25 Şubat Günlük Burç Yorumları

113

25 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 25 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Yabancılarla ilgili yurtdışı bağlantılı işlerinizde kendinizi kontrol etmekte zorlanacağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta özellikle aile üyeleri ya da ebeveynlerinizle ilgili hususlarda toleranslı davranmak olacaktır. Farklı pencereden yaklaşarak empati yönünüzü ortaya çıkarın.

25 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Ortaklaşa kazançlarda bir takım problemlerin ortaya çıkması sizi bugün gereğinden fazla uğraştırabilir. Kendinizi kontrol etmekte zorlanacağınız durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatında olanlar için zorlayıcı şartlar söz konusu. Biraz gevşemeye çalışmalısınız.

25 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Günlük hayat içerisindeki koşuşturmalar sizi gereğinden fazla hırpalayabilir. Sağlığınız ile ilgili problemli günler geçirenler için bugün zorlayıcı etkiler mevcut. Özellikle finansal anlamda sıkışıklıklar ve geleceğinizle ilgili değişen koşullar sizi gereğinden fazla sıkabilir.

25 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Aşk hayatınızla ilgili konularda sizi zorlayan durumlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili almış olduğunuz sorumluluklarla beraber hayatınıza yön verememenin sıkıntısı içinde olabilirsiniz. Sizi zorlayan partnerinize karşı toleranslı olmanız güç olsa da buna önem vermelisiniz.

25 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Aile ya da ebeveynlerinizle ilgili mücadele etmek durumunda olduğunuz hususlar sizi zorlarken bir yandan da iş hayatındaki baskılarla uğraşmak durumunda olabilirsiniz. Özellikle bu konulardan ders çıkartarak ruhsal anlamda büyümeye çalışmanız sizin açınızdan geliştirici olacaktır.

25 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Yakın çevre, kardeşler ya da akrabalar ile ilgili almış olduğunuz sorumluluklar ya da işinizle alakalı yoğun tempoda çalışmanız size keyif verirken finansal anlamda yaşadığınız sıkışıklıklar canınızı sıkabilir. Özellikle yuva içinde yapmanız gereken işleriniz varsa bir an önce toparlamalısınız.

25 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Aile ve ebeveynlerinizle alakalı değişen koşullar sizi adapte olmaya zorlarken ruhsal anlamda bir takım sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Sizi zorlayan partnerinize karşı kendinizi dengede tutmalısınız. Almış olduğunuz eğitimlerin ileride kariyer basamaklarını çıkmada yardımcı olacağını bilmelisiniz.

25 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Derin konularda bilgi sahibi olduğunuz bu süreç zarfında geliştiğinizi bilmekten güç alırken sizi zorlayan sorumluluklarınızın artması zorlanmanıza neden olabilir. Özellikle ruhsal anlamda kendinizi güçlü tutmalı, parasal anlamda ise yaşadığınızın kısıtlanmanın geçici olduğunu bilerek hareket etmelisiniz.

25 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Mal varlığınızı korumak veya arttırmak adına yapmış olduğunuz mücadele sizi son derece zorlarken kendinizi kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Gruplar içerisinde faaliyet göstermek adına değişik platformlarda yer alırken sınandığınızı hissedebilir, bütün gücünüzü ortaya koymanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

25 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Kendinize inancınızın yüksek olması sebebiyle objektiflikten uzak davranabilir ve çevrenizdekileri kırabilirsiniz. özellikle eş ya da ortaklarınızla ilgili ilişkilerinizde fazla baskıcı ve manüpletif tavırlardan uzak durmalısınız. Gruplarla yapacağınız çalışmalarda sorumluluklar artmaya devam edecek.

25 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): kontrolünüzün dışında gelişen olaylar karşısında eliniz ve kolunuzun bağlandığını hissedebilirsiniz. Dost görünen kişilerin gerçek yüzünü görmeniz sizi derinden üzebilir. Özellikle çalışma ortamında sizi zorlayan, geren olaylar ya da kişiler karşısında kendinizi stabil tutmaya önem vermelisiniz.

25 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Sizinle aynı fikre sahip kişilerle beraber belli bir amaca hizmet ediyor olmaktan güç alırken zorlayıcı koşullar altında çalışmanız söz konusu olabilir. Özellikle aşk ilişkinizde gerilen ipler partnerinize gereğinden fazla baskı yapmamanız gerektiğinin altının çizmekte. Aksi taktirde ilişkinizin bozulmasına neden olabilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu