26 Şubat Günlük Burç Yorumları

148

26 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

26 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Öğlen saatlerine kadar yapmanız gereken işlerinizi toparlayarak bitirmeye çalışmalısınız. İlerleyen saatlerde Ay boşlukta olacağı için işlerinizi tamamlamanız güçleşebilir. Özellikle ilişkilerinizde tutkular artarken gereksiz çıkışlar yaparak partnerinize ısrarcı tutumlar sergilemekten kaçınmalısınız.

26 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Öğle saatlerine kadar eğitimle ilgili tamamlamanız gereken projelerinizi bir an önce bitmeye çalışmalısınız. Hayat felsefenizi savunurken farkında olmadan karşınızdaki kişilere empoze etmeye kalkışmamalısınız. Herkesin fikirlerine saygı duyarak hareket etmenin önemini unutmayın.

26 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Ortaklaşa kazançlarla ilgili konularda bir takım problemler gün yüzüne çıkabilir. banka, alacak verecek hususları yüzünden gerginlikler yaşamanız söz konusu. Karşınızdaki insanlarla diyaloglarınızda sinirli ve hırçın olmamaya dikkat ederek fikirlerinizi ifade etmeye çalışmalısınız.

26 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Bugün gereğinden fazla alıngan ve hırçın tavırlar sergilemeniz söz konusu. Özellikle eşiniz ya da ortaklarınızla diyaloglarınızda baskıcı konuşmalardan kaçınmalısınız. Yuvanızda huzurunuzu kaçıracak olaylar yaşamamak adına sakin ve mantıklı davranmaya dikkat etmelisiniz.

26 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Artan sorumluluklar gündelik hayat içerisinde yapılması gereken işlerle tüm gün boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilinçaltınızda meydana gelecek baskılar karşısında kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Ofis içindeki arkadaşlarınızla gerilim yaşamamak adına diyaloglarınızda dikkatli olmalısınız.

26 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aşk hayatınızda beraberliğinizin tadını çıkarırken sorumluluklarınızı ihmal etmeniz sonrasında başınızı ağrıtabilir. Çocuklarınızın üzerinde gereksiz baskı kurmanız aranızda gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

26 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Anne baba veya ebeveynlerinizle ilgili aldığınız sorumluluklar şartlarınızı fazlasıyla zorlamanıza neden olabilir. İleriye yönelik yapmış olduğunuz planlarda son derece hırslı ve tutkulu bir tutum sergileyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta eşinizle olan ilişkilerinde dengeli bir tutum sergilemenizdir.

26 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Zihninizi zorlayacak çalışmalarda bulunmanız ruhsal anlamda olumsuz etkilenmenize neden olabileceği için kendinizi fazla kasmamalısınız. Yapacağınız kısa yolculuklarda acelecilikten dolayı meydana gelebilecek kazalara karşı temkinli olmalısınız.

 26 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Sahip olduğunuz maddi değerleri arttırmaya yönelik adımlar atacağınız bir gündesiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta öğle saatlerine kadar bu tarz girişimlerinizi tamamlamanız olacaktır. İlerleyen saatlerde yakın çevre, kardeşlerle ilgili konular gündeminize gelebilir.

26 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Burcunuzda ilerleyen Ay sizin her zamankinden daha fazla sorumlulukların altına girmenize neden olabilir. Yoğunluğunuzdan şikayetçi olan eşinize daha fazla vakit ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Önemli işlerinizi öğlene kadar bitirmeye gayret etmelisiniz. İlerleyen saatlerde finansal konular gündeminizde yer alacak.

26 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Zihninizde yaratmış olduğunuz yıpratıcı düşüncelerden kendinizi uzaklaştırmalısınız. Stres altında olmanız ya da isteklerinizin gerçekleşmemesi karşısında öfkenizi kontrol etmeli, kendinizi yemekten vazgeçmelisiniz. Sezgilerinizin artacağı bu günde içinizdeki gizli değerlerinizi keşfedebilirsiniz.

26 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Ekipçe yapılan işlerde aldığınız sorumluluklar sizi gereğinden fazla yoruyor olabilir. Bunların karşılığını alıyor olmanız bir nebze de olsa sizi rahatlatıyor. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde gereğinden fazla baskıcı tavırlar sergilememeye dikkat etmeli, gereksiz çıkışlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz.

 Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu