3 Mart Günlük Burç Yorumları

121

3 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

03 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Yurtdışı kaynaklı parasal problemler, banka kredisi, finansal konularla ilgili mevzularda aniden ortaya çıkabilecek olaylar karşısında kendinizi kontrol etmeye çalışmalı, soğukkanlılığınızı elden bırakmamalısınız.

03 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Eş ya da ortaklarınızla alakalı hayat felsefenizi etkileyecek bir takım olaylar gündeme gelebilir. Bilinçaltınıza yerleşen korkularınızın gün yüzüne çıkması söz konusu. Kendinizi kontrol etmeye çalışmalı, soğukkanlılığınızı elden bırakmamalısınız.

03 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Çalışma hayatınızda değişen koşullar, finansal konularda verdiğiniz mücadele ve geleceğinizle ilgili endişeleriniz sizi oldukça yıpratmakta. Duyacağınız haberler karşısında soğukkanlılığınızı korumalı, sakin olmaya çalışmalısınız.

03 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Aşk hayatınızla ilgili mevzularda alınan sorumluluklar ya da ilişkinizde yaşanan bir takım problemler nedeniyle kendinizi köşeye sıkıştırılmış hissedebilirsiniz. Sizi zorlayan rakiplerinize karşı soğukkanlılığınızı elden bırakmayın.

03 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Aile ve yuva hayatınızda artan sorumluluklar bilinçaltınızda bir takım baskılara sebep olabilir. Sağlığınızla ilgili ortaya çıkabilecek rahatsızlıkları önlemek adına gerekli tetkikleri yaptırmalısınız. Hayat görüşünüzü genişleten olaylara açık olmalısınız.

03 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Yakın çevre, kardeşlerle ilgili konularda çözülmeyen hususlar tekrar gündeminize gelebilir. Aşk hayatında yaşadığınız deneyimler olaylara daha farklı bir şekilde bakmanıza neden olurken iç dünyanızda oluşan fırtınalara dindirmekte zorlanabilirsiniz.

03 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Finansal konularda bütçenizi dengeleyememeniz söz konusu olabilir. Kariyerinize yönelik yaptığınız ticari faaliyetlerle alakalı mevzularda aniden gelişebilecek haberlere karşı temkinli olmalı, özellikle ortaklarınızla ilişkilerinizde dengeli olmaya çalışmalısınız.

03 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): İşinizle alakalı artan sorumluluklarınız ve halledilmesi gereken gündelik görevleriniz arasında kendinizi sıkışmış hissetmeniz mümkün. Kişisel anlamda başlatmış olduğunuz girişimler istediğiniz şekilde meydana gelirken finansal anlamda yeteri kadar rahatlayamamanız sizi gerebilir.

03 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar ya da gelecekle ilgili taşıdığınız endişeler karşısında iç dünyanızda bazı fırtınalar kopabilir. Aşk hayatında aniden ortaya çıkabilecek durumlar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz.

03 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Guruplara yönelik almış olduğunuz sorumluluklar artarken kendinizi son derece güçlü bir şekilde ortaya koymak arzusundasınız. Önümüzdeki dönemlerde aniden ev ya da yer değişikliği yapmanız söz konusu olabilir.

03 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Kariyerinizle alakalı geleceğinizi ilgilendiren mevzularda aniden ortaya çıkabilecek olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. Paranızı doğru alanlara yönlendirmek konusunda dikkatini açık tutmalısınız.

03 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Maddi koşullarınızda oluşabilecek beklenmedik değişimler nedeniyle gelecek endişesi içerisine düşmeniz söz konusu. Yurtdışına ait işler, seyahatler, yabancılarla ilgili konularda artan sorumluluklarınız altından kalkmakta zorlanabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu