31 Ocak Günlük Burç Yorumları

151

31 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

31 Ocak 2014 Gökyüzü; Ay Kova Burcu’nda ilerlerken hümanist yönümüz ve olaylara farklı açıdan bakabilme kapasitemiz daha yüksek olacak. Sabit nitelikte olan Kova enerjisi katı, inatçı tutum içerisinde olmamıza neden olabilir. Olaylar karşısında geri adım atmamak ve direnmek, kalp kırılmalarıyla sonuçlanabilir. İnsanlığa faydalı olmak adına yardım etmek arzusunda olacağız. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta kendimizi ifade ederken anlaşılmaz tavırlar içinde olmamalıyız. Ay/Satürn karesi mesafeli olmamıza neden olurken başkaları tarafından duygusuz görünmemize neden olabilir. Yapmak istediklerimiz engellenebilir. Yolunda gitmeyen işlerle uğraşmak zorunda kalınabilir. Otorite figürleri ile sorun yaşamamak adına kendimizi ortaya koyarken net olmaya özen göstermeliyiz. Ay /Mars olumlu açısı kendimize olan güveni ortaya çıkartarak motivasyonumuzu yükseltecek, akılcı ve mantıklı hareket edersek bu enerjilerden faydalanabiliriz. Bugünün en güzel haberi ise Venüs Retro’sunun düzelmesi ve direk harekete başlaması olacaktır. İlişkilerde olumlu gelişmeler yaşanırken maddi açıdan problemlerin yavaş yavaş çözüleceğini bilmelisiniz. Venüs hayattan keyif aldığımız konularla da çok yakından ilgili olduğu için bugünden sonra size mutluluk verecek gerçek değerlere ulaşmamız mümkün olacaktır. Akşam 18:40’tan Cumartesi 05:40’a kadar Ay boşlukta kalacak.

31 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Katılmış olduğunuz gruplar size bir takım imkanların sunulmasına neden olacak. Hızlı hareket etmeniz ve çabuk karar vermeniz son derece önemli olabilir. Girişimlerde bulunurken bilirkişilerden destek alarak hareket etmeye özen göstermelisiniz.

31 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Hedeflerinize odaklanmış bir şekilde çalışıyorsunuz. Hayatınızda ihmal etmiş olduğunuz işlerinizi ele almalısınız. Gündelik hayat içerisindeki koşuşturmaların sağlığınızı bozucu nitelikte olmaması için beslenmenize dikkat etmeli, gereken rutin kontrolleri yaptırmalısınız.

31 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Yurtdışı bağlantılı işlerinizde akıllıca yapmış olduğunuz anlaşmalar size olumlu dönüşümler getirecek. Meslek hayatınızdaki başarılı girişimleriniz üstlerinizin dikkatini çekebilir. Finansal anlamda gereksiz riskler almamaya dikkat etmeli, meydana gelecek geçici sıkıntılara karşı esnek olmaya çalışmalısınız.

31 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bu günde ortaklaşa kazançlarla ilgili konularda kendinizi gereksiz yere sıkıntıya sokabilirsiniz. Eşinizle ilgili çıkabilecek tartışmalar karşısında kendinizi kontrol etmelisiniz. Ruhsal anlamda kendinizi arındırıcı çalışmalara yönelmelisiniz.

31 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Spritüel konulara olan ilginiz giderek artarken evrenin sırlarını keşfetmek arzusundasınız. Geçmişte yaşamış olduğunuz sıkıntıların sonucunda bu farkındalığa sahip olduğunuzu bilmelisiniz. Ortaklaşa konularda fikir anlaşmazlıkları söz konusu olurken atak davranmanız sonuca hızlı ulaşmanıza sebep olabilir.

31 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Gündelik hayat içerisinde sizi kızdıracak ve hayal kırıklığı yaşamanıza neden olacak yakın çevrenin baskısına maruz kalabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade edemeyerek kontrol etmekte zorlanabillir, sert tepkiler verebilirsiniz. Size yakınlaşmak isteyen kişilere karşı tepkisel davranmanız onları sizden uzaklaştırabilir.

31 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Hayatınıza girmek isteyen yeni insanlara fırsat vereceğiniz bir gündesiniz. Doğanızda bulunan asalet ve güzellik karşı tarafı etkileyen en önemli unsur. Heyecanlı ve spontan gelişecek olaylara hazır olmalısınız. Aile içinde dengenizi bozacak olaylar karşısında dengenizi korumalısınız.

31 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Aşk hayatınızda gerçekçi olmakta zorlandığınız bu günlerde olayları farklı şekillerde algılamanız söz konusu olabilir. Zevk alacağınız etkinliklere katılma arzusu içindesiniz. Özellikle beslenme şeklinizi düzene koymalı, sağlığınız için spor yapmalısınız.

31 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yuva içerisinde huzurunuzu korumak için aile üyeleri ile ilişkilerinizi sağlam tutmaya çalışmalısınız. Kontrolünüzün dışında gelişen olaylarla başetmeyi esnek yapınız sayesinde başarabiliyorsunuz. Akraba ve yakın çevre ile ilgili  problemlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

31 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Otorite ile ilgili kafanızı kurcalayan konularla meşgul olacağınız bir gündesiniz. Grup içerisinde sizi görmezden gelen kişilere karşı öfkenizi dindirmenin yollarını bulmalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul etmeli ya da hayatınızdan uzaklaştırmalısınız.

31 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Finansal anlamda ayağınızı yorganınıza göre uzatmanın vaktinin geldiğini düşündüğünüz bir gün. Daha gerçekçi olmak ve paranızı doğru yerlere kanalize etmek fikri gündeme gelebilir. Çalışma şartlarınızı gözden geçirerek iş dünyanızda sizi aşağı çeken düşüncelere karşı farklı bakış açıları geliştirmelisiniz.

31 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Maddi konularda kendinizi güvence altına almak adına mevcut olan yeteneklerinizi sıradışı bir şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz. Var olan imkanlarınıza göz atmalısınız. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirmekte geç kalırsanız sonrasında üzülebilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın