28 Mart Günlük Burç Yorumları

160

28 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

28 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Ruhsal çalışmalara yönelmişseniz bugün her zamankinden daha fazla izole olmak isteyebilir, derin düşünme ihtiyacı içinde olabilirsiniz. İç benliğinize ulaşarak gerçek kimliğinizi ortaya çıkartmaya yönelmelisiniz.

28 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Arkadaşlarınız ya da içinde bulunduğunuz gruplarla birlikte yardım kuruluşlarına destek verebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili endişelerin esiri olmadan korkularınızı bir tarafa bırakarak, gününüzü yaşamaya çalışmalısınız.  

28 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Hedeflediğiniz noktaya gelmekte zorlanmanız sizin hayal kırıklığı yaşamanıza neden oluyor. Çok çalışarak fedakarene kendi isteklerinizi arka plana almanız söz konusu. İnancınızı yitirmeden hayallerinizin peşinden gitmeyi bırakmamalısınız.

28 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Gerçekleşmesi zor arzularınızın peşinden gidiyorsanız bir an önce toparlanarak daha realist kararlar almalısınız. Eğitim hayatınızda çok çalışarak başarısızlığa uğramanız sizi aşağı çekmemeli. Çalışma sisteminizi değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

28 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Finansal konuların altının çizildiği uzun bir dönemden beri yanlış akılların peşinden giderek kayıplara uğramış olabilirsiniz. Size destek olacak kişileri doğru seçmeli ona göre harekete geçmelisiniz. Okült konularda yoğunlaşarak kendinizi geliştirmeye devam edin.

28 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): İkili ilişkilerde hayal kırıklıkları yaşamanız, yanlış kararlar almanız sonucunda bunların bedelini ödediğiniz bugünlerde, daha gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. Size verilen tavsiyeleri kulak arkası etmeyerek uygulamaya özen göstermelisiniz.

28 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Sağlığınıza gereğinden fazla özen göstererek uzun zamandan beri ihmal ettiğiniz tetkikleri yaptırmalısınız. Ofis içindeki arkadaşlarınızla gereksiz tartışmalara girerek hassas davranmanız söz konusu. Gereksiz tartışmalara girmemeye dikkat etmelisiniz.

28 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Çocuklarınızla ilgili yaşamış olduğunuz duygusal dalgalanmalar sizi gereğinden fazla hassaslaştırıyor. Olayları akışına bırakarak kabullenmeli gereksiz endişelerinizden kurtularak sorumluluklarınızın peşine düşmelisiniz. En ufak bir motivasyon bozukluğu sizi ters yüz edebilir.

28 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yuva içerisindeki yardımlaşma temaları ön plana çıkarken aile üyelerinizden bazıları ile aranızda hassasiyet oluşabilir. Gereksiz, fevri çıkışlar yaparak karşınızdaki kişileri kırmamaya dikkat etmelisiniz. Son söylenecek sözü ilk başta söylemeniz en büyük handikabınız olacaktır.

28 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Yakın çevrenizden almış olduğunuz bir takım dersler sizin olgunlaşmanıza neden olurken fedakarlık yapmak durumunda kalmış olmanız söz konusu. Yapacağınız her türlü anlaşmada dalgınlıktan dolayı hatalar yapabilirsiniz.  Dikkatinizi açık tutmaya özen göstermelisiniz.

28 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Finansal kaynaklarınızın stabil tutmakta zorlandığınız bir süreçtesiniz. Bir kısmınız maddiyatı bir kenara bırakarak maneviyata yönelmiş olabilir.  Hedefleriniz uğruna paralarınızı bir kanala yönlendirmeniz söz konusu. Yatırım yaparken aldanmamaya dikkat etmelisiniz.

28 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Kendinizi açık olarak ifade etmekte zorlandığınız ve hayır diyemediğiniz bir süreçtesiniz. Net olmaya özen göstermeli, gerçekçi hedeflerin peşinden koşmalısınız. Gizli kalmış yeteneklerinizi ortaya çıkartıcı çalışmalar yönelerek, kendinizi ruhsal anlamda rahatlatabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu