30 Mart Günlük Burç Yorumları

106

30 Mart Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

30 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan Özel ve iş hayatınızdaki köklü değişimler gündeminizde yer almaya devam ediyor. Özellikle Ay’ın burcunuzda hareket ediyor olması kişisel konuların ön plana çıkmasına neden olmakta. Temkinli davranmaya dikkat edin.

30 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Gerçeklerden kaçmanın ya da korkularınızla yüzleşememenizin artık son bulduğu günlerdesiniz. Yaşamış olduklarınızdan ders çıkartarak farkındalık yaşamanız da söz konusu.

30 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Sıradışı kişiler radikal değişimler yaşamanıza neden olurken katılmış olduğunuz gruplar sayesinde farkındalık hissediyorsunuz. Sizinle aynı ideallere sahip kişilerle bir arada olmanızın avantajlarını kullanın.

30 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Geleceğinizle ilgili hedefleriniz toplum önündeki imajınızı şekillendirirken özellikle eş ve aile ile ilgili konularda değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Mücadeleyi elden bırakmayın.

30 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Hayatınıza kuşbakışı bakarak sorguladığınız bir süreçtesiniz. Yaşamın anlamı, evrenin işleyişi vb. konularda kendinizi geliştirici deneyimler yaşamanız, farklı bir felsefeye yönlenmenize neden olabilir.

30 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ortaklaşa paylaşımlar gündeme gelirken kredi, borç, alacak, verecek konularında aynı fikirde mutabık kalmakta zorlanabileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Hayatınızda kırılmalar yaşamamak adına esnek olmalısınız.

30 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): İlişkilerin altının çizildiği bir süreçtesiniz. Sizi zorlayan partnerinize karşı dengede kalmanız son derece güç olsa da akışta kalarak farklı pencerelerden olayları ele almalısınız.

30 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Sahip olduğunuz yeteneklerinizi keyfettiğiniz bu dönemde alternatif yollara başvururak işinizi genişletmelisiniz. Ancak sağlık konularında temkinli davranarak gerekli önlemleri almayı ihmal etmeyin.

30 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yaratıcılığınızı ortaya çıkartan çalışmalar yaparak kendinizi rahatlatmalısınız. Özellikle parasal konulardaki takıntılı tutumlarınız sizi yıpratmaya devam edecek. Yapmak istediklerinizin görünür olması bu dönemde zor görünüyor.

30 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Aile ve yuvaya yönelik konularda değişen şartlar geleceğinizi tekrardan inşa etmenize neden oldu. Bugünü evinizde geçirerek yapılması gereken işlerinize yönelmelisiniz. Ebeveynlerinize gereken vakti ayırmaya çalışın.

30 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Zihinsel anlamda algılarınızın yükselmesi devam ederken yapmış olduğunuz kısa seyahatler bakış açınızı destekliyor. Bugünü yakın çevreniz, kardeşlerinizle geçirerek değerlendirebilirsiniz.

30 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Maddi kaynaklarınızı arttırmak adına kendi ayaklarınızın üstünde durarak ön plana çıkma arzusundasınız. Güvenmediğiniz hiç bir işe girişmemeli, riskli yatırımlardan uzak durmalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu