandıran mevzular gündeme gelebilir. Aile ve yuva hayatınızda sizi sıkıntıya sokan hususlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

04 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): İş hayatınızda  yapmak istedikleriniz sizi heyecanlandırıyor. Bugünleri iyi değerlendirerek kısa zamanda bir çok iş bitirebilirsiniz. Akrabalarınız ya da kardeşlerinizle ilgili konularda sizi zorlayan durumlar meydana gelebilir. Eğitim hayatında olanlar artan sorumlulukları sebebiyle kendilerini köşeye sıkışmış hissedebilirler.

04 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aşk hayatınızda devam eden fırtınalı ilişki bugün daha da hareketlilik kazanacak. İstikrarlı olmakta zorlanabilirsiniz. Evli olanlarınız ortaklaşa kazanımlarda, bir takım aniden gelişecek durumlarla mücadele edebilirler. Aileye yönelik miras, gayrimenkul vb. gibi finansal konularda bir takım yolunda gitmeyen olaylar canınızı sıkabilir.

04 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Yuvanıza ait aniden gelişecek olaylar karşısında sakinliğinizi korumakta zorlanabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla alakalı mevzularda kontrollü davranmaya özen göstermeli, baskıcı tavırlardan uzak durmalısınız. Bu günlerde evinizi yenilemek, taşınmak ya da yeni bir mülk almak söz konusu olabilir.

04 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Yakın çevre, akrabalar, kardeşlerle ilgili bir takım yeni olaylar gündeme gelebilir ve bu durum karşısında sakinliğinizi korumakta zorlanabilirsiniz. Özellikle çalışma ortamınızda şartları zorlayan durumlarla karşılaşmanız üzerinizde baskı yaratabilir. Eğitim hayatında artan sorumluluklar karşısında rehavete kapılmadan çalışmalarınıza devam etmelisiniz.

04 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Finansal konularda aniden bir takım gelişmeler meydana gelirken kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle geleceğe ait yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek adına bugün yeni başlangıçlar yapmanız mümkün. Alacağınız her türlü kararda bilirkişilerden akıl almanız son derece önemli.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın