4 Mart Günlük Burç Yorumları

113

04 Mart Salı Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

04 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Kişisel ihtiyaçlarınızın değişmesi ile birlikte hiç tahayyül etmediğiniz konularda kararlar almanız eşiniz tarafından tepki almanıza sebep olabilir. Eşinizle ortak çalışıyorsanız finansal kaynaklarınızda beklenmedik sorunlarla karşılaşmanız mümkün.

04 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Ani ve beklenmedik şekilde ortaya çıkan olaylar sizi zorlasa da mücadele edecek gücü kendinizde buluyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; sinirsel gerginliklerden dolayı öfkenizi içinizde biriktirmeniz olacaktır. Aksi taktirde ruhsal problemler yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

04 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Girmiş olduğunuz değişik gruplar, tanıştığınız farklı kişiler sosyal çevrenizin değişmesine neden oldu. İleriye dönük planlarınızda size el uzatmaları mümkün. Eşiniz kaynaklı yaşadığınız mali krizlerin çözümü için kendinize zaman tanımalı, bu dönemin geçici olduğunu bilerek hareket etmelisiniz.

04 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Hayatınızda radikal değişiklikler olurken toplum önündeki statünüz bu doğrultuda yön değiştirdi. Daha önce denemediğiniz alternatif iş tekliflerine açık olmalı, ev hayatınızı da ihmal etmeyerek dengeyi korumalısınız. Çocuklarınızın zorlayıcı tutumlarına tolerans gösterin.

04 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Farkındalıklar yaşayarak aydınlandığınız bu dönemde hayata bakış açınız genişliyor. Eşinize karşı tutumunuzu değiştirmeli ve daha toleranslı olmalısınız. Şartları zorladığınız taktirde aile üyeleri ile ilişkilerinizde bir takım problemlerle yüzleşmek durumunda kalacaksınız.

04 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Eş ya da ortaklarınız kaynaklı hayatınızda meydana gelen hızlı ve beklenmedik değişimler, ani kayıplar ya da umulmadık ödemelerle uğraşmanız sizi son derece yordu. Bunların sizi güçlendirdiği bilerek hareket etmelisiniz.

04 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Özellikle birebir ilişkilerinizde sizi zorlayan kişilerle uğraşmanız ve beklenmedik olaylarla mücadele etmeniz söz konusu. Artan özgürlük ihtiyacınızı dengelemeniz çok önemli. Aksi taktirde beraberliğinizdeki gerilim artacağı için partnerinizin öfkenizi üstünüze çekebilirsiniz.

04 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Sağlığınıza gereğinden fazla önem vermeli, gerekli tetkikleri yaptırmalı ve sonuçlarını takip etmelisiniz. İş yoğunluğunuz sebebiyle kendinizi ihmal etmeniz söz konusu olabilir. Mesleğinizle alakalı meydana gelebilecek beklenmedik durumlar karşısında soğukkanlı olmalısınız.

04 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Sizi heyecanlandıran ve yaptığı sürprizlerle başınızı döndüren ilişkinizde aniden ortaya çıkabilecek olaylar karşısında tepkisel davranmamalı ve kontrollü olmalısınız. Kişisel anlamda eksiklerinizi fark etmeniz ve bunlarla yüzleşmeniz son derece önemli.

04 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Ebeveynlerinizle alakalı aniden ortaya çıkabilecek olaylar söz konusu olabilir. Geleceğinizi sağlam temellere oturtmak üzere sorumluluklarınızı yerine getirmeyi ihmal etmemelisiniz. Aşkınızla birlikte güzel günler geçireceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

04 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Yakın çevreniz, akrabalarınız, kardeşlerinizle alakalı aniden, beklenmedik ortaya çıkan olaylar karşısında tepkisel davranmamaya dikkat etmelisiniz. Aile içinde yaşanan bu tarz olayları fazla büyütmeden halletmeye çalışmanız çok önemli. Aksi taktirde dalga dalga ilerlemesine engel olamayabilirsiniz.

04 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Kazancınızı arttırmaya yönelik alternatif yollar için karşınıza bir çok teklif çıkabilir. Yurtdışı bağlantılı karşınıza çıkabilecek her türlü öneriye temkinli bakmalı, ayağınızı sağlam zemine yerleştirmelisiniz. Aksi taktirde meydana gelecek sıkıntılar karşısında çaresiz hissedebilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu