27 Ocak Günlük Burç Yorumları

248

27 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

27 Ocak 2014 Gökyüzü; Haftanın ilk günü Ay Yay burcunda ilerlerken kendimizi cesurca ifade etmek, düşünmeden kelimeleri sarf etmek mümkün. Zihnimizden geçenleri karşımızdaki insanlara dile getirirken patavatsızlık boyutunda olmamaya özen göstermeliyiz. Ay Yay enerjisinin hakikat ve bilgeye ulaşma enerjilerini kullanarak ufkumuzu aydınlatacak ortamlarda bulunmak yada bu bilgileri bize aktaracak kitaplar, videolar ile  vs ilgilenmek gelişimimiz açısından iyi olacaktır. Öğleden sonra Ay/Mars olumlu açısın kendimizi daha hareketli, enerjik ve zinde hissetmemize neden olacak. Bu sebepten dolayı size tavsiyem, zor işlerin altından kalmak için bu etkileri kullanmalı angarya gördüğümüz meşguliyetlerimizi bu saatlere getirmeliyiz. Emin olun daha hızlı ve kolay bitecektir. Ay /Merkür olumlu açısı ise akşam saatlerinde gerçekleşecek. Anlayışlı yanımızı ortaya çıkararak, duygularımızı harekete geçirerek empati yapmamızı kolaylaştıracak. Hepimize mutlu hafta bir dilerim.

27 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Haftanın ilk günü yapacağınız yoğun yurtdışı bağlantılı işleriniz gündeminizde olabilir. Ortaklaşa yapılacak işlerinizi masaya yatırarak sonuçlandırabilirsiniz. İletişim, yazışma, görüşme yapmak ve olumlu sonuç almak için güzel bir gündesiniz. Ancak zihinsel olarak gergin hissedebilirsiniz.

27 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Kariyerinizde yükselmek adına bağlantılar yapmanız için çok uygun bir gün. Haftanın ilk günü ofis içindeki birikmiş işlerinizi çok hızlı bir şekilde bitirmeniz mümkün. Eğitim hayatında olanlar günü akademik çalışmalarına ayırabilirler. Ancak zihinsel olarak gergin hissedebilirsiniz.

27 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Meslek hayatınızda iş değişiklikleri ve dalgalanmaların söz konusu olduğu bu günlerde karşınıza çıkacak tekliflere karşı temkinli olmalı, her söze itibar etmemelisiniz. Zihinsel olarak gergin hissedebileceğiniz bu günde ruh sağlığınıza dikkat etmeli, şartları fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz.

27 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Aşk hayatınızda yaşadığınız gerilim size kaygı getirirken, sinirli ve asabi tavrınız karşınızdaki insanları usandırabilir. Zihinsel olarak kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Rahatlamak adına işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

27 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ev hayatınızda yaşadığınız gerilim  gereksiz tartışmaların içine girmenize neden olabilir. Sinirli ve asabi tavırlarınız nedeniyle aile üyeleri tarafından tepki görebilirsiniz. Zihinsel gerginliğinizi gidermek adına kendinizi işinize odaklamalısınız.

27 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): İşlerinizin yoğunluğu sebebiyle kendinize vakit ayıramamanız ruhsal dengenizin bozulmasına neden olabilir. Özellikle aşk hayatınızda değişen koşullar sizin ilişkiye yaklaşım tarzınızı değiştirirken yenilendiğinizi bilmelisiniz.

27 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Spekülatif konularla uğraşıyorsanız ve parasal sıkıntılar içindeyseniz bugün sizin için zor geçebilir. Ortaklarınızla yaşadığınız pürüzler canınızı sıkabilir, kendinizi gergin ve asabi hissedebilirsiniz. Zihinsel gerginliğinizi gidermek adına spora yönelebilirsiniz.

27  Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Eşinizin maddi imkanlarının sınırlı olması sizin kendinizi sıkıntı içinde hissetmenize neden olabilir. Geleceğinize ait endişeler içinizi sararken kendinize yapacağınız en büyük iyilik özgüveninizi yüksek tutmak olacaktır.

27 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kolektife yönelik gruplarla yapmış olduğunuz çalışmalardan olumlu geri dönüşümler alabilirsiniz. İletişim, yazışma, görüşme yapmak ve olumlu sonuç almak için güzel bir gündesiniz. Ancak zihinsel olarak gergin hissedebilirsiniz.

27 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak): Finansal anlamda kendinizi köşeye sıkışmış ve çaresiz hissetmeniz eşten gelebilecek maddi ve manevi destekle yoluna girebilir. Bugün sinirli ve gergin bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Kendinizi olayların akışına bırakmalı, olayları fazlasıyla irdelemekten kaçınmalısınız.

27 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Kariyerinize yönelik yapmak isteyip de hayatınıza geçiremediğiniz durumlar karşısında kendinizi çaresiz, sinirli ve gergin hissedebilirsiniz. Olayları farklı pencereden algılamadığınız sürece bu durumun devam edeceğini bilmelisiniz. Geleceğe umutla bakarak çalışmalarınıza devam etmelisiniz.

27 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Eğitim hayatınızda almış olduğunuz sorumluluklar sizi zihinsel anlamda yorarken ileride bu çalışmalarınızın meyvelerini toplayacağınızı bilmelisiniz. Bu dönemi rehavet içinde geçirmeniz sonrasında hayal kırıklığı yaşamanıza neden olacaktır. Kendinize ve yeteneklerinize güvenmelisiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın