25 Ocak Günlük Burç Yorumları

138

25 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

25 Ocak 2014 Gökyüzü; Akrep Burcu’nda ilerlemeye devam eden Ay; Merkür /Satürn ile sert açı içerisine girerek anlaşmalar, sözleşmeler ile ilgili engellenmeler, gecikmeler ve bir takım olumsuzluklarla karşılaşabileceğimizi göstermekte. Almış olduğunuz sorumlulukları yerine getirmek zor olabilir. İlişkilerinizde fikirsel  olarak ortak bir noktada buluşamamanız söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi dile getirmeli, net bir şekilde ifade etmeye özen göstermelisiniz ve sabit fikirli olmaktan kaçınmalısınız. 15:55’te Akrep Burcu’nda boşluğa düşen Ay sabah 05:10’dan sonra Yay Burcu’na geçecek.

25 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün kendinize vakit ayırarak çocuklarınızla beraber geçirmek isteseniz de işteki sorumluluklarınızın fazlalığı kafanızı meşgul edebilir. Duygusal açıdan rahatlamaya ihtiyaç duyan ruhunuzu doyurmak için gereken sevgi, şefkat ve merhameti sevdiklerinizde arayacaksınız.

25 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Eşinizden gereken ilgiyi görememeniz  duygusal anlamda kendinizi boşlukta hissetmenize neden olabilir. Önce kendi tavırlarınızı kontrol etmeli sonrasında gereken ilgiyi neden görmediğinizi tespit etmelisiniz. Duygularınızı dile getirerek ifade etmeyi denemelisiniz.

25 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Sağlığınızla ilgili size rahatsızlık veren düşüncelerin esiri olmamaya özen göstermelisiniz. Olumsuz fikirler sizi daha da aşağı çekerek ruh sağlığınızı etkileyecektir. Ailenizden ve sevdiklerinizden gördüğünüz sevgi, şefkate sığınmalı, kendinizi  akışa bırakmalısınız.

25 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz): Aşk hayatınızda almış olduğunuz sorumluluklarınız sizi zorluyor olabilir. Duygusal anlamda kendinizi yalnız ve tükenmiş hissetmeniz söz konusu olabilir. Düşüncelerinizi dile dökerek karşılıklı konuşarak sorunları çözmeyi denemelisiniz. Madalyonun diğer yüzünü çevirerek kendi tavırlarınıza bakmalısınız.

25 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Aile üyeleri ile birlikte rahatsız olduğunuz konuları dile getirirken düşüncesiz bir üslup kullanmamaya dikkat etmelisiniz. İncir çekirdeğini doldurmayacak mevzuları büyütmeniz söz konusu olabilir. Tartışmalara açık olmanız ve  gururlu yapınız nedeniyle kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

25 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Kardeşler ve yakın çevreniz ile ilgili almış olduğunuz sorumluluklar sizi fazlasıyla yorabilir. Mantığınız ve duygularınız arasında kalmış olabilirsiniz.  Düşüncelerinizi dile getirirken kırıcı olmamaya dikkat etmeli, gereksiz tartışmalara mahal vermemelisiniz.

25 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Duygusal ve ruhsal açıdan değerinizi sorguladığınız bu günde kendinize acımasız olmamaya dikkat etmelisiniz. Özellikle aşk hayatınızda yeteri kadar sevgi ve şefkat görmediğinizi düşünüyorsanız duygularınızı dile getirerek sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışmalısınız.

 

25 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Geçmişte halledilmemiş ailevi konuların gündeme gelmesi duygusal açıdan sizi zorlayabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Duygularınızı dile getirerek konuşmayı denerken kırıcı olmamaya dikkat etmeli, yapmış olduğunuz hatalarınızı da göz önüne almalısınız.

25 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Finansal anlamda sıkışık olmanız hayatınızla ilgili yapmak istediklerinizi ertelemenize neden oluyor. Çok çalışıp az kazanmanız söz konusu olabilir. Bu dönemin geçici olacağını bilerek planlarınızı yapmaya devam etmelisiniz. Suçlu aramak yerine kendinizle yüzleşmeniz gerektiğini hesaba katmalısınız.

25 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak): Geleceğinizi büyük bir özveri ve gayretle garanti altına almak üzere harekete geçtiğiniz bu dönemde kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Eş ve ortağınızdan alacağınız destek bu dönemi daha rahat atlatmanıza neden olacaktır. 

25 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak önemli projeler hazırlama telaşı içinde olmanız duygusal anlamda kendinizi yorgun hissetmenize neden olabilir. Yapacağınız çalışmalardan kazanç sağlamanız mümkün olacağı için bu süreçte sorumluluklarınızın bilincinde davranmalı, tembellikten kaçınmalısınız.

25 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Aile yaşantınız, ebeveynleriniz ile ilgili konularda kendinizi içsel anlamda sorguladığınız bu günlerde onlara karşı toleranslı davranmalı, düşüncelerinizi dile getirirken kırıcı olmaktan kaçınmalısınız. Sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmemeye özen gösterin.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın