24 Ocak Günlük Burç Yorumları

119

24 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

24 Ocak 2014 Gökyüzü; Akrep Burcu’nda ilerleyen Ay sabahın ilk ışıklarında Neptün ile olumlu açı içerisine girerek daha yumuşak, fedakar ve hissiyatlı yönümüzü ortaya çıkartıyor. İlerleyen saatlerde Ay’ın Güneş ile kare açısı duygu ve düşüncelerimizi ketum davranarak hırslarınızın esiri olursanız ciddi kırılmalar yaşayabileceğinizi gösteriyor. İlişkilerinizde (özellikle baba ve otorite figürleri ile) esnek olmaya özen göstermeli, sizi zorlayan ortamlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Öğleden sonra Ay’ın Merkür ve Mars ile olumlu açısı sizi dinginleştirici enerjileri ile uzlaşmacı bir tutuma yöneltecek. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta güce odaklı yaşayan biri iseniz yıkıma yol açacak ölçüdeki arzularınızı dizginleşmeye çalışmanızdır. Gece saatlerinde Ay’ın Plüton ile olumlu açısını, iyileştirici ve şifa verici etkisini göz önünde bulundurarak kanayan yaralarınızı sarabilir, sizi üzen insanlara karşı daha affedici yaklaşabilirsiniz. Ay’ın Venüs ve Jüpiter ile olumlu açısı yaşadığınız fırtınaları dindiren, sizi sakinleştiren, huzurlu olmanıza neden olan duyguların ön plana çıkmasına neden olacak. Aşk ilişkilerinde kırılan kalpler onarılabilir, şansınızı yaratmanız her zamankinden daha kolay olacaktır.

24 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte finansal konularda ve ortaklaşa kazanımlarda daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı davranabilirsiniz. Maneviyatınızı kuvvetlendirici konulara yönelmeniz ruhsal gelişiminiz açısından önemli olacaktır.

24 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte ortaklaşa hareket ettiğiniz kişilerle ilişkilerinizde ve yaptığınız işlerde daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı ilerleyeceksiniz. Sahip olma içgüdünüzü kontrol etmeli, baskıcı tavırlarla partnerinizi yıpratmamaya özen göstermelisiniz.

24 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte iş ortamınızda arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz işlerinizde daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı ilerleyeceksiniz. Sağlığınız ile ilgili sorunlarınız varsa bunları yenebilecek gücü kendinizde bulacaksınız.

24 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte aşk hayatınızda tutkularınız artabilir. Çocuklarınız ile ilgili yapmak istediklerinizde daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı ilerleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak işlere yönelmenizi tavsiye ederim.

24 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte ebeveynlerinizle ilgili artan sorumluluklarınızın üstesinden gelebilecek enerjiyi kendinizde bulabilirsiniz. Kararlı, azimli ve hedefe odaklı bir şekilde desteğiniz söz konusu. Bilinçaltınızda geçmişe ait konularla yüzleşmeniz sizi rahatlatacaktır.

24 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte zihninizi daha kolay yaptığınız işe konsantre edebilir, bitirmek üzere olduğunuz projelerinizde daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı ilerleyebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizde almış olduğunuz sorumlulukların altından daha rahat kalkabileceğiniz bir gün.

24 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte ruhsal anlamda ve manevi yönde kendinizi geliştirmek istiyorsanız bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Maddi dünyaya gereğinden fazla önem veriyorsanız finansal anlamda kaynaklarınızı arttırmak adına daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı ilerleyebileceğiniz bir gündesiniz.

24 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ay’ın yükselen ve öz burcunuza girmesiyle  birlikte almış olduğunuz sorumlulukların üstesinden gelmek üzere daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı ilerleyeceksiniz. Gelişime açık olduğunuz bugünde kendinizi yenilemek adına adımlar atabilirsiniz.

24 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte korkularınızla yüzleşmek gücünü içinizde bulabilir ve bunların üstüne gidebilirsiniz. Yapmak istediklerinizi hayata geçirememeniz üzerinizde kontrol edilmesi zor bir öfkeyi beraberinde getirebilir. Kendinizi sakinleştirmeye çalışmalısınız.

24 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte sizinle aynı bilince sahip insanlarla beraber yapmış olduğunuz ve hedeflediğiniz işleri ekip halinde daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı bir şekilde bitirebilirsiniz. Kendinize inancınızın yüksek olması olayların üstesinden gelmenize neden olacaktır.

24 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte geçmişte yapmış olduğunuz kariyerinize yönelik çalışmalardan verim almanız söz konusu olabilir. Sıkı çalışma ile birlikte zor görevlerin üstesinden gelebilmek adına daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı ilerleyeceksiniz. Sağlık açısından rutin kontrollerinizi Ağustosa kadar devam ettirmelisiniz.

24 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Ay’ın Akrep Burcu’na geçmesiyle birlikte yaşamı sorguladığınız bu dönemde daha net tecrübeler edindiğinizi hissedebilirsiniz. Yaşamınız ile ilgili yapmak istediklerinize ulaşmak adına daha kararlı, azimli ve hedefe odaklı ilerleyeceksiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın