27 Şubat Günlük Burç Yorumları

125

27 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

27 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Sosyal çevrenizdeki hareketliliğin arttığı ve iletişimin hızlandığı bir gündesiniz. Fikir alışverişlerinin yoğun olması gruplar içerisinde aktif rol almanıza neden olacak. Farklı düşüncelerle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

27 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Kariyerinizle ilgili planlar yapmak, inceleme gerektiren konulara eğilmek gününüzün tamamını alabilir. Uzman olduğunuz alanda yeni teknikler öğrenmek sizi daha üst pozisyona çıkartacak fikirleri araştırmak isteyebilirsiniz. Ortaklarınızla rahatsız olduğunuz konuları açıkça dile getirmelisiniz.

27 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Eğitim öğretim hayatında olanlar için bugün yeni deneyimlere açık olmak, yapmış oldukları projelerde alternatif yolları keşfetmek için uygun bir gün. Hayat felsefenizi geliştirecek konulara ilginiz yükseldiği için bu tarz deneyimler yaşayabilirsiniz.

27 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ortaklaşa sahip olunan kaynaklar ya da banka, kredi, alacak verecek, vergi konularında çeşitli görüşmeler bugün gündeminizi meşgul edebilir.  Sonucunu beklediğiniz finansal konularda istediğiniz olumlu geri dönüşü alamayabilirsiniz.  

27 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Eşiniz ya da ortağınızla alakalı konularda planlar yapabilir, projeler hazırlayabilir, gruplara yönelik işler için yaratıcı yönünüzü ön plana çıkarabilirsiniz. Başarılı işlere imza atmak için net olmaya gayret etmeli, kafanızda oluşabilecek şüpheleri aydınlatmaya çalışmalısınız.

27 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Bugün her zamankinden daha rahat organize olabilecek, hızlı ve verimli çalışabileceksiniz. Özellikle ayrıntı gerektiren işlerle uğraşıyorsanız günün enerjisini kullanarak zor işlerin altına imzanızı atabilirsiniz. Çalışma ortamınızda sizi rahatsız eden konular varsa net olmaya çalışarak düşüncelerinizi dile getirin.

27 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Sanatsal konularda çalışma yapıyorsanız ya da işinizle alakalı yeni, değişik teknikler kullanmayı deneyebilirsiniz. Çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunacak alternatif yollar bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda şüphe duyduğunuz hususları dile getirerek fikirlerinizi söylemeniz ilişkinizin gidişatına yön verecek.

27 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yaşadığınız mekan üzerinde yapılması gereken değişikleri gözden geçirme, gerekli olan ihtiyaçların tamamlanmasına yönelik çaba gösterebilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgili çeşitli konularda fikir alışverişleri yapmanız söz konusu. İçsel olarak gözlem yaptığınız bu süreç zarfında size rahatsızlık veren en derin düşüncelerinizi ortaya çıkarmanız mümkün.

27 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Akrabalar, komşular ve kardeşlerinizle ilgili ilişkilerinizde hareketlenmeler meydana gelebilir. Eğitim alanında araştırmalar yapmak, planlar ve projeler hazırlamak gündeminizde. Her zamankinden daha hızlı bir şekilde sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. İşinize yönelik kısa yolculuklar yapabilirsiniz.

27 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Ticari mevzularla ilgili detaylarla uğraşacağınız bir gündesiniz. Yeni görüşmeler, anlaşmalar ve projeler üzerinde kafa yormanız söz konusu. Kariyerinize yönelik yapacağınız işlerle alakalı yeni fikirlere açıksınız. Paranızı arttırmak için alternatif teklifler karşınıza çıkabilir.

27 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Her zamankinden daha fazla kendinizle ilgili düşünceler içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak becerilerinizi ortaya çıkartmanız söz konusu.  Sosyalliğinizin artması dışarıya yönelmenize neden olacak. Sahip olduğunuz bilgileri etrafınızla paylaşarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

27 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Sosyal çevrenizden uzaklaşarak kendinizi dinlemek üzere yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ruhsal açıdan kendinizi geliştirmek için aklınızda yeni fikirler gelebilir. Korkularınızdan kaçmak yerine onlarla yüzleşerek bu duygularınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu