25 Nisan Günlük Burç Yorumları

178

25 Nisan Cuma Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

25 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar karşısında kendinize yeni çıkış yolları aramaya başlayabilirsiniz. Olayların perde arkasında gerçekleşen mevzuları keşfettiğiniz bir gündesiniz. Mümkün olduğunca soğukkanlı olmaya gayret göstermelisiniz.

25 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Yardıma ihtiyacı olan kişilere vakit ayırarak onların dertlerine derman olmak isteyebilirsiniz. Bu sayede hem kendinizi vicdanen rahatlatır hem de onların ihtiyaçlarını karşılama imkanı elde edebilirsiniz.

25 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Yapmak istediklerinizi bir kenara koyarak başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak durumunda kalıyorsunuz. Kendinizi kullanılmış hissetmeniz mümkün. Bir takım yanlış yönlendirmeler sonucu hayal kırıklıkları yaşamanız söz konusu.

25 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Hayata bakış açınızı geliştiren, maneviyatınızı arttıran olaylar yaşamaya devam ediyorsunuz. Gerçeklerden uzaklaşmamanız son derece önemli. Size vaat edilen her şeye inanmamalı, sonuna kadar irdelemeyi unutmamalısınız.

25 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ortaklaşa işlere girişmiş olmanız size bir takım kazançlar getiriyor olabilir. Özellikle kariyere yönelik yapmış olduğunuz yatırımlardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yine de temkini elden bırakmayarak ilerlemenizi tavsiye ederim.

25 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ebeveynlerinizin size olan ihtiyaçlarının yüksek olması canınızı sıkıyor olabilir. Onlara gereken ilgiyi göstermeniz ruh sağlıklarının iyi olması açısından son derece önemli. Sıkıntılarınızı gidermek üzere çevrenizden destek göreceğiniz bir gün.

25 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak çalışmalarınız ekip arkadaşlarınızı sevindiriyor. Bu sayede zor işlerin altından kolaylıkla kalkmanız söz konusu. Sezgilerinizi kullanarak hareket etmeye devam etmelisiniz. Bu sayede kendi farkındalığınızı da keşfetmiş olursunuz.

25 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Aşk hayatınızda olumlu havanın estiği bu günlerde konuşmaktan çekindiğiniz her konuyu partnerinize söylemelisiniz. Size hayır demekte zorlanacağı için olumlu cevaplar almanız mümkün. Tabii karşı tarafın sınırlarını fazla zorlamamaya dikkat etmelisiniz.

25 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Her şeyden uzaklaşarak kendinizi dinlemek  isteyebilir ya da evinizde vakit geçirmek üzere plan yapabilirsiniz. Yuvanızı güzelleştirmek adına plan ve projeler yapmanız mümkün. Huzur ve mutluluk bugün dışarıda değil evinizde.

25 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Eğitimle ilgili yapacağınız iş görüşmeleri olumlu sonuçlanabilir. Yeteneklerinizi kullanarak ortaya çıkarttığınız çalışmalarınızın sonuçsuz kalmayacağını bilmelisiniz. Hataları bularak düzeltmeniz bir çok kişinin dikkatini çekmekte.

25 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Kazançlarınızı doğru yatırımlar yaparak arttırdığınız bir dönemdesiniz. Gayrimenkul almaya yönelmeniz muhtemel. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; açılan iştahınızı dizginlemek ve bırakmış olduğunuz alışkanlıklarınıza geri dönmemeniz olacaktır.

25 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan – 20 Mart): Sosyalleştiğiniz bu günlerde girmiş olduğunuz değişik gruplar çevrenizin genişlemesine neden oluyor. Onların desteği ideallerinize ulaşmanızda yardımcı olacağı için, ilişkilerinizde son derece akıllıca hareket etmeli, fazla kırılgan davranmamaya önem vermelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu