27 Mart Günlük Burç Yorumları

135

27 Mart Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

27 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün kendi isteklerinizi firenlemeden hayata geçirme arzusu içindesiniz. Hobilerinizle uğraşmak, çocuklarınıza vakit geçirmek ya da arkadaşlarınızla birlikte çeşitli ortamlara katılmak imkanını bularak kendinizi mutlu edebilirsiniz.

27 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Kariyerinizdeki olumlu gelişmeler aile hayatınıza da yansıdığı için ev ortamındaki gereksiz gerginliğin dağıldığını görebilirsiniz. Özellikle kadın figürlerinden destek görebilirsiniz. Başarılarınızın toplum tarafından fark edildiğini bilmelisiniz.

27 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Seyahatte olan ikizlerin farklı kültürlere yapmış oldukları geziler sayesinde yeni insanlarla ve lezzetlerle tanışması vizyonlarını genişletecek. Edindiğiniz deneyimleri yakın çevrenizle paylaşmak ve onları da bilgilendirmek isteyebilirsiniz.

27 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Miras konularında bir takım olumlu gelişmeler yaşayarak yüksek beklenti içine girmişseniz yavaş yavaş kısıtlama ve problemlerin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Büyük mücadeleler vererek hakkınız olanı ileriki dönemlerde alma şansınız var.

27 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): İlişkilerde olumlu gelişmelerin yaşandığı bugünlerde sevgi dolu halleriniz eşinizin size olan ilgisini daha da arttıracak. İsteklerinizi sakin, yumuşak bir şekilde dile getirmeniz sonucunda yuvanızda arzuladığınız huzuru koruyabilirsiniz.

27 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Yeni başladığınız iş ortamına kolaylıkla uyum sağlayabileceksiniz. Görevleriniz tembellik yaparak ya da rehavete kapılarak ihmal etmemelisiniz. Evcil hayvan besliyorsanız onların bakımı ile ilgili yapmanız gereken işleri yerine getirmelisiniz.

27 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Bugün sevgilinizle romantik bir gün geçirmek ve geleceğinizle ilgili güzel planlar yapmak isteyebilirsiniz. Sanatsal çalışmalara yönelmek için de uygun bir gün. Çocuklarınızın başarılarını görerek onlarla gurur duyuyor ve bunu çevrenizle paylaşıyorsunuz.

27 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ebeveynlerinizin ihtiyaçlarını yerine getirmek ve onlarla beraber vakit geçirmek size huzur veriyor. Evinizde bitmek bilmeyen misafir temposu sizi fazlasıyla yorarken onlarla güzel vakit geçirmekten ruhen mutluluk duyuyorsunuz.

27 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Gününüzün çoğunu yollarda geçiriyor olmanız yapmış olduğunuz işin bedeli. Kazancınızın size yeteri kadar tatmin etmemesi söz konusu. İşinizi seviyorsanız bu olumsuzlukları kabullenmeli aksi taktirde mutluluğunuz için yeni iş imkanlarına yönelmesiniz.

27 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Kazançlarınızı arttırmaya yönelik yapmış olduğunuz atılımlar sizi fazlasıyla umutlandırmış olabilir. Yüksek beklenti içerisinde olmamanız son derece önemli. İlerleyen dönemlerde daha rahat para akışı elde edebilir, finansal durumunuzu güçlendirebilirsiniz.

27 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Duygularınızı ifade ederken kendi isteklerinizi ön plana almanız tepki almanıza neden olabilir. Niyetinizin iyi olduğunu anlamalarının zor olacağını hesaba katmalısınız. Gruplar içerisinde yer alarak organize etmeniz gereken işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

27 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Kendinizi dinleyerek bir takım farkındalıklar yaşadığınız bugünlerde Yavaş yavaş dış dünyaya açılma arzusu içinde olacaksınız. Kişisel anlamda kendiniz için yapacağınız küçük değişiklikleri planlayabilirsiniz. Platonik aşkınıza duyduğunuz özlem için biraz cesaretli davranın.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu