4 Ocak Günlük Burç Yorumları

119

 4 Ocak Günlük Burç Yorumları

4 Ocak 2014 Gökyüzü; Ay Kova Burcu’nda ilerliyor. Güneş Mars arasındaki kare keskinleşirken Jüpiter’in ve Uranüs’ün bu açıyı tamamlaması  ile Gökyüzünde gergin bir açı kalıbı oluşmakta.

4 Ocak Koç: Kariyerinize yönelik değişimler söz konusu olurken ortaklaşa kazançlarda sabırsızlık ve huzursuzluk söz konusu olabilir. Geleceğe yönelik planlarınızı hayata geçirirken heyecanınızı kontrol etmelisiniz. Atılacak her yanlış adım size risk olarak geri dönecektir.

4 Ocak Boğa: Yüksek eğitim, öğretim hayatında olanların yoğun temposu kendilerinde stres yaratabilir. Gündelik hayat içerisindeki koşuşturmanın yıpratıcı etkilerini üzerinizde hissedebilirsiniz. Günün size yetmediğini düşünmeniz mümkün.

4 Ocak İkizler: Ortaklarınız ya da eşten gelen kazançlarınızla ilgili bir mücadelenin içinde olabilirsiniz. Aşırı risk içeren spekülatif alanlara yatırıma yönelirken çok dikkat etmelisiniz. Olumlu görünen fırsatlar olumsuza dönerek size zarar verebilir.

4 Ocak Yengeç: Eşiniz ve ortaklarınızla ilgili konularda değişim ve dönüşüm temaları devam ederken kendinizi yeniden tanımlama ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Yıpratıcı durumlarla karşılaşmamak adına sakin kalmaya özen göstermeli, itidalinizi korumalısınız.

4 Ocak Aslan: Değişen çalışma şartlarına adapte olurken astlarınızla ilişkilerinize çok dikkat etmeli, olası tartışmalara karşı kendinizi kontrol altına almalısınız. Sağlığınızla ilgili çıkabilecek olası problemlere karşı rutin kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

4 Ocak Başak: Çocuklarınızla ilgili artan sorumluluklarınız sizi zorlarken hayatınızı yeniden yapılandırmaya odaklanacaksınız. Elinizden çıkarmak zorunda kaldığınız harcamalar giderek artabilir. Yakın çevrenizin desteğini yanınızda hissetmeniz sizi rahatlatacaktır.

4 Ocak Terazi: Aile ve yuva temalarında değişen koşullarla beraber ortama uyma çabanız devam etmektedir. Ev içinde yapılan tadilat işleri hayatınızı zorlaştırabilir. Ebeveynlerinizle ilgili sorumluluklarınız artarken onlara daha çok vakit ayırmak durumunda kalabilirsiniz.

4 Ocak Akrep: Yüksek konsantrasyon gerektiren ve odaklanmak durumunda kaldığınız işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Zihinsel aktivitenizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Önemli bağlantılar kurabilir, çevrenizle yoğun iletişim halinde olabilirsiniz. Stresinizi azaltacak faaliyetlerde bulunun.

4 Ocak Yay: Maddi kaynaklarınızı arttırmak adına yeni anlaşmalar yaparken pratik fikirlerle dolu olabilirsiniz. Yapacağınız her türlü sözleşmeye dikkat etmeli, risk içeren yatırımlara imza atmaktan kaçınmalısınız. Böyle bir durumda bilirkişilerden destek almalısınız.

4 Ocak Oğlak: Yurtdışı bağlantılı işlerinizde karşınıza çıkan fırsatlar sizi heyecanlandırırken adımlarınızı kontrollü atmaya özen göstermelisiniz. Kariyerinizde vermiş olduğunuz savaş giderek artacağı için ileride problem çıkmaması adına tedbirli olmalısınız.

4 Ocak Kova: Geçmişinizi gözlem altına aldığınız bir gündesiniz. Yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek size iyi gelecektir. Gizli düşmanlarınızı fark etmeniz canınızın sıkılmasına neden olabilir. Moralinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız.

4 Ocak Balık: Kolektife yönelik yapmış olduğunuz işlerde artan sorumluluklarınız sizi zorlarken iletişim kaynaklı problemler gün yüzüne çıkabilir. İnançlarınıza bağlılığınızı korumaya çalışırken kendi fikirlerini size empoze etmek isteyen kişilere karşı toleranslı olmaya özen göstermelisiniz.