28 Ocak Günlük Burç Yorumları

163

28 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

28 Ocak 2014 Gökyüzü; Salı gecesi saat 00:03’den 07:08’e kadar Ay Boşlukta kalacak, daha sonra doğasında güçlü ve kararlı enerjiler taşıyan Oğlak Burcu’na geçecek.  Ay /Merkür ile 60 derecelik açısını devam ettirirken, fikirsel olarak yoğun bilgi alışverişinin yapılacağı bir gün. Ay/Neptün arasındaki pozitif açı sebebiyle duygusal anlamda empatik yönümüzün artacağı, hayal gücü ve yaratıcılığımızın kuvvetleneceği bir sürecin içine gireceğiz. Sanatçılar açısından bugün, yeteneklerini geliştirmek adına çok olumlu enerjiler içermekte. Gergin, istikrarsız, tuhaf enerjileri içinde barındıran Ay/Uranüs karesi duygusal anlamda bizi zorlarken, içsel anlamda öfke patlamaları, abartılı ve taşkın tavırlar sergilememize neden olabilir.

28 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Geleceğinize yönelik kariyeriniz ile ilgili olumlu  anlaşmalar, sözleşmeler ya da fikir alışverişleri söz konusu olabilir. Sorumluluklarınızın fazla olsa bile bunların altından kalkabilecek güçtesiniz. Kişisel anlamda atacağınız adımlara dikkat etmeli, aniden ortaya çıkacak olaylar karşısında sakinliğinizi korumalısınız.

28 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Eğitim hayatınızda artan sorumluluklar karşısında kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. Özellikle hayat felsefenizde değişen fikirler söz konusu olurken ufkunuzu genişletecek kişilerle beraber olabilirsiniz. İçinizde yaşadığınız tuhaf korkularınız en büyük handikabınız olacağı için iç sesinizi susturmayı unutmayın.

28 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Finansal konularda eşiniz ya da ortaklarınızla beraber aldığınız kararlarda aniden gelişecek konular gündeme gelebilir. Beklentilerinizi çok yukarıda tutarsanız bir takım zorluklarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Yabancılarla ilgili yurtdışı bağlantılı konularda size akıl verecek insanlardan destek alabilirsiniz.

28 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Eşiniz ya da ortağınızla alakalı konularda bir takım yeni oluşumlar meydana gelirken banka kredisi ya da finansal konuları içine alan mevzularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yabancılar ya da yurtdışı bağlantılı işlerde idealize ettiğiniz hedeflere ulaşmanız için fırsatlar karşınıza çıkabilir.

28 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Gündelik hayatınız ya da ofis içerisinde çok kısa zamanda büyük işler halledebilir, çevrenizden destek görebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda olumlu neticeler almanız mümkün. Yabancılar ya da yurtdışı bağlantılı işlerde aniden ortaya çıkabilecek olaylara hazırlıklı olmalısınız.

28 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aşk hayatınızda iletişimin hızlanacağı, romantik bir gündesiniz. Endişelerden uzaklaşarak kendinizi rahatlatmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konularda sorumluluklarınız artarken yaratıcı çalışmalar gündeme gelebilir.

28 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): İç dünyanızda kopan fırtınalar yavaş yavaş dinmeye başlarken yoğun tempoda çalışmak sizi ruhsal açıdan rahatlatmaya devam edecek. Ev içinde yapılan tamirat, tadilat söz konusu olabilir. Özellikle ilişkilerinizle ilgili konularda aniden ortaya çıkacak olaylar karşısında kendinizi dengede tutmaya özen göstermelisiniz.

28 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Özellikle fikir alışverişinin fazla olacağı bu günde kendinizi yoğun tempoda çalışırken bulabilirsiniz. Zor işlerin altından kalkabilme gücünüz artarken değişen şartlara adapte olmanız bugün daha kolay olacak. Aşk hayatınızda romantik dakikaların artması ile ilişkinizin tazelendiğini hissedeceksiniz.

28 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Finansal anlamda kazançlarınızı yükseltmek adına fikir alışverişleri yapabilir, kuracağınız bağlantılar kariyerinizde ilerlemenize neden olabilir. Çok çalışıp sonuç elde edememenizin sizi aşağı çekmesine izin vermeyeceksiniz. Aşk hayatınız ya da çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler meydana gelebilir.

28 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak): Burcunuzda ilerleyen Ay sayesinde kendinizi daha rahat ifade ediyorsunuz. Özellikle yuvanız ya da ebeveynlerinizle ile ilgili konularda aniden gelişebilecek olaylara karşı temkinli olmalısınız. Finansal anlamda gruplara yönelik yapmış olduğunuz işlerde temkinli davranmalı, başkalarının sözlerine kulak vermelisiniz.

28 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Kendinizi dış dünyadan soyutlayarak sizi fikirsel anlamda düşüncelere iten konularla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Kariyerinizde almış olduğunuz sorumluluklar artarken yakın çevrenizden ya da akrabalarınızla ilgili aniden gelişebilecek olaylarla baş edebilme gücünü kendinizde bulacaksınız.

28 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Kollektif alan içerisinde almış olduğunuz sorumluluklar artarken kendinizde bunlarla mücadele etme gücünü bulabileceksiniz. Tabiatınızda var olan empati kurma ve yumuşaklık karşı tarafın geri adım atmasına neden olacak. Finansal anlamda sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın