30 Ocak Günlük Burç Yorumları

124

30 Ocak Günlük Burç Yorumları

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 

30 Ocak 2014 Gökyüzü;  Ay’ın Kova Burcu’na geçmesi ile birlikte topluma faydalı olabilecek konulara el atma isteğinde olabiliriz. Sosyalleşmeniz ve arkadaşlarınızla daha sık görüşmeniz mümkün olabilir. Ay / Uranüs sekstil açısı olaylara farklı açıdan bakabilme, canlı, dinamik enerjileri yaratıcı olmamıza neden olacak. Kendimizi ortaya koyarken sıradışı bir tutum sergileyebiliriz. Gece 23:30’da Yeniay Kova Burcu’nda gerçekleşecek. Yeni atılımlar yapmak adına harekete geçmek için projeler üretme zamanı. Bu fikirleri hayata geçirme dönemini Ay’ın hilal fazında olduğu günlere denk getirmeliyiz.

30 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Doğanızda var olan spontan ve hızlı karar vermeniz sizi bugün zorlayabilir. Riskli durumlar söz konusu olurken temkinli davranmalısınız. Özellikle finansal anlamda güzel gelişmelerin oluşması mümkün görünüyor. Kaynaklarınızı arttırmak arzunuzu kontrol altına almalı acele karar vermemelisiniz.

30 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Girmiş olduğunuz farklı çevreler olabilir. Bu ortamlarda tanımış olduğunuz kişilerden destek görebilir, ileriye yönelik gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi yerine getirebilirsiniz. Kardeşleriniz ya da ebeveynlerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çözmeye çalışmalısınız.

30 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıran durumlar gelişirken kendinizi son derece enerjik ve pozitif hissedebilirsiniz. İş hayatınızda sizi zorlayan ofis arkadaşlarınıza karşı sabırlı davranmalı, tahakküm kurmak isteyenlere öfkeli davranmamalısınız. Aksi taktirde sorunların büyümesine neden olabilirsiniz.

30 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Finansal konularda ciddi düşünceler içerisinde olduğunuz bir gün. Girişimde bulunduğunuz projelerde engellenmeler söz konusu olabilir.  Kendinizi ortaya koyarken gösterdiğiniz özgüven dikkat çekici olacaktır. Ortaklaşa konularda karar almakta zorlanabilirsiniz. Birbirinize karşı toleranslı olmalısınız. 

30 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos):  Üzerinizde hissettiğiniz baskı hayattan bezmenize neden oluyor. ileriye dönük hedeflerinizle ilgili güzel gelişmelerin sizi beklediğini bilmelisiniz. Bir süreliğine ara vermiş olduğunuz sosyal çevrenize dahil olmanız sizi mutlu edecek ve kendinizi toparlamanıza neden olacak.

30 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aşk hayatınızla ilgili mevzularda sizi derinden etkileyen olaylar ilişkinizde tutkuları arttırmakta. Kendinizi ilişkiye kaptırmadan önce partnerinizin ne derece güvenilir olduğunu sorgulamalısınız. Ofis içinde kolay bitireceğinizi umduğunuz işlerinizde bazı gecikmeler söz konusu olabilir.

30 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Aşk hayatınızla ilgili konularda daha net olmak ve bazı konuları gözden geçirmek mümkün. Özellikle finansal konularda yeniden yapılanma içine girmeniz size bir takım kısıtlamalar getirmiş olabilir. Aile ve yuva temalarında değişen koşullara adapte olmanız söz konusu.

30 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Özellikle aile ve yuva temaları ile birlikte ebeveynlerinizle ilgili temalar sizi fazlasıyla meşgul edebilir.Sizi anlayan insanları etrafınızda bulmanızın zor olacağı bir gün. İç dünyanızda kopan fırtınaları dindirmek sizin elinizde. Gün içerisinde meydana gelecek olaylar biraz rahatlamanıza neden olabilir.

 

30 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21Aralık): Parasal konularda mevcut olan sıkıntılarınıza çözüm arama yollarına devam edeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta banka kredisi almak, yüksek borçlardan kaçınmanızdır. Almış olduğunuz sorumluluklar sizi bilinçaltınızda yıpratırken karamsar duyguların esiri olmamalı, kendi değerinizi fark etmelisiniz.

 

30 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Finansal anlamda yapacağınız görüşmelerde daha cesur ve kararlı biçimde kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalarda gecikmeler meydana gelebilir. Eğitim hayatınızla ilgili konularda olumlu sonuçlar almanız gündemde. Özellikle ortaklaşa konularda şartları zorlayan partnerinizle uğraşmanız söz konusu.

 

30 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Bugün kişisel anlamda atacağınız yeni adımlar söz konusu olurken hassas dengeler üzerinde hareket edeceksiniz. Yapacağınız her türlü atılımda mücadelenin mevcut olacağını, bir anlaşma yapmak üzereyseniz bazı sorunlar, gecikmeler yaşayacağınızı bilmelisiniz.

30 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Hayatın zorlukları ile baş etmek için daha üst bir bilinçle düşünmek gerektiğini algıladığınız bir gündesiniz. Spritüel konularda toplumsal bilincin uyanması için adımlar atmanız söz konusu. Gerçeklerden uzaklaşmak yerine hayatınızda mevcut olan sorunları fazla büyütmeden halletmeye çalışmalısınız.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın