3 Şubat Günlük Burç Yorumları

121

3 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

03 Şubat 2014 Gökyüzü; Duygusal ve hassas enerjilerden daha hareketli, sabırsız Burca geçecek olan Ay Koç Burcu’nda ilerleyecek. Hareketlilik artarken, sabırsızlık söz konusu. Hayata geçirmek isteyip cesaret bulamadığımız konularda adım atmamız mümkün olabilir. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta düşüncesizce hareket etmemek ve kendimize fazla odaklanmamaktır. Akşam üzeri Ay’ın Uranüs ile kavuşumu beklenmedik ani haberler almamıza neden olabilir. Özellikle öncü burçlardaki gezegenlerin sert açılarına maruz kalacak olan Ay tepkisel olmamıza neden olurken sakinliğimizi korumamızı zorlaştıracak.

03 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Burcunuza geçen Ay sizi daha dinamik yaparken özellikle kariyerinize yönelik atmak isteyeceğiniz adımlarda dikkatli olmanız gerektiğini göstermekte. Düşüncesizce yapılan her eylem sonrasında pişmanlık duymanıza neden olabilir. İletişim trafiğiniz artarken yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir.

03 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : İçsel anlamda huzursuzluğunuzun artması mümkün. Heyecanınızı yatıştırmaya çalışmalısınız. Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar karşısında sakinliğinizi korumalı, mümkün olduğu kadar bugün stresten uzak durmalısınız. Aksi taktirde yaşayacağınız duygusal patlamalar sizi yıpratabilir.

03 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Gruplar içerisinde kendinizi ifade ederken duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Fevri tavırlarınız yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Yurtdışı bağlantılı yabancılarla ilgili işlerinizde sizi heyecanlandıran haberler almanız mümkün.

03 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kariyerinizle alakalı konularda özellikle finansal anlamda sizi heyecanlandıran haberler gündeminizde olabilir. İşinizden memnun olmayabilir ve bunun huzursuzluğunu yaşıyor olabilirsiniz. Önemli olan iyice düşünüp taşınmadan ve alternatif yollar bulmadan riskli adımlar atmamanızdır.

03 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Yabancılarla birlikte ortaklaşa yapılan işlerde sabırsız ve düşüncesizce hareket etmemelisiniz. Alacağınız kararlar sonrasında pişman olmanıza neden olabilir. Bu enerjileri çözüm bulmakta zorlandığınız konulara yöneltmelisiniz. Farklı bakış açılarına sahip olan kişilerle bağlantı kurmalısınız.

03 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Özellikle finansal konularda atacağınız adımlarda son derece titiz davranmalı, sonrasında pişman olacağınız durumlara karşı temkinli olmalısınız. İş ortamınızda arkadaşlarınızla diyalogunuza dikkat etmezseniz olası tartışmaların çıkması kaçınılmaz olacaktır. Yanlış anlaşılmanızın mümkün olduğu bir gün.

03 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Eş ya da ortaklarınızla alakalı aniden ortaya çıkan bazı mevzularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda ilişkilerinize dikkat etmeli, yanlış anlaşılmalardan doğabilecek tartışmalardan kaçınmalısınız. Mahkeme ya da adli konularla alakalı işleri olanlar sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirler.

03 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Meslek hayatınızla ilgili  gerçekçi olmayan planlarınızı kontrol altına almalısınız. Güvendiğiniz ve size destek olduğunu düşündüğünüz kişilerin gerçek yüzünü görmeniz mümkün. Duygularınızı kontrol etmeli, aniden doğabilecek olaylara karşı sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz.

03 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Sağlam sandığınız, güvendiğiniz beraberliğiniz aniden gelişebilecek olaylar karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Sonrasında pişman olacağınız kararlar almadan önce iyice düşünmelisiniz. Akrabalarınızla ilgili sürpriz gelişmeler yaşamanız söz konusu.

03 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) :Yuva içerisinde aile üyeleri ile ilgili diyaloğunuza dikkat etmeli, olası tartışmalardan uzak durmalısınız. Duygusal değişimlerinizin yüksek olacağı bu günde kendinizi kontrol etmelisiniz. Finansal anlamda beklemediğiniz haberlerle karşılaşabilirsiniz.

03 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Bilgi alışverişinin çok olacağı bu günde zihinsel anlamda kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Duygusal olarak yüksek gerilimli seyreden hayatınız ruhsal olarak çok yıpranmanıza neden olabilir. Kendinizi sakinleştirmek ve kontrollü olabilmek için meditasyon yapabilirsiniz.

03 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Maddi konularda istikrarsızlık sizi sıkıntıya sokabilir. Alacağınız haberler karşısında duygusal anlamda yıpranabilirsiniz. Gerçekçi olmayan ütopik fikirlerinizi kontrol altına almalısınız. Hayatta başınıza gelen zorlukları göğüslemeyi yapınızda var olan kabullenme özelliğinizle becerebilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın