29 Mart Günlük Burç Yorumları

212

29 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

29 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Duygusal düzeyde bilinçsizce dalgalanan düşüncelerinizi yavaş yavaş toparlayarak daha gerçekçi kararlar vereceğiniz bir gündesiniz. İfade etmekte çekimser kaldığınız, özellikle yuvanıza ait konularda fikirlerinizi net olarak paylaşmaya çalışın.

29 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Arkadaşlarınızla beraber sosyal ortamlarda vakit geçirmeniz size ruhsal anlamda güç veriyor. Geleceğinize yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için etrafınızdaki dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Gruplar içerisinde yer alacağınız bir gündesiniz.

29 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Toplumda saygın bir yer edinme arzunuz sizi hırslandırırken hedeflerinizi yüksek tutmanız sebebiyle hayal kırıklıkları yaşamanız söz konusu.  Çalışmakta zorlandığınız, sevmediğiniz işinizi değiştirmeyi denemelisiniz. Bu durum ailenizde de gerginlikler yaratacaktır.

29 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Hayat felsefenizi yenileyecek  deneyimler yaşamanız sizi farklı davranış ve düşüncelere sevk ediyor. Yaşadığınız çevresel şartları irdeleyerek bu deneyimleri kıyaslamanız sizi ayrı bir noktaya getiriyor. Eğitim hayatınızda yaşadığınız olaylar tecrübenizin artmasına neden olacak.

29 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Birlikte hareket etmek zorunda kaldığınız kişilerle beraber fedakarlık temalarının ön plana çıktığı günlerdesiniz. Hisseli paralarda değişken durumların meydana gelmesi söz konusu. Hislerinize güvenerek hareket ederken bilirkişilerden destek almalısınız.

29 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Evlilik ve ortaklıklarda duygularınızla hareket etmeniz süistimal edilmenize neden olabilir. Sezgilerinize göre hareket ederken realist davranmayı ihmal etmeyin.   Değişen şartlara adapte olarak ve herşeyi irdeleyerek bir çok olayın gerçek yönünü keşfedebilirsiniz.

29 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Astlarınızla ilişkilerinizde iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Size verilen görevleri hızlı bir şekilde bitirerek arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Her zamankinden daha fazla iletişimin yoğun olması söz konusu. Diyaloglarınızda problem yaşadığınız kişilerle bugün konuşmayı denemelisiniz.

29 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Aşk hayatınızda aklınızı kurcalayan konuları partnerinize söyleyerek bazı sonuçlar elde edebilirsiniz. Duyacaklarınıza hazır değilseniz kendinizi kuvvetli hissedince bu girişimde bulunmalısınız. Çocuklarınızla iletişiminizde  sorunlar yaşıyorsanız bugün çözmeyi denemelisiniz.

29 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ev içinde yapılması gereken işlerinizi yola koymaya çalışırken ilerleyen saatlerde misafirlerinizi ağırlayarak keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Anlayışlı tavırlarınız gergin olan aile üyeleri ile aranızın yola girmesine neden olacak.

29 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Zihinsel konularda yeteneklerinizi ortaya koymaya yönelik çalışmalara katılabilir ya da seminerler düzenleyerek fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Karamsar düşüncelerinizi içinizde tutmanız sizi ruhsal anlamda zorlayabilir. Hislerinizi paylaşarak rahatlamaya çalışabilirsiniz.

29 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Parasal konularda akılcı hareket etmekte zorlanmanız sizi kasarken elinize geçen fırsatları da kaçırmanız söz konusu. Yapmak istediğiniz iş girişimleri endişeleriniz yüzünden gerçekleşmeyebilir. Ciddi bir şekilde projelerinizi masaya yatırarak programlı hareket etmeye yönelmelisiniz.

29 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Sizin için önemli olan kararları alırken duygusal davranmamaya özen göstererek gerçekçi olmalısınız. Aklınızı kurcalayan ailevi problemlerinizi eşinize anlatarak çözüm yolları bulmaya çalışmalısınız. Olumlu düşünerek kendinizi motive etmelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu