26 Ocak Günlük Burç Yorumları

155

26 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

26 Ocak 2014 Gökyüzü;  Mücadeleli geçen haftanın son günü Yay Burcu’na geçen Ay iyimser, neşeli esnek ve rahat enerjilerini yayacak. Öğle saatlerinde Ay  Neptün karesi gerçekçi duygulardan uzaklaşmamamızın gerektiğinin altını çizmekte. Yanlış anlaşılmalar, dalgınlıktan dolayı yapılan hatalar mümkün görünüyor. Söylenmeyecek kelimelerin dile getirilmesi söz konusu olabilir. Bu enerjileri maneviyatınızı yükseltici çalışmalar yaparak değerlendirmenizi tavsiye ederim. Akşama doğru Ay Güneş olumlu açısı ilişkilerimize mutluluk getirirken her türlü konuda şansı önümüze çıkartacak. Ay Uranüs üçgen açısı sürprizlere açık olmamız gerektiğinin altını çizmekte. Kendinizi her konuda yenilemek isteyebilirsiniz.

26 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Tatil için hazırlanan Koçlar yapacağınız seyahatin çok keyifli geçeceğini bilmelisiniz. Dalgınlıktan dolayı eşyalarınızı kaybetmemeye dikkat etmelisiniz. Gezip göreceğiniz yerler ufkunuzu açarak vizyonunuzun genişlemesine neden olacak. Tanışacağınız insanlarla keyifli sohbetler yapabilir, sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

26 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Duygusal anlamda hassas olduğunuz bu günde kendinizi dinlenmeye alarak içinize dönmelisiniz. Grup içerisinde yanlış anlaşılmamak için konurken seçtiğiniz kelimelere dikkat etmelisiniz. Gereksiz sarf edilen konuşmalar sonradan başınızı ağrıtabilir.

26 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Eşinizle ya da ortağınızla ilgili konularda muhakeme yaptığınız bu günde yanlış düşüncelere kapılarak moralinizi bozabilirsiniz. Olayların iç yüzünü iyice irdelemeden karar almanız sizin açınızdan üzüntü yaratacaktır. Eğitim amaçlı yapılan çalışmalardan verim alacağınız bu günde projelerinize odaklanmalısınız.

26 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Hayat felsefeniz ile ilgili konularda hayal kırıklıkları yaşamanız söz konusu olabilir. Gerçeklerden uzaklaşarak etrafınızdaki insanların sözlerine kanmamanız son derece önemli. Kariyerinize yönelik yapacağınız işlerde sürpriz haberler alabilirsiniz.

26 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Tatil planları yaptığınız bu günlerde aileniz ve çocuklarınızla uzak yollara gidebilirsiniz. Bekar olanlar aşk hayatlarında tansiyonun yükseldiğini hissedecekler. Bugünü sevdiklerinizle geçirerek değerlendirmelisiniz. Akşama doğru ilişkinizle alakalı sürpriz haberlere sevinebilirsiniz.

26 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Yoğun geçen bir eğitim hayatı içindeyseniz bugün evde oturarak keyif yapmak, kitap okumak, televizyon seyretmek isteyebilirsiniz. Akşama doğru finansal konular, miras ile ilgili sürpriz haberler alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat ettiğiniz bu günlerde diyet yaparak vücudunuzu dinlendirmek size iyi gelecektir.

26 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Bugünü sevdiklerinizle beraber geçirmek ve duygusal anlamda tatmin olmak isteyebilirsiniz. Zihinsel anlamda yetenekli olduğunuz uğraşılara yönelerek bugünü hobilerinize ayırabilirsiniz. Aşkınızla beraber eğlenceli faaliyetlerde bulunmak, gezmek isteyebilirsiniz.

26 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yuva hayatınızı gözden geçirdiğiniz bugünü aile üyelerine ayırarak onlarla beraber vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ebeveynlerinizi evinize davet ederek onların tecrübelerinden faydalanacağınız keyifli sohbetler yapabilirsiniz. İşinizle alakalı akşama doğru sürpriz haberler alabilirsiniz.

26 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): İletişimin yoğun olduğu bu günde vaktinizi akrabalarınız, kardeşlerinizle geçirerek keyifli sohbetlere ayırabilirsiniz. Yapacağınız kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Akşama doğru aşk hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

26 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak): İleriye yönelik, işinizle ilgili konularda plan ve projeler yaptığınız bu günlerde bir çok konuyu masaya yatırıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kolektife yönelik yapacağınız işler varsa güvenmediğiniz insanlarla anlaşma yapmamak olacaktır.

26 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Bugün uzun zamandan beri görmediğiniz dostlarınızla beraber olabilir, onlarla keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Özelikle kariyerinize yönelik yapacağınız işlerde çevrenizdeki gruplardan destek görebilirsiniz. Her söze inanmamalı, doğruluğunu test ettikten sonra gündeminize almalısınız.

26 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Eşiniz, yuvanıza veya ebeveynlerinize ait konularda içsel gözlem yaptığınız bu günde fikirlerinizi kendinize saklamamalısınız. Ortaklarınızla yapmış olduğunuz işlerinizde kalıcı sonuçlar almanız, sorumluluklarınızı yerine getirip getirmemenizle alakalı olduğu için çok çalışmalı ve kendinizi rehavete kaptırmamalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın