25 Mart Günlük Burç Yorumları

108

25 Mart Salı Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

25 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle kariyerinizde atacağınız her türlü önemli adım, karar vb. girişimlerinizde sabah saatlerini tercih etmelisiniz. Eş, ortaklarla mücadele gerektiren durumlar söz konusu. Aşırı tepkiler vermekten sakının.

25 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle yüksek öğretim hayatında eğitim alanların sabah saatlerinde çalışmalarını ya da projelerini bir an önce teslim etmelerini tavsiye ederim. Yabancılarla yaptığınız işlerinizde atacağınız her türlü adıma dikkat etmelisiniz.

25 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle banka, borç, alacak verecek, vergi konularında sabah saatlerinde girişimlerinizi tamamlamalısınız. Aşk hayatınızda mücadele etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Sakinliğinizi korumaya özen gösterin.

25 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle ortaklaşa hareket etmek durumunda kalacağınız kişilerle alacağınız her türlü karar için sabah saatlerini tercih etmelisiniz. Yuvanızda dengeleri bozan hususlar karşısında tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

25 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle günlük rutin işleriniz, sağlık konuları ile ilgili her türlü girişiminizi sabah saatlerinde tamamlamalısınız. Özellikle zihninizin aktif şekilde çalışıyor olması sağlığınızı zorlayabilir. Yakın çevre ile ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

25 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle aşkınızın sizden talep ettiklerini sabah saatlerinde yerine getirmenizi tavsiye ederim. Çocuklarınız ile ilgili konularda yapmanız gereken her türlü aktivite ya da vb. faaliyetleri de sabah saatlerinde gerçekleştirmelisiniz.

25 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle ev içinde yapmanız gereken zaruri işleri sabah saatlerinde tamamlamaya çalışın. Kişisel ihtiyaçlarınızı yerine getirme arzunuz aile fertlerinden tepki almanıza neden olabilir. İlişkilerin hassas bir dengede olduğunu unutmamalısınız.

25 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için özellikle bugün yapacağınız önemli görüşmeleri, anlaşmaları sabah saatlerinde tamamlamanızı öneririm. Bilinçaltınızda yaratmış olduğunuz korkularınızı esiri olmamalı, kendinizi motive etmeye çalışmalısınız.

25 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle parasal konularda yapacağınız her türlü atılımı sabah saatlerinde yapmanızı öneririm. Ekipçe yapılan işlerde sizi zorlayan kişilerden alacağınız tepkiler nedeniyle kendinizi değersiz hissedebilirsiniz.

25 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle fiziksel anlamda yapacağınız her türlü bakım faaliyetlerinizi sabah saatlerinde yaptırmanızı öneririm. Özellikle kendinizi ifade etmek durumunda kalmanızı gerektiren ortamlarda dengenizi korumakta zorlanabilirsiniz.

25 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle spritüel konularda yapacağınız çalışmalardan verim almak için sabah saatlerini tercih etmelisiniz. Sahip olduğunuz değerler uğruna vermiş olduğunuz savaş sizi gereğinden fazla yoruyor olabilir.

25 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için bugün özellikle geleceğinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar alacaksanız sabah saatlerini tercih etmelisiniz. Ortaklaşa kazançlarda mücadele devam ederken sizi yıpratıcı durumlara karşı gereken önlemi almaya çalışın.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu