26 Mart Günlük Burç Yorumları

148

26 Mart Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

26 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Geleceğinize ait ümitlerinizin arttığı bir gündesiniz. Sosyal çevreniz içerisinde arkadaşlarınızla birlikte olmak size iyi gelecektir. Güçlü insanlardan destek alarak arzuladığınız noktaya gitmek için çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

26 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : İş çevrenizden destek göreceğiniz ve kariyerinizde fırsatların karşınıza çıkabileceği bir gündesiniz. Terfi etme imkanı bulabilirsiniz. Zam istemek için de uygun bir zaman. Yaptıklarınız üstleriniz tarafından fark edilerek yükselebilirsiniz.

26 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Eğitim hayatınızda ufkunuzu açacak bilgileri öğrenme şansınızın karşınıza çıkacağı bir gündesiniz. Yabancılarla ortaklaşa yapılan işler geleceğinizi inşa etmede önemli faktörler yaratabilir. Fırsatları yakalamaya çalışın.

26 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Finansal konularda olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz. Vermiş olduğunuz borçlarınızı alabilir ve maddi durumunuzu yükseltebilirsiniz. Banka kredisi, tahvil vs. konuları ile ilgileniyorsanız güzel haberler alabilirsiniz.

26 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Eş ya da ortaklarınızla aranızdaki sorunları çözmeye yönelik adımlar atabilirsiniz. Beraber yapacağınız işlerde karşınıza çıkan fırsatlar size kazanç getirebilir. Adli davalar, mahkemelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

26 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): İş ortamınızdaki uyum ve denge size çalışma şevki verirken hızlı bir şekilde verilen görevleri bitirebilirsiniz. Fazla yeme içmenize dikkat ederek açılan iştahınızı dengelemeye çalışmalısınız. Gerekirse bir diyetisyene başvurmalısınız.

26 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Aşk hayatınızda güzel paylaşımlar yaşadığınız bir gündesiniz. İçinde bulunduğumuz süreçte ailenize yeni bir üye katmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla güzel vakitler geçirebilir, aktivitelere katılarak onların sosyalleşmesine katkıda bulunabilirsiniz.

26 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ev ortamınızda ailenizle kendinizi mutlu, huzurlu ve güven içinde hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Evinizde yaptırmak istediğiniz tadilatlar, tamirat işlerini bu dönem gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir, güzel vakitler geçirebilirsiniz.

26 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yakın çevrenizde olumlu iletişimler kurduğunuz, ilişkilerinizde uyumlu bir havanın estiği bir gündesiniz. Aranızda çatışma olan kişilerle ilişkilerinizi düzeltme yoluna gidebilirsiniz. Önemli anlaşmalara imza atabilir, satış pazarlama faaliyetlerinden kazanç elde edebilirsiniz.

26 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu bir sürecin içerisindesiniz. Sanatsal faaliyetler bulunuyorsanız bu girişimlerinizde gelir elde etme imkanı bulabilirsiniz. Kendinize, giyiminize ve evinizi güzelleştirme adına para harcayabilir, güzel mekanlarda sosyalleşebilirsiniz.

26 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Görünümünüzü güzelleştirmeye yönelik bazı kararlar alabilir, çevrenizden  ilgi görebilirsiniz. Çeşitli sosyal faaliyetlere katılarak kendinizi ortaya koyma ihtiyacı içindesiniz. Farklı yerlere seyahatler yapabilirsiniz. Küs olan yakınlarınızı biraraya getirerek ilişkileri onarma misyonu üstlenebilirsiniz.

26 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): İçinize yönelerek kendinizi dinlemek istediğiniz bir gündesiniz. Aşk ilişkinizi bir süreliğine askıya almak, yaşadığınız olayları irdelemek arzusundasınız. Bir süreliğine yalnız kalmak istiyorsunuz. Karar alırken düşüncelerinizin doğru olmasına, içinde olduğunuz durumu fazla ajite etmemeye çalışın.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu