24 Şubat Günlük Burç Yorumları

195

24 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

24 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan):

Sabah erken saatlerde iş başı yapmanız, öğlene kadar önemli işlerinizi toparlamanız sıkıntı yaşamamanıza neden olacak. Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için çalışmalarda yavaşlama söz konusu. Özellikle kariyerinize yönelik her konuda temkinli olmalısınız. Saat 15:50’den itibaren atılımlarınızda geri dönüşümler hızlanacak.

24 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Sabah saatleri itibariyle banka kredisi ya da alacak, verecek konularında işlerinizi bir an önce halletmeniz sizin açınızdan daha olumlu olacak. Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için finansal konularda yavaşlama söz konusu. Özellikle ortaklaşa kazançlar söz konusu ise her konuda temkinli olmalısınız. Saat 15.50’den itibaren atılımlarda geri dönüşümler hızlanacak.

24 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Sabah saatleri itibariyle eş ya da ortaklarınız ile alakalı yapacağınız önemli işleri bir an önce toparlamanızı tavsiye ederim. Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için yapılan her türlü başlangıçlarda yavaşlama söz konusu. Özellikle mahkemeler ya da adli davalarla işi olanlar 15:50 itibaren daha olumlu etkiler altında olacaklar.

24 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Sağlık ile alakalı yaptıracağınız her türlü tetkik için sabah saatlerinizi tercih etmelisiniz. Gündelik hayatınızda yapacağınız her türlü önemli işlerde buna dahil.  Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için yaptığınız her türlü iş sonuçsuz kalacaktır. Özellikle eş yada ortaklaşa konularda 15:50’den  itibaren daha olumlu etkiler altında olacaksınız.

24 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Yaratıcılığınız ortaya çıkartan işler için sabah saatlerinizi tercih etmelisiniz. Aşk hayatınızla alakalı alacağınız her türlü önemli kararlar da buna dahil. Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için yaptığınız her türlü iş sonuçsuz kalacaktır. Özellikle ofis içi işleri ve ekip halinde yapılan işlerden 15:50 itibariyle daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

24 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Sabah saatleri itibariyle yuvaya ait yapacağınız her türlü işi yapmanızı tavsiye ederim. Tamirat, tadilat işleri için çokta uygun bir gün değil, zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için yapılan her türlü iş sonuçsuz kalabilir. Özellikle çocuklar, aşk hayatınız ile ilgili gelişmeler 15:50’den itibaren gündeminizde olacak.

24 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Sabah saatleri itibariyle konuşmalar, önemli görüşmeler, fikirsel anlamda yoğunlaşmanız gereken işleri bir an önce bitirmenizi tavsiye ederim. Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için yapılan her türlü iş sonuçsuz kalabilir. Özellikle yuva ve ebeveynlerle alakalı gelişmeler 15:50’den itibaren gündeminizde olacak.

24 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Sabah saatleri itibariyle maddi kaynaklarınızı geliştirmeye yönelik yapacağınız işleri bir an önce bitirmenizi tavsiye ederim. Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için yapılan her türlü atılım sonuçsuz kalabilir. Özellikle yakın çevre, kardeşlerle alakalı gelişmeler 15:50 itibaren gündeminizde olacak.

24 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kendiniz ile ilgili yapmak isteyeceğiniz her türlü güzellik, bakım işlerinize sabah saatlerini ayırmanızı tavsiye ederim. Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için yapılan her türlü işlem sonuçsuz kalabilir. Özellikle yakın çevre, kardeşlerle alakalı gelişmeler 15:50’den itibaren gündeminizde olacak.

24 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Öğle saatlerine kadar kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, düşüncelerinizin esiri olabilirsiniz. Bu tarz fikirlerin etkisi ile kendinizi depresif, karamsar hissetmeniz mümkün. Özellikle 15:50 itibariyle burcunuza geçecek olan Ay sayesinde kendinizi daha güçlü, sağlam duygular içerisinde hissedeceksiniz.

24 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Ekipçe yapılan işler ya da organizasyonlar için sabah saatlerini seçmenizi tavsiye ederim. Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için yapılan her türlü atılım sonuçsuz kalabilir. Özellikle öğleden sonra 15:50 itibariyle bilinçaltı evinize girecek olan Ay’ın etkisi ile yalnız kalmak isteyebilir, kendinizi dinlemek arzusunda olabilirsiniz.

24 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Sabah saatleri itibariyle kariyerinize yönelik yapmak istediğiniz işlerinize yönelmeli ve bir an önce bitirmelisiniz. Zira öğlene doğru Ay Boşluğa gireceği için yapılan her türlü atılım sonuçsuz kalabilir. Özellikle 15:50 itibariyle daha fazla sosyalleşerek gruplar içinde yer alacağınız için işle alakalı hiç bir şey yapmak istemeyebilirsiniz.

 

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın

 

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.