24 Nisan Günlük Burç Yorumları

143

24 Nisan Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

24 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün kendinize vakit ayırarak, evrenle bütünleşmek ve Tanrısal enerjiyi hissetmek üzere yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız bu tarz içe çekilmeler sizin dış dünyada yaşamış olduğunuz kargaşayı bir kenara bırakmanıza neden olacak. Kendinizi yeniden şarj olmuş hissedeceksiniz.

24 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : İdeallerinizi gerçekleştirmek üzere vermiş olduğunuz mücadele sizi son derece yıpratmış vaziyette. Katılacağınız manevi yönü yüksek sosyal çevreler sizin farklı alanlara yönlenmenize yardımcı olacak. Kişisel gelişim yolunda atacağınız adımların başladığını bilmelisiniz.

24 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Hayatınızda hedeflediğiniz noktalara ilerlemek üzere büyük özveri ile çalışıyorsunuz. Karşınıza çıkan belirsizlikler bir takım hayal kırıklıkları yaşamanıza neden oluyor. Bu dönemi sakin karşılamalı, yolunuza devam etmeyi denemelisiniz.

24 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Uluslararası yapılan ortaklaşa işlerden bir takım olumlu gelişmeler yaşamanız söz konusu. Yapacağınız seyahatlerde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeli ve bunları yarınlarınız için aktif hale getirmelisiniz.

24 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Harcamalarınızda dengeleri oturtmaya başladığınız bir süreçtesiniz. Bu sayede biraz olsa da rahatlamanız söz konusu. Risk içeren hiç bir alım satım, banka, kredi tarzı işlere yönelmemeniz son derece önemli.

24 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aşk ilişkinizde mutluluğun doruk noktalarında olmanız mümkün. Bu günlerin kıymetini bilerek keyfini çıkarmanızı tavsiye ederim. Hayatınızdaki küçük olayları büyüterek sıkıntı yapmamaya, moralinizi yüksek tutmaya çalışın.

24 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ofis içinde olumlu havanın estiği bir gündesiniz. Aranızın gergin olduğu iş arkadaşlarınızla konuşarak bir takım pürüzleri halletmeniz söz konusu. Yardımlaşmaya yönelik yapmış olduğunuz çalışmalar taktir görmenize neden oluyor.

24 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Çocuklarınızla alakalı gelişen olaylar kendi içinizde yaratmış olduğunuz korkuların yavaş yavaş dağılmasına neden oluyor. Gerçekçi olmakta zorlanmanız, hem kendiniz hem de çevreniz açısından yıpratıcı olabilir. Sağlıklı düşünmeye önem verin.

24 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aileden destek aldığınız, ebeveynlerinizle birlikte beraber olmanın mutluluğunu tattığınız bir gündesiniz. Karşılıklı hissedilen bu duygu alış verişi hem sizi hem de onları sevindiriyor. İçsel tatmininizi en üst noktada yaşadığınız bir gündesiniz.

24 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili halledilmesi gerekenlerin sonuçlandığı bu günlerde onların mutlu haberlerini almanız söz konusu. Karşılıksız yapmış olduğunuz yardımlaşmanın size geri döneceğini bilmelisiniz. Huzur ve mutluluğu bir arada hissedeceğiniz bir gün.

24 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Finansal konularda kendinizce geliştirmiş olduğunuz tekniklerden kazanç sağlamanız söz konusu. Kararlarınızda sezgilerinizi tartarak hareket etmelisiniz. Gizli kalmış yeteneklerinizin üzerine giderek hareket etmeniz, verimli sonuçlar elde etmenize neden olacaktır.

24 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan – 20 Mart): Sezgilerinizin görünür bir şekilde kuvvetlendiği bir süreçtesiniz. Bugün her zamankinden fazla hassas olabilir, söylenen her söze alıngan tavırla cevap verebilirsiniz. Fedakarlık temalarının yoğun olması sebebiyle kendinizi kurban rolüne düşürmemeye özen gösterin.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu