31Mart Günlük Burç Yorumları

104

31 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

31 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Hayatınızla ilgili ani değişen olaylar karşısında temkinli davranmalısınız. Özellikle ebeveynleriniz ile ilgili konular, eş ve yuvaya ait mevzularda gerilimler yaşayabilirsiniz.

31 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Susturmakta zorlandığınız bilinçaltınız özellikle bugünlerde sizi zorlamaya devam ediyor. Yurtdışı bağlantılı işler, eğitimle alakalı konular ve gündelik hayatın ağır temposunda sıkıştığınızı hissedebilirsiniz.

31 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Sağlığınızla ilgili vermiş olduğunuz mücadele sizi bir takım endişelerin içine sokarken moralinizi yüksek tutmalısınız. Olumlu gelişmelerin yaşanacağını bilmelisiniz. Parasal krizlere dikkat.

31 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kariyer hayatınızda ani değişiklikler meydana gelirken sizi farklı noktalara taşıyacağına inandığınız partneriniz elinizi bırakabilir. Kendinizi güçlendirecek deneyimler yaşadığınızı bilmelisiniz.

31 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Eğitim hayatınızda ani değişen koşullar sizi zorlarken vermiş olduğunuz mücadele sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Kısa yollarda meydana gelebilecek kazalara karşı önleminizi almalısınız.

31 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Okült konularda edinmiş olduğunuz bilgiler sizi bir takım farkındalıkların içine alırken kendi değerinizi sorgulayacağınız bir günde olacaksınız. Özellikle çocuklarınız ya da aşkınızla ilgili değişen bakış açınız sizi farklı davranışlara itecek.

31 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ani değişen eş ya da ortağınızın tavırlarınıza karşı hazırlıklı olmalısınız. İçinde bulunduğunuz durumu iyice irdelemeli, davranışlarınızı ona göre ayarlamalısınız. Sinirli davranışla aynı şekilde tepki vermemeniz çok önemli.

31 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Gün içerisinde anlık yaşadığınız sıkışmalar sizi gereğinden fazla yorarken inandığınız bir işi yapıyor olmanız sizi biraz da olsa rahatlatıyor. Ani gelişen sağlık problemleri gündeme gelebilir.

31 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aşk hayatınızda ayak uydurmakta zorlandığınız partneriniz sizi duygusal anlamda yorarken bir takım konuların ortaya dökülmesi canınızı sıkabilir. Kulak arkası ettiğiniz durumları çözümlemeye çalışmalısınız.

31 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Ebeveynlerinizle ilgili aniden ortaya çıkabilecek konular hızlı karar vermeniz doğrultusunda çözümlenebilir. Ev değiştirmek ya da tadilat tamirat işlerinizi yaptırmak gündeminizde olabilir.

31 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Değişen çevresel koşullarınıza ayak uydurmak isterken kariyerinize yönelik yapmak istediklerinizi hayata geçirememeniz sizi içsel olarak yıpratıyor olabilir. Kardeşlerinizle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışmalısınız.

31 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Beklentilerinizin altında tavır ve davranışlar sergileyen partnerinize karşı kendinizi savunmakta güçlük çekebilirsiniz. Vereceğiniz mücadelenin buna deyip değmeyeceğini düşünerek hareket etmelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu